.
Затворена тема
Страница 7 от 7 ПървиПърви ... 34567
Резултати от 151 до 165 от общо 165
  1. #151
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Предпочитам без презерватив и досега всичко ми е окей. Подбор му е майката.

  2. #152
    Някой изяде бана или си решихте спора?Аз тъкмо се върнах от ремонта

  3. #153
    Темата е следната
    Цитирай Първоначално написано от messi1919
    Един прост въпрос към момичетата: когато харесвате едно момче по какъв начин го изразявате и как се опитвате да го свалите. Просто ми е интерестно
    а отговора на наща приятелка дето уш си има приятел от 2 години е следния
    Цитирай Първоначално написано от Awesomness
    За тва и не се трудя с момчета По-лесно отивам при мацката прокарвам си пръста между краката й, следва нежен поглед, след което или получавам шамар или мега лудата нощ А момчета... Ми то и при тях върви същата схема самоче при тях май няма да получа шамар НИКОГА
    има поне 10 поста още които ясно доказват че си пълна лесбиика и си в тоя форум колкото да си намериш някоя себеподобна

  4. #154
    Цитирай Първоначално написано от Awesomness
    Ох идеалният секс.... Аз си го представям как съм вързала някоя какичка, облизвам и сладко, сладко нежната и сочна вагинка, прокарвам пръсти по цялото и тяло, докато приятелят ми зад мен ме чука здраво ... Боже колко съм разгонена....
    Ето ти още едно над което да помислиш Не не съм лезбийка, обичам да го правя с приятеля ми и с момичета! И 3ката ми е присъща. Сеш се на къде бия ? Правя секса за кеф, а не за бройка Факта, че постваш някви наши коментари с цел да ни "изложиш" само показва колко си самотен и жалък. А пък и това, че ти си боклук не значи, че всички в тоя форум са боклуци

  5. #155
    Цитирай Първоначално написано от Awesomness
    Цитирай Първоначално написано от Awesomness
    Ох идеалният секс.... Аз си го представям как съм вързала някоя какичка, облизвам и сладко, сладко нежната и сочна вагинка, прокарвам пръсти по цялото и тяло, докато приятелят ми зад мен ме чука здраво ... Боже колко съм разгонена....
    Ето ти още едно над което да помислиш Не не съм лезбийка, обичам да го правя с приятеля ми и с момичета! И 3ката ми е присъща. Сеш се на къде бия ? Правя секса за кеф, а не за бройка Факта, че постваш някви наши коментари с цел да ни "изложиш" само показва колко си самотен и жалък. А пък и това, че ти си боклук не значи, че всички в тоя форум са боклуци
    хаха ти си няква пълна курва ето и откаде е дошъл тоя мръсен речник който така добре владееш и не се мъчи да ме обедиш в нищо повече . Показвам ваще коменари за да ви видят какви жалки отрепки сте в личен план ама иначе много ги знаете псувните ти лесбииката и оня девственик репортера, ама аз и друго не съм очаквал от вас за пореден път казвам и не защото искам да ви обидя, а защото е така - само комплексарите могат да влизат по разни форуми за да обиждат другите хора

  6. #156
    а на мен ми беше интересно що хората правят секс без презерватив или др предпазни мерки и после пишат по форумите "може ли да се забременее" ??

    който си е преценил, че риска не е голям, хубаво всеки има право на избор



    а за обиждащите се във форума: направете си 1 общ чат в скайпа и се разберете

  7. #157
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Лично аз правя секс, защото ми е по-приятно (и на мен, и на партньорката ми). И ест. осъзнавам рисковете и дори да стане някой фал, няма да вляза в който и да е форум и да питам, а просто ще й купя тест/ ще я заведа на гинеколог.

    Тва, че има хора, които не знаят кво правят и защо го правят, си е изцяло техен проблем.

  8. #158
    Курва или не аз си правя кефа ! А ти 26 годишен чекиджия можеш да си мечтаеш за 3ка От кога стана така, че като си правиш кефа си жалка отрепка ? Просто си ужасяващо ограничен за да проумееш, че има секс ДАЛЕЧ по различен от 3 минути в мисионерската (нещо което ти владеш идеално ) Хич не ме интересува твоето мнение. Аз секс правя със сигурни и надеждни партньори, а не с тамошните хасковски мангали... Аз съм съгласна да ме наричаш курва ! Но помни, аз съм курвата, която ВИНАГИ ЩЕ ТИ КАЖЕ НЕ !!!!!!!!

  9. #159
    Цитирай Първоначално написано от Awesomness
    к***а или не аз си правя кефа ! А ти 26 годишен чекиджия можеш да си мечтаеш за 3ка От кога стана така, че като си правиш кефа си жалка отрепка ? Просто си ужасяващо ограничен за да проумееш, че има секс ДАЛЕЧ по различен от 3 минути в мисионерската (нещо което ти владеш идеално ) Хич не ме интересува твоето мнение. Аз секс правя със сигурни и надеждни партньори, а не с тамошните хасковски мангали... Аз съм съгласна да ме наричаш к***а ! Но помни, аз съм курвата, която ВИНАГИ ЩЕ ТИ КАЖЕ НЕ !!!!!!!!
    Притрябвало ми да си слагам таралеж в гащите с момиче като теб. А и не бих правил секс с теб(кой знае кви болести имаш). И ми стана ясно кви надежни партньори намираш като предлагаш да лижеш някви мацки по форумите които дори не познаваш(сигорно и така си намираш и мъжете с които казваш че правиш тройка ) абе казвам ти чесно наистина не обичам да обиждам някой, ама хора като теб дето само се чудят с кой да направят тройка и коя от форума да олижат ми са много жалки картинки

  10. #160
    Цитирай Първоначално написано от OneBoy
    Цитирай Първоначално написано от Awesomness
    к***а или не аз си правя кефа ! А ти 26 годишен чекиджия можеш да си мечтаеш за 3ка От кога стана така, че като си правиш кефа си жалка отрепка ? Просто си ужасяващо ограничен за да проумееш, че има секс ДАЛЕЧ по различен от 3 минути в мисионерската (нещо което ти владеш идеално ) Хич не ме интересува твоето мнение. Аз секс правя със сигурни и надеждни партньори, а не с тамошните хасковски мангали... Аз съм съгласна да ме наричаш к***а ! Но помни, аз съм курвата, която ВИНАГИ ЩЕ ТИ КАЖЕ НЕ !!!!!!!!
    Притрябвало ми да си слагам таралеж в гащите с момиче като теб. А и не бих правил секс с теб(кой знае кви болести имаш). И ми стана ясно кви надежни партньори намираш като предлагаш да лижеш някви мацки по форумите които дори не познаваш(сигорно и така си намираш и мъжете с които казваш че правиш тройка ) абе казвам ти чесно наистина не обичам да обиждам някой, ама хора като теб дето само се чудят с кой да направят тройка и коя от форума да олижат ми са много жалки картинки
    приливаш от ум ...Освен това сигОрно си от хасковските цигани на 26 без средно... с 26 деца ... и едва ли имаш 18... утрепка ... цял ден седи и се обяснява като някоя уличница ...

  11. #161
    Ти си некомпетентен на тема "четене" ... 3ка правя САМО с приятеля ми и момиче, не с разни момченца келеменца като тебе такива ограничени... Аз съм на 17 постоянно съм разгонена, а гаджето за разлика от тебе хрантутнико ходи на работа и не можем да се виждаме често Аз от по низше създание не мога да се обидя, особено пък от теб... Не всички са банални и ограничени като теб. Аз стандарти си имам, за разлика от тебе. Само не разбирам какво се опитваш да докажеш ? Казваш, че съм курва - Ок щом се стара курва от това да спиш само с 1 момче, значи съм такава ! Ок тъпа съм, защото както вече много хора ти го казаха "че те наврях на кучето в гъза" ок тъпа съм. Факта, че се опитваш да ме злепоставиш с някви си мнения дето съм дала във форума, както и колегата Репортера те прави доста низш. Както вече ти казах, хората във форума, момичетата в родното ти селце, дори родителите ти - НЕ СТАВАШ ! Аз живота си живея, правя каквото ми е любимо и каквото ми доставя удоволствие, а не прекарвам живота си във форум с надеждата няква тийн кифла да хареса 26 годишен онаниращ дришльо ! Хич не ме интересува плоското ти изпълнено със завист мнение. Нито имам какво да крия, нито имам от какво да се срамувам ! А ти ЧИЧКО можеш да останеш цяла вечер и да спамиш форума, защото просто никой не иска да излиза с теб Както и утре вечер и събота вечер и всяка друга вечер... На мен да ми е гадно, че си живея живота ? Само се погледни - на 26 години мъж, без капчица разум и житейски опит и все още кисне до късно всяка вечер в ТИЙН форум да храни тийн-ове... Съжалявам те !

  12. #162
    Аве аз ли не съм добре или тука нещо не е наред от обяд стойте тук цял ден и се нареждате излезте малко на въздух ,друга работа нямате ли си ??
    sleda ot lubovta

  13. #163
    Цитирай Първоначално написано от Princessani
    Аве аз ли не съм добре или тука нещо не е наред от обяд стойте тук цял ден и се нареждате излезте малко на въздух ,друга работа нямате ли си ??
    Спинай спокойно всеки си е наредил деня от сутринта не бой се за хората

  14. #164
    Цитирай Първоначално написано от OneGuy
    Цитирай Първоначално написано от silvencety
    ^Баси и аз като съм била на 14 съм ходила с 21 годишен,ама 36 е вече грубо.. ;о
    Иначе относно темата,с по-малък не съм била и няма да бъда.. ;]
    не казвай голяма дума ...

    А по темата ... аз съм на 16 ... бих ходил с жена до 40 години... дори да е маика ... а ако е рускиня и е с руса коса получава 10 бонус точки ...
    хахах да искаш 40 годишна наеби майка си бе изврятеняк гнусен тя може и да ти даде от сажеление към теб, мале мале поредния отворко който с едната ръка пише на кейборда с другата прави чекии. И нали се сещаш какво ще ти се случи ако те набарам някаде, със шутовете ще те навра обратно там от кадето си дошъл

  15. #165
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    В писмен или устен вид да обясним?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си