.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21

Тема: проблем

  1. #1

    проблем

    С приятеля ми правихме секс преди малко.Бях на последния ден от цикъла ми.Той свърши извън мен(бяхме без презерватив), но не е сигурен дали не се е изпуснал и в мен.. Да вземем ли мерки?Има ли опасност?(знам , че винаги има , но все пак) ? И знам, че хапчетата не са дражета и не мога да ги пия току така... Какво да правя?

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 496
    Ами за да не се притесняваш друг път го правете с презерватив! Иначе, иди на лекар да си направиш тест, а ако те е страх дали не ти е лепнал нещо се изследвай!
    Женско съм!
    Цитирай Първоначално написано от Ванката
    Депресиращо си тъп бе, Саше!
    ^^

  3. #3
    ТОЛКОВА ЛИ Е ТРУДНО ДА ПРОЧЕТЕШ ВАЖНИТЕ ТЕМИ В ТАЯ СЕКЦИЯ БЕ, ОЛИГОФРЕН ДЕГРАДИРАЛ ТАКЪВ ????????????? ТО ПЪК ТОЛКОВА НЕОБРАЗОВАНА, ДЕГРАДИРАЛА И ОГРАНИЧЕНА ПАПЛАЧ НЯМА В ДРУГА ДЪРЖАВА БЕ!!!!!!!!!! КАК НЕ ВИ ПИСНА ДА ПУСКАТЕ ВСЕКИ ШИБАН ДЕН ЕДНА И СЪЩА ТЕМА ПО 321587239857982135 ПЪТИ....... ЧЕТИ ВАЖНИТЕ ТЕМИ ТЕ НЕ СА ТАМ ЗА ДА ОКРАСЯВАТ ФОРУМА, А ЗА ДА ОБРАЗОВАТ МАЛОУМНИЦИ КАТО ТЕБЕ.........!!!!!!!!!!

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 496
    Цитирай Първоначално написано от Awesomness
    ТОЛКОВА ЛИ Е ТРУДНО ДА ПРОЧЕТЕШ ВАЖНИТЕ ТЕМИ В ТАЯ СЕКЦИЯ БЕ, ОЛИГОФРЕН ДЕГРАДИРАЛ ТАКЪВ ????????????? ТО ПЪК ТОЛКОВА НЕОБРАЗОВАНА, ДЕГРАДИРАЛА И ОГРАНИЧЕНА ПАПЛАЧ НЯМА В ДРУГА ДЪРЖАВА БЕ!!!!!!!!!! КАК НЕ ВИ ПИСНА ДА ПУСКАТЕ ВСЕКИ ШИБАН ДЕН ЕДНА И СЪЩА ТЕМА ПО 321587239857982135 ПЪТИ....... ЧЕТИ ВАЖНИТЕ ТЕМИ ТЕ НЕ СА ТАМ ЗА ДА ОКРАСЯВАТ ФОРУМА, А ЗА ДА ОБРАЗОВАТ МАЛОУМНИЦИ КАТО ТЕБЕ.........!!!!!!!!!!
    +1! И все пак - малко по-учтиво се отнасяй с потребителите, Awesomness! Не че ти правя забележка... Откакто си се регистрирал/а попадам на твои постове и изглежда, че искаш да си изявяваш, но го дай малко по-учтиво! Незнам дали си чел/а правилата на форума, но все пак не си и модератор, че да имаш право да „съдиш“ някого! Разбирам 1-2-3 пъти да го направиш, но като гледам, почти всичките ти мнения са такива! Най-малкото, че отстрани изглеждаш сякаш се правиш на интересен/интересна! (нямам предвид да те обидя! ) Може и на мен така да ми се струва, но все пак трябва да бъдеш малко по-добър/добра и учтив/а!
    Женско съм!
    Цитирай Първоначално написано от Ванката
    Депресиращо си тъп бе, Саше!
    ^^

  5. #5
    Да, риск винаги има, но поне според мен няма причина да се притесняваш, ако си напълно сигурна, че е свършил извън теб. Но какво да правиш можеш да решиш единствено ти. На мен обаче друго ми стана интересно, не се ли притеснихте малко щом още не ти е свършило. Нали се сещаш колко нехигиенично е да го правите без презерватив в момент, когато тялото ти се пречиства буквално.
    Само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!

  6. #6
    Да, риск винаги има, но поне според мен няма причина да се притесняваш, ако си напълно сигурна, че е свършил извън теб. Но какво да правиш можеш да решиш единствено ти. На мен обаче друго ми стана интересно, не се ли притеснихте малко щом още не ти е свършило. Нали се сещаш колко нехигиенично е да го правите без презерватив в момент, когато тялото ти се пречиства буквално.
    Само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!

  7. #7
    [quote="Awesomness"]ТОЛКОВА ЛИ Е ТРУДНО ДА ПРОЧЕТЕШ ВАЖНИТЕ ТЕМИ В ТАЯ СЕКЦИЯ БЕ, ОЛИГОФРЕН ДЕГРАДИРАЛ ТАКЪВ ????????????? ТО ПЪК ТОЛКОВА НЕОБРАЗОВАНА, ДЕГРАДИРАЛА И ОГРАНИЧЕНА ПАПЛАЧ НЯМА В ДРУГА ДЪРЖАВА БЕ!!!!!!!!!! КАК НЕ ВИ ПИСНА ДА ПУСКАТЕ ВСЕКИ ШИБАН ДЕН ЕДНА И СЪЩА ТЕМА ПО 321587239857982135 ПЪТИ....... ЧЕТИ ВАЖНИТЕ ТЕМИ ТЕ НЕ СА ТАМ ЗА ДА ОКРАСЯВАТ ФОРУМА, А ЗА ДА ОБРАЗОВАТ МАЛОУМНИЦИ КАТО ТЕБЕ.........!!!!!!!!!! [/quote

    Аз също мисля, че трябва да си по-отчива. Всичките ти постове съдържат някакви обиди, критики и т.н. А за псувните все едно си хамал да не говоря. Просто съвет, бъди малко по-мила с околните.

    А относно темата, просто иди на гинеколог и всичко ще е точно.
    Не ПрОщАвАм И зА нИщО нЕ сЪжАлЯвАм.С вИсОкО вДиГнАтA гЛаВa ВиНаГи ПрОдЪлЖаВаМ! На ниКой нЕ пОдРъЖаВаМ и СеБе сИ оТсТоЯаВаМ! ТъПиТе кУ*Ки Не ПрИзНаВаМ,а ГоЛеМиТе НаДуВкИ с НаДсМеШкА оТмИнАвАм!!!

  8. #8
    Кво ми мрънкате да съм по била бе? То па как не им писна да пускат ИДЕНТИЧНИ теми по 20 пъти на ден.... Те тея точно същите са така необразовани точно щото всички се държат миличко с тях... Ми така си заслужават ! Следя го този форум от 2 може би 3 години и то тези теми не спират, макар и хората да отделиха от времето си да направят 2 ВАЖНИ теми точно с отговорите на тези така малоумни въпроси...

    Искате 100% защита ? Прочетете подписа ми и го изпълнете !!!!!

  9. #9
    Аман от тия теми, пак секс, пак без перзерватив и пак .... дали е възможно непорочното зачатие

  10. #10
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Давам й макс. 10 дни, до бана.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar
    Давам й макс. 10 дни, до бана.
    Ма и ти много помогна на девойката... Твоя отговор е точно като нейния въпрос... Спааааааам дайте повечко спам.....

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    увас ;p
    Мнения
    1 530
    може да си бременна, може и да ти е лепнал нещо! За всичко си си виновна ти! Щото не се научихте, че освен ако не искаш бебче, секс се прави с презерватив!!!

  13. #13
    Аватара на S1lv3r
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Пазарджик
    Мнения
    158
    Цитирай Първоначално написано от Awesomness
    ТОЛКОВА ЛИ Е ТРУДНО ДА ПРОЧЕТЕШ ВАЖНИТЕ ТЕМИ В ТАЯ СЕКЦИЯ БЕ, ОЛИГОФРЕН ДЕГРАДИРАЛ ТАКЪВ ????????????? ТО ПЪК ТОЛКОВА НЕОБРАЗОВАНА, ДЕГРАДИРАЛА И ОГРАНИЧЕНА ПАПЛАЧ НЯМА В ДРУГА ДЪРЖАВА БЕ!!!!!!!!!! КАК НЕ ВИ ПИСНА ДА ПУСКАТЕ ВСЕКИ ШИБАН ДЕН ЕДНА И СЪЩА ТЕМА ПО 321587239857982135 ПЪТИ....... ЧЕТИ ВАЖНИТЕ ТЕМИ ТЕ НЕ СА ТАМ ЗА ДА ОКРАСЯВАТ ФОРУМА, А ЗА ДА ОБРАЗОВАТ МАЛОУМНИЦИ КАТО ТЕБЕ.........!!!!!!!!!!


    WTF да не би до сега да си бил в джунглата бе????Ако искаш иди се изследвай за бяс,че нещо не ти е чиста работата и на теб...

  14. #14
    Аватара на S1lv3r
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Пазарджик
    Мнения
    158
    Цитирай Първоначално написано от AniBG
    Цитирай Първоначално написано от Awesomness
    ТОЛКОВА ЛИ Е ТРУДНО ДА ПРОЧЕТЕШ ВАЖНИТЕ ТЕМИ В ТАЯ СЕКЦИЯ БЕ, ОЛИГОФРЕН ДЕГРАДИРАЛ ТАКЪВ ????????????? ТО ПЪК ТОЛКОВА НЕОБРАЗОВАНА, ДЕГРАДИРАЛА И ОГРАНИЧЕНА ПАПЛАЧ НЯМА В ДРУГА ДЪРЖАВА БЕ!!!!!!!!!! КАК НЕ ВИ ПИСНА ДА ПУСКАТЕ ВСЕКИ ШИБАН ДЕН ЕДНА И СЪЩА ТЕМА ПО 321587239857982135 ПЪТИ....... ЧЕТИ ВАЖНИТЕ ТЕМИ ТЕ НЕ СА ТАМ ЗА ДА ОКРАСЯВАТ ФОРУМА, А ЗА ДА ОБРАЗОВАТ МАЛОУМНИЦИ КАТО ТЕБЕ.........!!!!!!!!!!
    +1! И все пак - малко по-учтиво се отнасяй с потребителите, Awesomness! Не че ти правя забележка... Откакто си се регистрирал/а попадам на твои постове и изглежда, че искаш да си изявяваш, но го дай малко по-учтиво! Незнам дали си чел/а правилата на форума, но все пак не си и модератор, че да имаш право да „съдиш“ някого! Разбирам 1-2-3 пъти да го направиш, но като гледам, почти всичките ти мнения са такива! Най-малкото, че отстрани изглеждаш сякаш се правиш на интересен/интересна! (нямам предвид да те обидя! ) Може и на мен така да ми се струва, но все пак трябва да бъдеш малко по-добър/добра и учтив/а!
    Отстрани изглежда като луд

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от S1lv3r
    Цитирай Първоначално написано от Awesomness
    ТОЛКОВА ЛИ Е ТРУДНО ДА ПРОЧЕТЕШ ВАЖНИТЕ ТЕМИ В ТАЯ СЕКЦИЯ БЕ, ОЛИГОФРЕН ДЕГРАДИРАЛ ТАКЪВ ????????????? ТО ПЪК ТОЛКОВА НЕОБРАЗОВАНА, ДЕГРАДИРАЛА И ОГРАНИЧЕНА ПАПЛАЧ НЯМА В ДРУГА ДЪРЖАВА БЕ!!!!!!!!!! КАК НЕ ВИ ПИСНА ДА ПУСКАТЕ ВСЕКИ ШИБАН ДЕН ЕДНА И СЪЩА ТЕМА ПО 321587239857982135 ПЪТИ....... ЧЕТИ ВАЖНИТЕ ТЕМИ ТЕ НЕ СА ТАМ ЗА ДА ОКРАСЯВАТ ФОРУМА, А ЗА ДА ОБРАЗОВАТ МАЛОУМНИЦИ КАТО ТЕБЕ.........!!!!!!!!!!


    WTF да не би до сега да си бил в джунглата бе????Ако искаш иди се изследвай за бяс,че нещо не ти е чиста работата и на теб...

    Тихо пъпчивко ! Коментирай темата, а не коментара ми ! Разбирам, че си девствен и дясната ръка ти отказва, мене хич не ме вълнува тая работа... А и ако беше поне малко интелигентен щеше да забележиш, че пиша в женски род....

  16. #16
    Аватара на S1lv3r
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Пазарджик
    Мнения
    158
    Цитирай Първоначално написано от Awesomness
    Цитирай Първоначално написано от S1lv3r
    Цитирай Първоначално написано от Awesomness
    ТОЛКОВА ЛИ Е ТРУДНО ДА ПРОЧЕТЕШ ВАЖНИТЕ ТЕМИ В ТАЯ СЕКЦИЯ БЕ, ОЛИГОФРЕН ДЕГРАДИРАЛ ТАКЪВ ????????????? ТО ПЪК ТОЛКОВА НЕОБРАЗОВАНА, ДЕГРАДИРАЛА И ОГРАНИЧЕНА ПАПЛАЧ НЯМА В ДРУГА ДЪРЖАВА БЕ!!!!!!!!!! КАК НЕ ВИ ПИСНА ДА ПУСКАТЕ ВСЕКИ ШИБАН ДЕН ЕДНА И СЪЩА ТЕМА ПО 321587239857982135 ПЪТИ....... ЧЕТИ ВАЖНИТЕ ТЕМИ ТЕ НЕ СА ТАМ ЗА ДА ОКРАСЯВАТ ФОРУМА, А ЗА ДА ОБРАЗОВАТ МАЛОУМНИЦИ КАТО ТЕБЕ.........!!!!!!!!!!


    WTF да не би до сега да си бил в джунглата бе????Ако искаш иди се изследвай за бяс,че нещо не ти е чиста работата и на теб...

    Тихо пъпчивко ! Коментирай темата, а не коментара ми ! Разбирам, че си девствен и дясната ръка ти отказва, мене хич не ме вълнува тая работа... А и ако беше поне малко интелигентен щеше да забележиш, че пиша в женски род....
    Че кво да коментирам по темата като ти каза всичко,само дето по дивашки начин

  17. #17
    По дивашки начин защото тези теми станаха повече от темите на типа "Какво да си правя циците за да ми пораснат" И "Аз съм на 10 оная му работа е 5 см проблем ли е това?"

  18. #18
    Мега фен Аватара на t0d1t0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 218
    правете секс в дупето
    Станислава

  19. #19

    Re: проблем

    Цитирай Първоначално написано от soinlove
    С приятеля ми правихме секс преди малко.Бях на последния ден от цикъла ми.Той свърши извън мен(бяхме без презерватив), но не е сигурен дали не се е изпуснал и в мен.. Да вземем ли мерки?Има ли опасност?(знам , че винаги има , но все пак) ? И знам, че хапчетата не са дражета и не мога да ги пия току така... Какво да правя?

    По време на цикъл броят на жените които могат да забременеят е твърде малък.Два дни преди цикъл и два дни след това НЯМА ОПАСНОСТ

  20. #20
    Голям фен Аватара на Emilen
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    614

    Re: проблем

    Цитирай Първоначално написано от hrisi753
    По време на цикъл броят на жените които могат да забременеят е твърде малък.Два дни преди цикъл и два дни след това НЯМА ОПАСНОСТ
    Това за липсата на опасност лично ще го предам на балдъзата, защото тя забременя 1 ден след цикъла!
    (Да припомня ли, че яйчниците на жената са 2(ДВА) и макар и рядко, се случва вторият да е в овулация, когато първият е в менструация?)
    Избягвайте категоричните обобщения, когато не сте сигурни.

  21. #21
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117

    Re: проблем

    Цитирай Първоначално написано от Emilen
    Това за липсата на опасност лично ще го предам на балдъзата, защото тя забременя 1 ден след цикъла!
    (Да припомня ли, че яйчниците на жената са 2(ДВА) и макар и рядко, се случва вторият да е в овулация, когато първият е в менструация?)
    Избягвайте категоричните обобщения, когато не сте сигурни.
    Не знам за балдъзата ти, обаче ти си като справочник по "странни начини за забременяване и протичане на бременност". Очаквам скоро да прочета и как някоя твоя позната е забременяла от свирка, щото е забравила да си измие зъбите след това.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си