.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    В кой според вас е проблема .. ?

    Здравейте, аз съм момиче на 16 преди 2 дни го направих за първи път , но момчето с което спах мисля че не ме отвори смисъл не ме боля и нямаще кръв ... осетих там нещо но не беше кой знае какво .. Дали проблема е в мен или просто той е "кривият" в случея .. ? [ притеснявам се от факта че е правил секс с поне 15-16 момичета и си мисля че е в мен проблема, може да ви се стори смешно, но аз съм "леко" уплашена!!!] Благодаря Ви предварително!!! =]]

  2. #2
    Мега фен Аватара на GossipGirl89
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    3 959
    Ей откъде ги намирате тия върли е*ачи бе Гаджето на една девойка спал с 12-13, твоят човек с 15-16... въй, въй,въй Само да имаше и кой да им вярва...

    По темата - няма "криви". Не е задължително да има кръв и да те боли. При всяко момиче е различно
    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!

    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

  3. #3
    Ама естествено.... Ти кво очакваш ? Правиш за пръв път секс и 18 оргазма 2 скуирта и 1 умрял Не само първия ами дори първите няколко пъти е възможно да не чувстваш нищо, или да чувстваш неприятно усещане... Тва, че той е имал 15-16 момичета нито ще му направи патката по-голяма, нито по-малка... Направи го още няколко пъти, ако е все така да не усещаш нищо е тогава проблема си е в него Но ти гарантирам, че с пътите ще има подобрение на чувството

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    софия
    Мнения
    865
    дей 15 16 аз сигурно оште двеста година да живея нема да ги направи толкоз

  5. #5
    ако пича в бил достатъчно внимателен, може изобщо да не те боли и да ти тече кръв.

  6. #6
    Лошото в случая не е, че момичето се притеснява, че не е 'отворено' или, че е 'леко' уплашена. Лошото в случая е, че виждаме колко са наивни младите момичета (а и момчета) в България и как не се замислят когато ги лъжат най-безцеремонно

  7. #7
    Супер фен Аватара на Jessie
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 610
    Не те бил отворил ... И какво като не си усетила почти нищо? И какво като е нямало кръв и болка? Не са задължителни. И при мен нямаше. Дишай. Няма криви.

    I'm inlove with a criminal...

  8. #8
    Мега фен Аватара на t0d1t0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 218
    забременяла си,затова нищо ти няма.
    Станислава

  9. #9
    вижте не му вярвам че е спал с толкова не мога да преценя кое е вярно и понеже така ми каза затова го пиша ... може и да се прави на интересен ... и повечето ми приятелки ги е боляло и е имало кръв ..
    Благодаря Ви!

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Unabomber
    Лошото в случая е, че виждаме колко са наивни младите момичета (а и момчета) в България и как не се замислят когато ги лъжат най-безцеремонно
    малко съм против думите ти защото ако познаваш човека и навиците ако ти каже нещо подобно с колко е спал/а сам можеш да прецениш дали те лъже или не . И двата случая ги има .

    По темата пробвайте още няколко пъти . Не винаги трябва да те отвори от първия път знам ли . Мен ме боля първия път, но имаше кръв втория .Трябва да си по спокойна и всичко ще си дойде на мястото

  11. #11
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897
    Няма проблем.
    Шофирай разумно - стигни жив!

  12. #12
    Повече от фен Аватара на FreakBitch
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    389
    Леле! Ами, ако не си ''отворена''? УЖАС! Ръгай краставица да провериш

    Сега сериозно. Защо трябва да има прави и криви в случая. Можеш само да се радваш, че не е ставала касапница. Сега друг е въпроса, ако много държиш на кръвта и болката. Съвсем нормално е да ги няма, а за удоволствието - малко по-късно.

    пп: Този твоя голяма бройка извади! Дано сте го правили с презерватив, че не ми се мисли какво може да си си лепнала..

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от DeiLa
    ако пича в бил достатъчно внимателен, може изобщо да не те боли и да ти тече кръв.
    Да е бил внимателен може би но чак толкова, че да не я отвори

  14. #14
    Това, че очаквате да ви се случи каквото приятелките са ви разказвали, е доста комично.

    Най-добре преди да продължиш да правиш секс, порасни малко ментално, щото секс само с полови органи не става.

  15. #15

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    е как къде?! при Чичко_Полицай !! ;)
    Мнения
    2 764
    Съветът ми е да се научиш да пишеш.
    Когато правиш нещо с любов, ти го правиш завинаги.

    Цитирай Първоначално написано от Drogiranata_
    Чукам се с всеки който подаде пишка.
    Цитирай Първоначално написано от gigiii
    нормално ли е момче да си пипа пениса

  16. #16
    Повече от фен Аватара на FreakBitch
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    389
    Цитирай Първоначално написано от henrietta
    Най-добре преди да продължиш да правиш секс, порасни малко ментално, щото секс само с полови органи не става.
    +1 То не става само с е'бане, трябва и акъл!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си