.
Затворена тема
Страница 1 от 7 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 165
  1. #1

    за хората, които правят секс без презерватив

    добре де, не разбирам, просто не разбирам

    как така правите секс без презерватив и после питата ама може ли да се забременее? не ми го побира ума просто

    а обяснете ми, що го правите?

  2. #2
    Аватара на MartyParty
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    somewhere over the rainbow
    Мнения
    2 295
    Уот дъ...
    Я се скарай!

  3. #3
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    Ми щото им е кеф на хората. Искат да се хвалят как мозъка им прилича на парче пица сигурно.
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

  4. #4
    Мега фен Аватара на t0d1t0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 218

    не може да бъде
    Станислава

  5. #5
    Еми той акъла в младежта дето прави такъв секс, не стига хем да си свалиш дрехите, хем да си сложиш презерватив Или едното или другото....

  6. #6
    причината е повече май до мъжете,които се правят на големи плейбои ;дд И казват нещо от сорта : "аа.. презерватив,не ни трябва,убиват ми,не са ми удобни,не мога да изпитам удоволствие.." и момичетата са глупави и им се вързват и си казват 'ко толкоз..1път.. " ама после ;х
    То се случват и гафове със презерватив,но това е друга тема

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от gerity123456
    причината е повече май до мъжете,които се правят на големи плейбои ;дд И казват нещо от сорта : "аа.. презерватив,не ни трябва,убиват ми,не са ми удобни,не мога да изпитам удоволствие.." и момичетата са глупави и им се вързват и си казват 'ко толкоз..1път.. " ама после ;х
    То се случват и гафове със презерватив,но това е друга тема
    Веднага мъжете виновни...... Ами момичетата ? Те що му вярват ? Да си пазят сливката и да изискват презерватив ! Колкото е мъжка, толкова е и женска вината !

  8. #8
    Аз лично съм слагал капут 2 3 пъти колкото да пробвам как е и мога да кажа че си е пълен фъш, на мъжете които като сложат капута и си мислят че правят секс мога да кажа само "ДА ТАКА Е " ако някоя мацка ми кажи слагаи презарватива иначе няма да е, ще и кажа едно голямо "МЕРСИ" ще си дигна гащите и ще си тръгна, нищо лично но все пак щом двама души си ходят заедно и си имат доверие за кво им е тоя капут едва ли някой мъж е толко малоумен като усети че мо идва и да си го извади (а и мацките се кефят като фърляш по тях)

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от OneBoy
    Аз лично съм слагал капут 2 3 пъти колкото да пробвам как е и мога да кажа че си е пълен фъш, на мъжете които като сложат капута и си мислят че правят секс мога да кажа само "ДА ТАКА Е " ако някоя мацка ми кажи слагаи презарватива иначе няма да е, ще и кажа едно голямо "МЕРСИ" ще си дигна гащите и ще си тръгна, нищо лично но все пак щом двама души си ходят заедно и си имат доверие за кво им е тоя капут едва ли някой мъж е толко малоумен като усети че мо идва и да си го извади (а и мацките се кефят като фърляш по тях)
    Не е баш така.
    ... щом двама души си ходят заедно и си имат доверие за кво им е тоя капут едва ли някой мъж е толко малоумен като усети че мо идва и да си го извади ...
    Риск пак си има.. предеякулационната течност, ПИЧ!
    Един психясал се разхожда и хвърля пясък след себе си. Друг психясал го среща:
    - Абе ей, що хвърляш пясък?
    - Ми за да не ме гонят духове.
    - Ама то няма духове...
    - Ем да де, щот` хвърлям пясък...

  10. #10
    OneBoy колко плоско мислене имаш...... Ми ако повечето момичета имаха малко повече акъл от на грахово зрънце и всяка ти казваше или презерватив или си на чекий, не 1, а 2 щеше да си слагаш ! А тея дето "като го усети, че идва да го вади" е абсолючтна простотия ! Не 1 път съм виждала когато правя орална на приятеля ми точно преди да свърши и да има 1-2 малки пръски... НО ГИ ИМА ! Да наистина ако двама души ходят от ... 1 година + да си имат доверие ОК ! Ама при положение, че тука във форума всичките дето пускат темите за забременяването им е бил оза първи път или имат гадже за по 1-2 месеца, за кво доверие говориме ? А съм сигурна, че и ти си от тея мъжете дето си мислят, че знаят кога да го вадят, ама си и ти дришльо и полувина ! То ЕДИН ПЪТ става... Аз лично такива "мъжаги" като тебе им плюя в лицето Това, че в секса гледаш тебе да ти е яко, пък на мацката майната и те прави само един нещастник, а не мъж !

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Awesomness
    OneBoy колко плоско мислене имаш...... Ми ако повечето момичета имаха малко повече акъл от на грахово зрънце и всяка ти казваше или презерватив или си на чекий, не 1, а 2 щеше да си слагаш ! А тея дето "като го усети, че идва да го вади" е абсолючтна простотия ! Не 1 път съм виждала когато правя орална на приятеля ми точно преди да свърши и да има 1-2 малки пръски... НО ГИ ИМА ! Да наистина ако двама души ходят от ... 1 година + да си имат доверие ОК ! Ама при положение, че тука във форума всичките дето пускат темите за забременяването им е бил оза първи път или имат гадже за по 1-2 месеца, за кво доверие говориме ? А съм сигурна, че и ти си от тея мъжете дето си мислят, че знаят кога да го вадят, ама си и ти дришльо и полувина ! То ЕДИН ПЪТ става... Аз лично такива "мъжаги" като тебе им плюя в лицето Това, че в секса гледаш тебе да ти е яко, пък на мацката майната и те прави само един нещастник, а не мъж !
    1. На мен можеш да ми плюеш само на кура за да варви по мазно свирката 2. Аз изказвам личното си мнение, не съм виновен че има сополанковци дето не знаят кога им идва и фърлят вътре 3. При свирка и аз фъррлям лекичко в устата на момичето ама го прая нарочно не че не съм се усетил 4. ПО УМЕРЕНО С Приказките щото ша ти еба майката шопска

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    увас ;p
    Мнения
    1 530
    да правят, к'вото щът... не ми дреме

  13. #13
    Хаха щял да ми е*е майката Майка ми го прави само с мъже, а не селски сополанковци като тебе Поредната хасковска дришня... Хвърлял нарочно Не ме учудва това, че си толкова ограничен и прост все пак си селяндур И на мъжкто ти полово органче ако се изплю1 милото ще потъне от плюнчицата, че нали ти е един такъв голям... като карфица... Не ме занимавай, нито си интересн, нито си симпатичен, нито ми се четат безсмислени, неграмотни постове от някъв селяндур дето си мисли, че всичко знае и всичко може Аре върви на майната си !

  14. #14
    Забелязал съм, че Awesomness реши ли някой да накара някой да се чувства мизерник го прави ... и от 2-3 дни на сам се чудя на колко ли години е....

    По темата няма какво да се говори ... но за да не мине за спам коментара ми ...Смятам че правиш ли секс без презерватив ти си готов да гледаш деца ... ама те вече на по 11-12-13-14 са готови

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Awesomness
    Хаха щял да ми е*е майката Майка ми го прави само с мъже, а не селски сополанковци като тебе Поредната хасковска дришня... Хвърлял нарочно Не ме учудва това, че си толкова ограничен и прост все пак си селяндур И на мъжкто ти полово органче ако се изплю1 милото ще потъне от плюнчицата, че нали ти е един такъв голям... като карфица... Не ме занимавай, нито си интересн, нито си симпатичен, нито ми се четат безсмислени, неграмотни постове от някъв селяндур дето си мисли, че всичко знае и всичко може Аре върви на майната си !
    Абе болклук гнусен аз съм сигорно повече гражданин от тебе , я кажи в кой микро район в софия си ма хърло и кой знае от кое село сте отишли в софия и ако си много отворена мини на лично и за 100-тен път ти казвам спри да псуваш като някоя каруцарка сичките видяхме колко си гражданка

  16. #16
    Каквото почукало такова се обадило ...и по темата и по гордните 2-3-4 коментара :Д

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от OneGuy
    Забелязал съм, че Awesomness реши ли някой да накара някой да се чувства мизерник го прави ... и от 2-3 дни на сам се чудя на колко ли години е....

    По темата няма какво да се говори ... но за да не мине за спам коментара ми ...Смятам че правиш ли секс без презерватив ти си готов да гледаш деца ... ама те вече на по 11-12-13-14 са готови
    Щом те интересува на 17 съм и съм женско. Други въпроси ?

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Страната на Центъра
    Мнения
    2 771
    Aз почти всеки път правя секс без презерватив.Но не се оплаквам по форумите какво е или дали нещо е станало.Защо ли?
    Защото си ползвам мозъка!
    Цитирай Първоначално написано от FeelMyPain
    Аха и постваш въпрос във форум, защото не искаш хиляда различни мнения.Желязна логика.
    Цитирай Първоначално написано от mim4enceto00
    аз не чета толкова сериозни книги(само на 12 съм), макар че съм прочела всичките книги здрач...
    Цитирай Първоначално написано от Millionaire
    Земете си една разплута на по 20 като ви е толко кеф, пък ако ще и да е начетена като Жана Дарк.

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от OneGuy
    Забелязал съм, че Awesomness реши ли някой да накара някой да се чувства мизерник го прави ... и от 2-3 дни на сам се чудя на колко ли години е....

    По темата няма какво да се говори ... но за да не мине за спам коментара ми ...Смятам че правиш ли секс без презерватив ти си готов да гледаш деца ... ама те вече на по 11-12-13-14 са готови
    може да накара някой да се почуства така ако той наистина е мизерник или е супер комплексиран на мен може да ми пръдне на кура

  20. #20
    Фен Аватара на ilia_92
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Столиците
    Мнения
    230
    Цитирай Първоначално написано от OneBoy
    ... на мъжете които като сложат капута и си мислят че правят секс мога да кажа само "ДА ТАКА Е " ...
    А трябваше да те тропам ... Секса с презерватив е леко като чекия, докато този БЕЗ няма нищо общо със земните удоволствия и това може да се обясни със стягането. Не знам дали за женските има разлика, казвам моята гледна точка. Мога да ви кажа само че това с предеякулационната течност е меко казано глупост. Даскала по биология ни е разправял за мъже които след изхвърляне не правят нищо па да не говорим за предеякулация... Помислете малко за импотентните мъже. Живот не се взима лесно логично е и да не се и създава! Само внимавайте с овулацията и "опасните" периоди на жената

    НИКОГО НЕ ПРИКАНВАМ ДА ПРАВИ СЕКС БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВ просто исках да наблегна на факта че забременяването е може би най-добрата последица от това^^. ПП3 - Не нося отговорност за фалове!

    ПП - Другояче седи въпроса с децата дето не могат да се контролират, а се правят на големите гъзарчета и после търсят помощ от също толкова неопитни идиоти.

    Ейй написах го тоя пост, а се заканих да те тропам @OneBoy

    @Awesomness повярвах ти ...

    ПП 2 Аватара не пасва на дългите коментари :Р

    Ако родителите ви са нямали деца значи и вие няма да имате деца.

    ...колко гледни точки има всяко от нещата,
    и въпреки, че знаем пак избираме само ЕДНАТА... - Bisolini /Kingsize/

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от OneBoy
    Цитирай Първоначално написано от Awesomness
    Хаха щял да ми е*е майката Майка ми го прави само с мъже, а не селски сополанковци като тебе Поредната хасковска дришня... Хвърлял нарочно Не ме учудва това, че си толкова ограничен и прост все пак си селяндур И на мъжкто ти полово органче ако се изплю1 милото ще потъне от плюнчицата, че нали ти е един такъв голям... като карфица... Не ме занимавай, нито си интересн, нито си симпатичен, нито ми се четат безсмислени, неграмотни постове от някъв селяндур дето си мисли, че всичко знае и всичко може Аре върви на майната си !
    Абе болклук гнусен аз съм сигорно повече гражданин от тебе , я кажи в кой микро район в софия си ма хърло и кой знае от кое село сте отишли в софия и ако си много отворена мини на лично и за 100-тен път ти казвам спри да псуваш като някоя каруцарка сичките видяхме колко си гражданка
    СигОрно си прав ! Тва, че псувам чекиджий като тебе, не значи, че с всички се държа така Знам само до пра-пра-пра баба и дядо, че са живели в София другите не мога да ги проследя. Също така имам жива 90 годишна баба РОДЕНА и изживяла целия си живот в София и по-точно в Симеоново, а аз съм от Надежда. Та господин неграмотен гражданино, дет си мисли, че света се върти около него, можеш само да си зяпаш малкото висящо приятелче между краченцата и да спреш да ме занимаваш с глупостите си ! Писнало ми е вече от селяндури (и без тва София е пълна с тях) да ми миекат насреща и да ми пишат като циганета (то, не че в Хасково сте едни българи де... И спри да ме занимаваш, не ми се чете неграмотна шльокавица !

  22. #22
    ilia_92 сори ако съм те обидил тогава че казах че си ..... знаеш за какво го бях написал най тържествено обещавам повече да не го правя. Awesomness има сайтчета за запознанства и така натаък що не си намериш някой да те шиба ами избиваш комплекси по форумите ако си мислиш че като кажиш 2 3 заучени фрази някой ще те хареса или ще ти каже евала жестоко се лъжеш, само ми падна в очите, сигорен съм че наживо няма да можеш да сглобиш и две изречения на кръст без да заекнеш поне 4 пъти ,с тва отношения едва ли ще си намериш някой който би те пожелал и за една нощ

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от OneBoy
    ilia_92 сори ако съм те обидил тогава че казах че си ..... знаеш за какво го бях написал най тържествено обещавам повече да не го правя. Awesomness има сайтчета за запознанства и така натаък що не си намериш някой да те шиба ами избиваш комплекси по форумите ако си мислиш че като кажиш 2 3 заучени фрази някой ще те хареса или ще ти каже евала жестоко се лъжеш, само ми падна в очите, сигорен съм че наживо няма да можеш да сглобиш и две изречения на кръст без да заекнеш поне 4 пъти ,с тва отношения едва ли ще си намериш някой който би те пожелал и за една нощ
    Като цяло доста зле ... адски полудяваш в момента или просто си пишеш така?

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от Awesomness
    Цитирай Първоначално написано от OneBoy
    Цитирай Първоначално написано от Awesomness
    Хаха щял да ми е*е майката Майка ми го прави само с мъже, а не селски сополанковци като тебе Поредната хасковска дришня... Хвърлял нарочно Не ме учудва това, че си толкова ограничен и прост все пак си селяндур И на мъжкто ти полово органче ако се изплю1 милото ще потъне от плюнчицата, че нали ти е един такъв голям... като карфица... Не ме занимавай, нито си интересн, нито си симпатичен, нито ми се четат безсмислени, неграмотни постове от някъв селяндур дето си мисли, че всичко знае и всичко може Аре върви на майната си !
    Абе болклук гнусен аз съм сигорно повече гражданин от тебе , я кажи в кой микро район в софия си ма хърло и кой знае от кое село сте отишли в софия и ако си много отворена мини на лично и за 100-тен път ти казвам спри да псуваш като някоя каруцарка сичките видяхме колко си гражданка
    СигОрно си прав ! Тва, че псувам чекиджий като тебе, не значи, че с всички се държа така Знам само до пра-пра-пра баба и дядо, че са живели в София другите не мога да ги проследя. Също така имам жива 90 годишна баба РОДЕНА и изживяла целия си живот в София и по-точно в Симеоново, а аз съм от Надежда. Та господин неграмотен гражданино, дет си мисли, че света се върти около него, можеш само да си зяпаш малкото висящо приятелче между краченцата и да спреш да ме занимаваш с глупостите си ! Писнало ми е вече от селяндури (и без тва София е пълна с тях) да ми миекат насреща и да ми пишат като циганета (то, не че в Хасково сте едни българи де... И спри да ме занимаваш, не ми се чете неграмотна шльокавица !
    Ами да колко му е да псуваш в къщи на компа ти сигорно и не излизаш от блока в надежда щото или нямаш с кой или ако те ползават като месното Айше ела че ми трябваш а после бегай че меришиш а относно турците в хасково да така е има много ама са по закътаните махали а аз съм в центъра вие в софия намяхте ли си Филиповци и ко ся да кажа че всички сте цигани ли .... абе доста си простичка !

  25. #25
    OneBoy имам приятел от почти 2 години. Пука ми на лявата джапанка дали селяндур като тебе или някой друг от фрума ще ми хареса "заучените фрази" или ще ме хейтва. Може и да съм всичко, но поне не съм неграмотна хейтърка дето по-цял ден си бърка в носа и си мисли, че 3 минути секс е нещо върховно.... А аз съм сигурна, че в сайтчетата за запознаство ти имаш регистрация и се надяваш някоя арна мома да те ареса.... Ама нема да те ареса оти си тъп ! Нито си интересен, нито си оригинален, нито пък си мъж...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си