.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: Taft-Помощ?!

  1. #1
    Супер фен Аватара на Lian4ety
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 484

    Taft-Помощ?!

    Съжалявам за глупавата тема, но преди малко си купих пяна за коса на Taft-Power Cashmere Touch, и ми изглежда нещо все едно е развалена. Сложих си и стой като памук се къса и е много мазна?! Преди тази си бях купила на лонда и беше доста рядка. Та въпроса ми е някой ползвал ли е тази на тафт и дали е нормално да е такава?
    Благодаря предварително !
    http://www.remedium.bg/?page_id=27&record_id=246178 eто снимка на пяната
    Най-скъпото е онова,за което плащаме със сълзите си!

    Трудно е да очакваш нещо,което знаеш,че няма да се случи.. но още по-трудно е да се откажеш,когато знаеш,че това е всичко,което искаш!

    Едва когато се докоснеш до истинското,разбираш колко фалшиво и незначително е било всичко останало!

  2. #2
    Да ,ползвала съм тази пяна преди 2 години.Бях много доволна,но ми писна една и съща пяна за това я смених.Но не мисля,че е нормално да е такава.Върни я в магазина и им обясни проблема

  3. #3
    Супер фен Аватара на Lian4ety
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 484
    Благодаря, ще трябва пак да излизам
    Най-скъпото е онова,за което плащаме със сълзите си!

    Трудно е да очакваш нещо,което знаеш,че няма да се случи.. но още по-трудно е да се откажеш,когато знаеш,че това е всичко,което искаш!

    Едва когато се докоснеш до истинското,разбираш колко фалшиво и незначително е било всичко останало!

  4. #4
    Мега фен Аватара на vagarious
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 055
    Попринцип наистина е хубава, но щом пяната, не седи като пяна, а е рядка или както казваш - се къса някак си, значи е с изтекъл срок.Или я връщай или ддз, прежали тези 3-4лв. и си вземи пак, но гледай срока на годност.
    Big or small, lies are lies!

  5. #5
    Супер фен Аватара на Lian4ety
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 484
    Грешката е била моя, огледах я и видях,че е в срок на годност още, но не съм забелязала,че пишело Mousse тоест е мус и е нормално да стой по-мазна, но странно защо ли се къса ?!
    Най-скъпото е онова,за което плащаме със сълзите си!

    Трудно е да очакваш нещо,което знаеш,че няма да се случи.. но още по-трудно е да се откажеш,когато знаеш,че това е всичко,което искаш!

    Едва когато се докоснеш до истинското,разбираш колко фалшиво и незначително е било всичко останало!

  6. #6
    Дори да е мус не би трябвало състоянието да й е такова...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си