.
Отговор в тема
Страница 2 от 6 ПървиПърви 123456 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 138
  1. #26
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    На колко си години?Пии противозачатъчно докато можеш...След като се е изпразнил,а после се е търкал и до колкото разбрах е проникнал малко и е бил без презерватив...По-добре да отидеш до аптеката.

  2. #27
    На 16 съм , всъщност след като свърши не се е опитвал да проникне , просто го търкаше....:S:S

  3. #28
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Хм...успокой се,това е много важно.Той изчисти ли се след като се изпразни?Щом не е прониквал в теб,тогава няма страшно.

  4. #29
    Мега фен Аватара на 7227
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Някъде в нищото
    Мнения
    3 405
    Цитирай Първоначално написано от PinKstaR
    Здравейте
    Моля за свесни коментари , наясно ми е че темата е мн тъпа просто искам помощ ....та вчера с приятеля ми се натискахме,той свърши в устата ми но после ми го търкаше в ***. Аз съм девствена или не знам ... на моменти ме болеше , но не тече нито кръв, нито е проникнал на дълбоко... Проблема е и че сега ме излиза някаква безцветна злуст..ии... сме чували за презарвативи просто аз уж не съм готова , но не знам какво ми стана...тъпа съм....
    Темата изобщо не е тъпа..ама твоето мнение си е такова!Такива теми и въпроси като твоя има бол!

  5. #30
    Мега фен Аватара на t0d1t0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 218
    Да си жива и здрава!

  6. #31

    Re: Ако се съмнявате,че сте бременни

    Цитирай Първоначално написано от SuNsEt
    Зацапване при имплантацията (вгнездяването)-Кървенето при имплантацията (вгнездяването) на оплодената яйцеклетка е най-ранно проявяващия се симптом за бременност. Около осем дни след зачеването ембрионът се имплантира в маточната стена. При някои жени се получава леко ръждиво зацапване, както и лека тъпа болка ниско в коремната област. ->може и да е заради действителна менструация, промяна на менструацията, прием на някои лекарства, инфекция, прокървяване в резултат от протриване при полов акт и други причини,а не задължително бременност[/size][/b]
    Този симптом задължителен ли е и може ли въпреки липсата му да се установи бременност?

  7. #32
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Не е задължително ако го имаш да си бременна.Всеки организъм е различен.Не всички симптоми се изразяват точно при бременност така,че не е задължително ако жената е тя да проявява точно този признак. Винаги съм казвала ако се съмнявате направете си тест.

  8. #33
    Здравейте, имам едно притеснение, което искам да споделя в тази тема . Имам бяло течение и след месечното си неразположение бях запланувала ходене при гинеколог. Попринцип ми закъснява с 2-3 дена, този месец на 5тия ден от закъснението си правих секс и презервативът се скъса. Преди да пия ескапел си направих тест, който слава богу беше отрицателен. Искам да попитам при положение, че при мен няма маточно кървене и не ми идва редовния цикъл, а може би ще дойде след месец или повече, задължително ли фоликула ще се превърне в яйчникова фоликуларна киста???
    Сега дали ще има проблем да ида на гинеколог за изследвания след като съм пила ескапел и имам смущения в цикъла...
    Надявам се да имате поне минимална компетентност и да ми дадете някой отговори, защото вече наистина не знам какво да правя и си умирам от страх
    Благодаря предварително ...

  9. #34
    ^ Не е задължително да се образува яйчникова фоликуларна киста.

    Можеш да отидеш на преглед, но лекарят трябва да знае, че си пила ескапел. И вече той ще прецени какви и дали да ти прави изследвания.

  10. #35

    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Sofia
    Мнения
    1
    Извинете предварително за може би глуповатия ми въпрос,но от седмица съм доста притеснена..Намерих темата и с интерес четох но бих искала да ви попитам:преди 7 дни приятеля ми свърши върху гърба ми след което ме изтри със салфетка и аз се изкъпах ,но мисълта ми е дали част от спермата би могла да попадне в мен при отмиване с вода (бях в цикъл) ... благодаря предварително

  11. #36
    Цитирай Първоначално написано от vesela1andova
    Здравейте, имам едно притеснение, което искам да споделя в тази тема . Имам бяло течение и след месечното си неразположение бях запланувала ходене при гинеколог. Попринцип ми закъснява с 2-3 дена, този месец на 5тия ден от закъснението си правих секс и презервативът се скъса. Преди да пия ескапел си направих тест, който слава богу беше отрицателен. Искам да попитам при положение, че при мен няма маточно кървене и не ми идва редовния цикъл, а може би ще дойде след месец или повече, задължително ли фоликула ще се превърне в яйчникова фоликуларна киста???
    Сега дали ще има проблем да ида на гинеколог за изследвания след като съм пила ескапел и имам смущения в цикъла...
    Надявам се да имате поне минимална компетентност и да ми дадете някой отговори, защото вече наистина не знам какво да правя и си умирам от страх
    Благодаря предварително ...
    Теста се прави най-малко 5 дни след рисковия акт, даже препоръчват да се изчака по-дълго време , за да покаже със сигурност, а хапчето се пие до 72 часа. По принцип след каот си пила ескапел в 90% от случайте до 2,3 дни цикълът идва отново и вече на следващата дата от това замерване се измества, може и до 2 седмици


    п.п. до колкото съм запозната постинор вече не с епроизвежда и мисля, че е изтеглен от пазара. А за ескапел е препоръчително да се пие максимум 2 пъти в годината и естествено не по вереме на 1 и същ цикъл.

  12. #37
    Цитирай Първоначално написано от siana7
    Извинете предварително за може би глуповатия ми въпрос,но от седмица съм доста притеснена..Намерих темата и с интерес четох но бих искала да ви попитам:преди 7 дни приятеля ми свърши върху гърба ми след което ме изтри със салфетка и аз се изкъпах ,но мисълта ми е дали част от спермата би могла да попадне в мен при отмиване с вода (бях в цикъл) ... благодаря предварително
    не

  13. #38
    Цитирай Първоначално написано от MedSestrata


    минимум 2 пъти в годината
    Как така минимум 2пъти ...
    http://g.ladypopular.bg/public_profile.php?id=1088735

    Професия-Малка пикла
    Момиче <333
    Цитирай Първоначално написано от vivian
    Цитирай Първоначално написано от FuckedUp
    ОМГ!
    НЯМА ОМГ ИМА САМО ''МНОГО СИ КРАСИВА'' ЯСНО????

  14. #39
    Цитирай Първоначално написано от shokoladchety
    Цитирай Първоначално написано от MedSestrata


    минимум 2 пъти в годината
    Как така минимум 2пъти ...
    исках да кажа МАКСИМУМ 2 пъти хахах

  15. #40
    Охх хора имам въпрос.. не знам,аз ли съм станала маниачка..обаче,се притеснявам и имам нужда да попитам ;с ..
    На 11 септември ми се наложи да пия ескапел (пих го 30 мин след акта) След това няколко дена ми беше лошо,но реших,че е от хапчето ( и явно е било от него) На 17 септември ми дойде. Но,беше 3 дена ии беше доста слабо .. предполагам,че също е от хапчето,защото принципно трябваше да ми дойде на 28-ми. Преди няколко дена (2) си направих тест за бременост,за всеки случай, и излезе отрицател. Обаче в момента имам болки в зърната и напрежение в гърдите... и почвам да си задавам въпрос-а,дали е възможни примерно да е извънматочна (защото нали тестовете не я отчитат) ..? или пък ми идва 'отново' .. Въпроса ми е, според вас има ли място за притеснение?

  16. #41
    Цитирай Първоначално написано от dAamanE
    Охх хора имам въпрос.. не знам,аз ли съм станала маниачка..обаче,се притеснявам и имам нужда да попитам ;с ..
    На 11 септември ми се наложи да пия ескапел (пих го 30 мин след акта) След това няколко дена ми беше лошо,но реших,че е от хапчето ( и явно е било от него) На 17 септември ми дойде. Но,беше 3 дена ии беше доста слабо .. предполагам,че също е от хапчето,защото принципно трябваше да ми дойде на 28-ми. Преди няколко дена (2) си направих тест за бременост,за всеки случай, и излезе отрицател. Обаче в момента имам болки в зърната и напрежение в гърдите... и почвам да си задавам въпрос-а,дали е възможни примерно да е извънматочна (защото нали тестовете не я отчитат) ..? или пък ми идва 'отново' .. Въпроса ми е, според вас има ли място за притеснение?
    Хапчето размества цикъла, при повечето момичета и жени, които са го пили им идва като на теб за по-кратко в близките дни след като са пили хапчето. И от този момент си смяташ новия цикъл. Не се тревожи ще се размести доста. Възможно е следващият път когато трябва да ти дойде и да ти закъснее дори със седмица. щом си правила тест, а и е минало 1 месец почти, значи е верен. Колкото до болките в гърдите, може да са , защото си в овулация. Сметни си , при някои се чувства напрежение в гърдите покрай овулацията.

  17. #42
    Охх.. моля ви.. прочетох всичко и до известна степен се поуспокоих, НО все още ме е страх... готова съмм и го знам, но много ме е страх от забременяване ии въпреки, че ще има презерватив си ме е страх... помогнете ми!

  18. #43
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от dAamanE
    Охх хора имам въпрос.. не знам,аз ли съм станала маниачка..обаче,се притеснявам и имам нужда да попитам ;с ..
    На 11 септември ми се наложи да пия ескапел (пих го 30 мин след акта) След това няколко дена ми беше лошо,но реших,че е от хапчето ( и явно е било от него) На 17 септември ми дойде. Но,беше 3 дена ии беше доста слабо .. предполагам,че също е от хапчето,защото принципно трябваше да ми дойде на 28-ми. Преди няколко дена (2) си направих тест за бременост,за всеки случай, и излезе отрицател. Обаче в момента имам болки в зърната и напрежение в гърдите... и почвам да си задавам въпрос-а,дали е възможни примерно да е извънматочна (защото нали тестовете не я отчитат) ..? или пък ми идва 'отново' .. Въпроса ми е, според вас има ли място за притеснение?
    Не знам каква е тая простотия, че тестовете не отчитали извънматочна.
    Като приключи М, си направи тест именно с оглед на онези 16%, в които Ескапел не действа.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  19. #44
    Здравейте! Попринцип съм с малко нередовен цикъл, поради диети и т.н. На 20 сеп. правих секс, без презерватив, не е свършвал в мен. Закъснява ми обаче и съм доста притеснена. Мислите ли, че може да съм бременна?

  20. #45
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от dAamanE
    Охх хора имам въпрос.. не знам,аз ли съм станала маниачка..обаче,се притеснявам и имам нужда да попитам ;с ..
    На 11 септември ми се наложи да пия ескапел (пих го 30 мин след акта) След това няколко дена ми беше лошо,но реших,че е от хапчето ( и явно е било от него) На 17 септември ми дойде. Но,беше 3 дена ии беше доста слабо .. предполагам,че също е от хапчето,защото принципно трябваше да ми дойде на 28-ми. Преди няколко дена (2) си направих тест за бременост,за всеки случай, и излезе отрицател. Обаче в момента имам болки в зърната и напрежение в гърдите... и почвам да си задавам въпрос-а,дали е възможни примерно да е извънматочна (защото нали тестовете не я отчитат) ..? или пък ми идва 'отново' .. Въпроса ми е, според вас има ли място за притеснение?
    Ще ти дойде пак. Една приятелка мина през същото лятото - дойде й два пъти в разстояние няма и седмица. Нищо ти няма, дишай.

  21. #46
    Голям фен Аватара на blondeVIP
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    NYC
    Мнения
    850
    ...
    And so I put this on my life
    Nobody or nothing will ever come between us




    You know i'd do anything for you.. but you won't do the same !!!

  22. #47
    Здравейте! На мен ми предписаха хапчета Джаз, попринцип са ми доста изнервящи, тъй като имам 4 бели хапченца, през които трябва да ми дойде, а днес е 4тото и почвам да се притеснявам.Пия ги вече 2ри месец и уж е нормално организма докато се приспособи и така нататък, но незнам дали е покрай празниците(тоест моментно) съм напълняла, имам изпити скоро (първи изпити) и съм пред голям стрес, сигурно ви се струва смешно, незнам.Притеснявам се днес дали ще ми дойде и съм си казала, че ако до 2-3 дни не дойде ще си взема тест за бременност, но продължавам да се надявам, че ще ми дойде.Попринцип имам основание да се притеснявам нали и хапчетата не са 100% сигурно....и така благодаря за отделеното внимание

  23. #48
    Мега фен Аватара на MaLkaTa_LaDy
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 159
    Симптомите на бременността се появяват след седмици. И информацията за тях ще е по-скоро неполезна, защото ще започат да се пускат теми от сорта на "Вчера правихме секс с приятеля ми, презерватива МАЙ не беше скъсан, ама днес ме болят гърдите и нещо ми е лошо. Дали не съм бременна?" Информацията е прекалено много, дори мен ме мързи да я изчета. Може би още малко трябва да се поработи върху оформлението на текста, за да може човек като скролне да му се набият заглавията, които го итересуват.
    Иначе темата вероятно е за важна, но така или иначе малко хора ще я прочетат за съжаление.
    Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true.

  24. #49
    Добър ден ) искам да попитам ви попитам,ако съм пила ескапел (2 часа след секса(27.11.2011) и след 5 дни ми е дошло ( 03.12.2011) ,а преди това ми ми беше на 17.11,трябва ли този месец да се притеснявам ,че съм бременна? Може да се стори глупав въпрос и т.н.,но просто искам вашето мнение ,защото за пържи път ми се случи това нещо... благодаря ви предварително )
    Последно редактирано от lover4etoo91 : 01-03-2012 на 09:32

  25. #50
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    След като ти е дошло след употреба на Ескапел , не мисля ,че има от какво да се притесняваш. Чакай да ти дойде
    maDamn

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си