.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 33 от общо 33
  1. #26
    Аз небих дал толкова пари за подарак на приятелката ми нали имам пенис

  2. #27
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    "Имаме си вибратор, но искаме и още нещо ... "
    Пич, и ти ли го ползваш
    Има си вибратор, но искам да й взема още нещо * , така ми звучи ок

    Мн съм нетолерантна
    Аз пък имам спомени от миналото, че си си баш толерантна...или поне някога беше...

    Иначе по темата. Явно когато човек страда от излишък на пари, се чуди за какви глупости да ги изхарчи...
    Последно редактирано от Niakoitam : 06-16-2017 на 08:23
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  3. #28
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Pleven
    Мнения
    192
    Цитирай Първоначално написано от SuNsEt Виж мнението
    [url]
    Не съм ползвала до сега и предполагам,че повечето от половината в тоя форум също не са ползвали.
    Повече от половината? Аз залагам, че 99% не са ползвали.

  4. #29
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Аз пък залагам,че най-малко 101% са ползвали. Все пак тоя форум е много пословичен с най-опитните в секса жени и мъжете с най-големи пишки подвизаващи се в него...
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  5. #30
    Аз си поръчах виброяице - 7.5 х 3.5 см. Много искам да опитам всякакви кинки неща. Знам, че са предимно за момичета, но реших да се престраша. Ще пиша след като го пробвам пак.

  6. #31
    Аз съм момче и искам да питам това вибро яйце става ли да си го сложа от зад и дали ако го пусна не издава шум и да не се изложа на някое кафе с него, мерси

  7. #32
    Цитирай Първоначално написано от marya.petrowa Виж мнението
    Аз съм момче и искам да питам това вибро яйце става ли да си го сложа от зад и дали ако го пусна не издава шум и да не се изложа на някое кафе с него, мерси
    Издава шум. Не е силен но все пак се чува глухо. Инак вибрациите не правят абсолютно нищо за анална стимулация. Тотално безполезно е самото вибриране. Ако искаш яка стимулация си купи простатен стимулатор. Това знам дава сто процента удоволствие!
    Twisted Unicorn

  8. #33
    Спрях се на самозалепващ пенис и мисля да си го поръчам скоро, все пак ще го ползвам в банята най често там се самозадоволявам
    Kery_TS

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си