.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21

Hybrid View

  1. #1
    Супер фен Аватара на Me4encety
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 697

    повръщането

    става въпрос че съм чувлала че след ядене ако повръщаш по този начин сваляш кила.въпроса ми е вредно ли е това?а някой ако го е пробвал или ако знае дали е нужно да се яде по по специален начин или както обикновено и дали ефективно ако да за колко време колко кила се свалят?

  2. #2
    Супер фен Аватара на Di
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 689
    ами можеш да повърнеш всичко
    вредно е и то доста,килцата спадат,но не е никак приятно

    съвет:не започвай,но ти си решаваш
    не се изказвай неподготвен,прасе

  3. #3
    Супер фен Аватара на Me4encety
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 697
    какво разбираш под "вредно"?

  4. #4
    Аватара на 0409
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Europe
    Мнения
    466

    Re: повръщането

    Цитирай Първоначално написано от Me4encety
    става въпрос че съм чувлала че след ядене ако повръщаш по този начин сваляш кила.въпроса ми е вредно ли е това?а някой ако го е пробвал или ако знае дали е нужно да се яде по по специален начин или както обикновено и дали ефективно ако да за колко време колко кила се свалят?
    ти клипа на пинк Stupid Girls ли си гледала

  5. #5
    Аватара на 0409
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Europe
    Мнения
    466
    Цитирай Първоначално написано от Me4encety
    какво разбираш под "вредно"?
    начи ти кат се наядеш си се наяла сеш се вече не ти се яде, но като повърнеш и хранителните вещества си излизат разбра ли ме

  6. #6
    Супер фен Аватара на Me4encety
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 697
    а някой да е пробвал?

  7. #7
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    О, да вредно е. Под вредно разбирам: Остави, че е съсипващо неприятно да си бъркотиш в устата и да насилваш организма да извършва действие, което не иска. На всичкото отгоре това насилствено повръщане може да доведе организма ти до булимия невроза. Бях чела, че това често повръщане един вид може да отврати организма ти от храната и постепенно сам да я отхвърля. Тогава няма да се налага сама да си предизвикваш повръщане, но ще се чудиш как да се лекуваш от други болести.

    П.с Не съм пробвала и не бих. Супер налудничево ми звучи.

  8. #8
    Аватара на xKiFlA
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Плевен
    Мнения
    890
    организма се нуждае от вещества които изхвърляш после ще спре да приема и тогава ще стане зле




    xKiFlA
    -
    Ako nqmam tazi koqto iskam i men nqma da me ima NIKOI!

  9. #9
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Павръщането е вредно не само защото ти нарушава процесите на храносмилане, а и защото губиш течности! Стомашният сок съдържа и йони, които, като ги повърнеш, няма как да се резорбират от организма => дехидратираш се и си нарушаваш алкално-киселинното равновесие. рН на стомашния сок нали знаеш колко е? Нали знаеш стомашния сок какво съдържа? /Подсказвам- HCl./ Така че да н се чудиш по някое време защо в повърнатите материи има кръв- просто си разранила лигавицата на хранопровода. Ако искаш от свободия да стигнеш до хирургия- ОК, действай!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  10. #10
    Много момичета са загубили живота си точно по тоя начин! Не че е вредно, ОПАСНО Е!!! И то много!! Защото започнеш ли да си бъркаш в устата така редовно да повръщаш води до булимия - което,както навярно знаеш е много опасна болест. Не бъдете такива деца и не се излагайте!! Има много по-добри начини за отлсабване - фитнес (най-вече тичането), плодове + зеленчуци, риба и пилешко ... ядеш по малко, тренираш повече и резултата е на лице. Не се отслабва за 2 дни,както ви се иска. Изисква се малко повече търпение за да резултата да е траен.

  11. #11
    Още една бъдеща анорексичка.
    Fullmetal Alchemist.

  12. #12
    Защо ядеш тогава след като ще го повърнеш? Недей!

    По-добре се храни правилно, спазвай някакъв хранителен режим, но не започвай с тези глупости, които си намислила!

  13. #13
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Когато повръщаш често може да се обезводниш,а това вече е вредно.Не си играй с организма си.Ако искаш да свалиш килограми,спортувай редовно.

  14. #14
    Мега фен Аватара на Paramour
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна ^.^
    Мнения
    3 105
    Ако повръщаш след всяко хранене след време организма ти ще реши, че винаги, след всичко което опиташ ще повръщаш... Това е болест... по-добре не започвай.
    МОМИЧЕ!
    So I try to hold onto a time when nothing mattered
    And I can't explain what happened
    And I can't erase the things that I've done
    No I can't

  15. #15
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    1 710
    Начин за повръщане:

    deepthroat face fuck

  16. #16
    По добре не яй отколкото да ядеш и да ходиш веднага да повърнеш

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Smrazqvashta
    О, да вредно е. Под вредно разбирам: Остави, че е съсипващо неприятно да си бъркотиш в устата и да насилваш организма да извършва действие, което не иска. На всичкото отгоре това насилствено повръщане може да доведе организма ти до булимия невроза. Бях чела, че това често повръщане един вид може да отврати организма ти от храната и постепенно сам да я отхвърля. Тогава няма да се налага сама да си предизвикваш повръщане, но ще се чудиш как да се лекуваш от други болести.

    П.с Не съм пробвала и не бих. Супер налудничево ми звучи.
    освен това стомашната киселина която повръщаш вреди сериозно на зъбите ти :] И не виждам какъв смисъл има да ядеш нещо и да го повръщаш после..само хабиш храната и си тровиш здравето.Ако толкова искаш да отслабнеш се захващай със спорт ;]

    Умният се учи да знае-мъдрият да може.Само на глупака всичко му е ясно.

  18. #18
    знаеш ли има достатъчно написани неща в интернет... повръщането води до булемия,която развиваш без да усетиш ако искаш да си с поястоянни болки в корема,да ти се издува като на бременна с непоносими болки и да пиеш хапчета ... ти си ... това е глупост да пишеш ако повръщаш дали ще отслабнеш...НЕ НЯМА ДА ОТСЛАБНЕШ,а ще задържаш килограмите си ,които си сега...аз се доведох до това повъщане,но не насила ,а 1 месец глад и накрая просто организма ми не искаше да поема това,което му даваш и се озовах в 4 сутринта в болницата за операция...ако искаш да ти режат корема както моя гладувай,повръщай ...отслабнах за 1 месец 17 кг ,но не глада беше единствената причина ,а тренировките всеки божи ден в фитнеса от понедленик до неделя все едно се готвиш за републиканско...спорт това е ...и ограничение с храната...от година не ям сладко,тестяно...ям всичко останало ,но с мярка ,сега се местя в друг град студентка записах се на волейбол и ще тичам всеки ден зза да довърша започнатото преди месеци ...и когато всичкте ми приятели момчетата казваха преди спортувай...да знаеш момчетата са прави,защото те самите полагат повече грижа вече за телата си отколкото момичетата ..ако си малка се захвани с нещо от сега ,защото аз късно се осъзнах когато имах да свалям не 5 а 25 килограма ..свалих 17 остават ми още 10 ... така,че сама си помисли,кое е вредно кое не ...и кое до какво води

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от Paramour
    Ако повръщаш след всяко хранене след време организма ти ще реши, че винаги, след всичко което опиташ ще повръщаш... Това е болест... по-добре не започвай.
    точно така и недай си боже можеш да се разболееш - болемия... това не е шега недей и пробва даже ....

  20. #20
    Мега фен Аватара на Paramour
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна ^.^
    Мнения
    3 105
    Цитирай Първоначално написано от vIKToriYa
    Цитирай Първоначално написано от Paramour
    Ако повръщаш след всяко хранене след време организма ти ще реши, че винаги, след всичко което опиташ ще повръщаш... Това е болест... по-добре не започвай.
    точно така и недай си боже можеш да се разболееш - болемия... това не е шега недей и пробва даже ....
    за бУлИмията ли говориш?
    МОМИЧЕ!
    So I try to hold onto a time when nothing mattered
    And I can't explain what happened
    And I can't erase the things that I've done
    No I can't

  21. #21
    Голям фен Аватара на JuStElly
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    834
    Аз не бих пробвала ... ще си докараш някоя болест и после ще съжаляваш.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си