.
Отговор в тема
Страница 5 от 5 ПървиПърви 12345
Резултати от 101 до 119 от общо 119
  1. #101
    тя приятелка ти верно не е в час нещо...откога жените почнаха да оправят мъжете
    teenproblem не е това,което беше.Сега всеки се заяжда с другия за щяло и нещяло.Аман от комплексари!
    I am done!

  2. #102
    Супер фен Аватара на YouDontKnowMe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 992
    Цитирай Първоначално написано от honeybabe
    тя приятелка ти верно не е в час нещо...откога жените почнаха да оправят мъжете
    От както мъжете почнаха да си седят вкъщи и жените им да ги хранят.
    Но това е друг въпрос.

  3. #103
    Не бих си дал задника се пак сум муж и задника е предназначен само за изход не за вход особено за мужа. става вупрос и за самочувствие.Но това си е само мое мнение и не го налагам на никого !!!
    Крещящо си тъп Саше

  4. #104
    Аватара на RoSKo0o0
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Варна, моретоо :)
    Мнения
    1 657
    Дръж сапуна, фанта :S

  5. #105
    Цитирай Първоначално написано от SEXTRAVAGANTE
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar
    Прецени дали ще ти хареса тая "специална дейност" и тогава реши дали ще й разрешиш. Обаче сериозно, не й давай повече от това, би било прекалено (лично мнение).


    Ам нз.....докато ми ближеше отзад ми стори готино. Ама като вкара пръста и се по4увствах омърсен , все едно бях употребен като опитно зай4е , но пък не беше гадно.....нито болеше нито нищо. Нз ко да правя , Пред голяма дилема съм
    ми пич според мене поговорете си и псоле помисли пак лично аз не бих позволил прилятелка ми да ми прави такива неща
    >.<

  6. #106

    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Русе, Rousse
    Мнения
    115
    И според мен е най-добре да поговорите , но моето мнение е, че това е някаква форма на мания a, искаш и кажи, че ако го направи още веднъж ще я кажеш на баща и
    сериозен съм без последното изречение
    Спорта пречи на цигарите :P

  7. #107
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Цитирай Първоначално написано от YouDontKnowMe
    Разкрепостен си , но все пак имаш предрасъдаци за това. Някои хора нямат и няма нищо грешно в това. Пък и няма нищо лошо да си бисексуален, както и да те привличат мъже.
    Пък и едно е да ти харесва да те чукат отзад с предмет, друго е да те възбужда мъжко тяло , колкото и нелепо да звучи .
    "засягане на самочувствието и достойнството им" - предрасъдаци, които трябва да се изкоренят , ако един човек иска да е свободен . Представи си на някого да му хареса да го оправят отзад, пък само заради гордостта си и "достойнството" си да се лиши от това удоволствие (за него удоволстие, за другите може да не е)
    Естествено, че имам предраЗсъдЪци, всеки има по някакъв въпрос. И да, в секса си поставям определени граници и го смятам за напълно логично и нормално. Авторът си каза, че идеята не го влече, дори си каза и защо, но вие продължавате да упорствате "как било по принцип" и някви подобни празни реплики. Ясно ми е, че искате да сте прави и да се наложите, но в случая е causa perduta.

    Чувствам се достатъчно свободен и така, не съм се лишил от нищо, което смятам, че би ми харесало.

    Ако на някого му харесва да го оправят отзад, повярвай ми рано или късно ще пренебрегне всякакви предразсъдъци и ще почне да си го слага там. Разговарял съм с бисексуални мъже по въпроса и те го потвърдиха.

    Авторът просто не го влече да му го слагат анално, толкова ли е трудно да го схванете?

  8. #108
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Дряново
    Мнения
    287
    п.с. Няма нужда да пишете пове4е коментари по темата. Полу4их доста поу4ителни мнения. Някой от тях бяха доста из4ерпателни и ми помогнаха да стигна до решение. На мнение съм да не стигам 4ак до такива нестандартни удоволствия. Моята приятелка прояви разбиране и стигнахме до споразумение вси4ко да си е както преди. Благодаря на вси4ки които изказаха мнение по въпроса. Ще помоля модераторите да заклу4ат темата.
    Татко: Харчиш пари най- безразборно. Мисли за бъдещето момче , ние няма да сме вечни.
    Мислиш ли ,че цял живот ще те издържаме с майка ти ?

    Аз: Ами не......ще ме издържате докато ме поемат децата.

  9. #109
    Казва се момиче без задръжки .. жалко че се срещат много рядко 1 на 1000


    Влюбен във всека една красива жена ! <- me

  10. #110
    hahaaha
    ay caramba

  11. #111
    Човек, винаги съм искал такава приятелка. И нека мисълта, че притежаваш нещо, за което друг човек само е копнял, да ти вдъхне малко кураж и известна доза непукизъм...

  12. #112

  13. #113
    Значи си падате по такива гадни неща?Това да те шибат с колан в гъза ... си е равностойно на това да те ебе мъж в гъза ... чувствам се объркан ... такива хора ли да сте ?

  14. #114
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Содом и Гомор бяха изтребени от гнева Божи. И днес останките им стоят като паметник на човешката сквернота, за да се поучат хората и да спрат с извращанията. Явно за някои това не означава нищо.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  15. #115
    И най-големите противници на секса със пенис колан ще са на друго мнение ако приятелката ив ги задоволи анално.

    Яко е едно момиче да е разкрепостено, но има много затворени мъже и само да не ги помислят, че са обратни или нещо подобни ще откажат на приятелката им да ги ебе със пенис колан.

    Мисля, че има и други момичета, които искат да ебат приятелите си.
    Сменят се ролите в секса и нищо повече.

  16. #116
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Содом и Гомор бяха изтребени от гнева Божи. И днес останките им стоят като паметник на човешката сквернота, за да се поучат хората и да спрат с извращанията. Явно за някои това не означава нищо.
    Нали знаеш че по времето на събитията във Библията е нямало секс играчки.

  17. #117
    Хора моля ви... какво значи "не е гей щом го чука жена" ами не е и особено мъж ако даде да го изчукат..сега ще даде на приятелката му да го изчука .. после ще и дава веднъж в месеца, после по 5 пъти и после ще поиска да опита нещо по-екстремно например с мъж.. ами потенциален гей си е..

  18. #118
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от bliznaka_ Виж мнението
    Нали знаеш че по времето на събитията във Библията е нямало секс играчки.
    секс играчки е имало 2000 години преди новата ера

  19. #119
    Ето я и тежката дума по темата. При всякакви съмнения е изключително полезно ВЕДНАГА да се използва вечният топ стратегическия въпрос: „Какво е най-важно?“ Дали да робува на някое пропагандно етикетче-Господар, защото така трябва дори зад затворени врати? Дали да си пълни душата с максимално анатомически възможен върховен дори екстремен екстаз, както и всеки безопасен интимен партньор в леглото чрез диво и незабравимо безопасно здраво лизане, лапане, чукане и празнене всеки път всеки ден цял разкошен и завиден интимен живот?

    Въобще КАКВА Е ЦЕЛТА? Дали да бъде +1 добро момче, което като робот прави само това, което масовата пропаганда тръби навсякъде, че е единственото добро, правилно и приемливо нещо иначе трябва да има нещо сбъркано с теб или поне с мъжествеността ти?
    При съмнения страхотна работа също върши сравнение с храна. Там е трудно да има пропагандни влияния. Има ли реален проблем към боб и леща да се добави екзотично Японско суши? НИКАКЪВ! Има ли опасност човек да стане Японец ако опита дори една хапка суши? НИКАКВА? А много хапки суши? СЪЩО НИКАКВА?

    Какво става, когато някой яде Японско суши? Просто разнообразява и обогатява преживяването си! Просто хапва повече, по-добра и по-различна храна! Нищо повече, нищо по-малко. Затова и този мъж няма защо веднага толкова да мисли и то в строго негативна посока. Така единствено ощетява себе си, а и партньора си в леглото, както е й станало.
    Вместо да е много благодарен и максимално окуражителен за повече, по-добро и по-различно в леглото, което е безопасно, отговорно и приятно, той веднага започва да мисли като +1 добра овца, какво позволява и забранява това или онова пропагандно етикетче-Господар, защото така му харесва.

    Ето чиста проба самопредателство! Има възможност да започне да колекционира още повече безопасно разкошно и завидно удоволствие, НО не, защото му е забранено повече, по-добро и по-различно удоволствие! Само други имат право да използват двете си глави за повече от декорация и носене на шапки! Само други имат право да мислят и решават вместо него какво да прави и да не прави в и извън леглото, защото така им харесва!

    Той като всяка +1 тъпа овца трябва само да слуша като радио и да изпълнява като робот 1:1, каквото масовата пропаганда благоволи да диктува ей така, защото също твърде, че абсолютно всичко останало е лошо, неправилно и неприемливо! Когато всеки се възползва максимално от свободната воля, с която е роден и благословен може сам да установи като него, че да му се лиже здраво дупето е единствено приятно.

    Следователно той е всячески заинтересован да колекционира ПОВЕЧЕ такива безопасни удоволствия НИКОГА по-малко, защото така му харесва на това или онова измислено етикетче-Господар. Освен това какви са стратегическите интереси на мъжкарите? Дали да насърчават и окуражават мислене, говорене и поведение при женските в посока горди асексуални монахини? Дали да бъдат все по-горди наши скъпи курви в леглото, които се чувстват разкошно и завидно свободни да правят абсолютно всичко безопасно, разумно, отговорно и приятно за себе си и партньорите си.

    Чисто анатомически има една женска путка отпред и една парти путка отзад. Според масовата пропаганда ако една женска дори си помисли да й се стимулират и двете особено едновременно от двама мъжкари значи веднага й се лепят гадни етикетчета, защото така трябва! По същият начин ако един мъжкар дори си помисли за нещо повече, по-добро и/или по-различно от +1 малко скучно, монотонно все същото чукане значи нещо трябва да е сбъркано с него или поне с мъжествеността му.

    Въобще който се вкара в блатото на разни всевъзможни измислени етикетчета с всички глупости и гадости, които неизбежно вървят с тях започва да потъва в него. С това и шанса за реален, приятен и задоволителен интимен живот. Авторът има стратегически интерес да се притеснява главно дали приятелката му ще бъде достатъчно доволна и инвестирана да има още прекрасни, разкошни и завидни интимни преживявания, защото такива въобще не са гарантирани извън проституция.

    А той какво прави? Точно обратното! Спира я, блокира я, разочарова я и я отблъсква. Така само увеличава шансовете тя да си потърси и намери друг от 4,000,000,000+ налични мъже по света и у нас, а той отново да стане поредният +1 самотен нещастник, който няма кой дори да го напсува в леглото!

    Ето класически пример как той автоматично и неблагодарно взима за даденост нея като някоя табуретка и, че може да говори и прави, каквото си иска, а всичко някак си ще си продължи да бъде, както той иска в и извън леглото. Ама че наивен абсурд!

    Когато има две страни има различни интереси. Те или вървят към максимално синхронизиране и хармонизиране или към раздалечаване и безразличие в най-добрият случай какво става и ще става с другата страна. Ето женската му ясно показва и доказва, че тя искрено иска той да си пълни душата с максимално безопасно удоволствие всеки път и прави максималното и най-доброто, на което е способна. БРАВО!

    А той какво прави? Поне приема ли благодарно усилията й? НЕ! Отблъсква ги, защото така трябвало иначе поне той трябва да се усъмни, че има нещо сбъркано с него или поне с мъжествеността му ако му харесва да му лижат здраво парти путката. Като че ли въобще е било някога възможно, на който и да било мъжкар да не му харесва обективно и доставя удоволствие поне орално стимулиране отзад.

    А като в дупето се намира чисто анатомически оргазмения генератор какво е виновен всеки мъжкар, че директното му стимулиране например с пръст води до усещане за оргазмено ниво удоволствие? То продължава колкото стимулирането за разлика от изпразване, когато трае само 7 секунди! Това са вечни анатомически факти и дадености независимо от всичко! Те нямат абсолютно нищо общо с наскоро измислени разни всевъзможни пропагандни етикетчета и налудничави вярвания около тях.

    Каква е обективната реалност за огромен брой мъжкари на бойно поле вечерта преди историческа битка? Всички имат нужда от поне една свирка и да си изпразнят топките. Като се огледат наоколо няма нито жени, нито овце, които могат да им свършат работа. Затова пък има изобилие от усти и ръце! Затова и като всички прагматични реалисти през хилядолетията просто използват безопасните, достъпни и налични усти и ръце, които има там и тогава за да адресират и задоволят обективната си нужда. Нищо повече, нищо по-малко.

    Който иска нещо повече от една свирка има нужда и от безопасна тясна дупка. Отново няма женски или овчи. Затова пък е пълно с мъжки парти путки, които вършат същата работа дори по-добра. И така особено на база вечният принцип услуга за услуга могат и тази обективна нужда да задоволят. Отново няма как и защо да има промяна при тях и особено с мъжествеността им.

    Реално изборът пред тях е следният. Ще направят ли максималното и най-доброто, което е възможно, безопасно, достъпно, налично и достатъчно добро там и тогава или ще страдат мълчаливо и ще си легнат зверски гладни за поне една свирка, което е очевидно по-голямото зло? Освен това на утрешният ден много ще бъдат убити или тежко ранени.

    Те отлично знаят да бъдат благодарни за всичко, което имат там и тогава, защото то е реално! То може да им бъде много полезно, а спокойно могат да бъдат широко отворени за повече, по-добро и по-различно от интерес в и извън леглото в бъдеще. Ако дойде, добре. Ако ли не, здраве да е!

    Ако авторът колекционира само минималното, което му е пропагандно позволено в леглото, значи и извън леглото ще колекционира същото. Така ще се озове в +1 кошмарно спускане, пропадане или свободно падане към дъното и неговата +1 ранна (гадна) смърт някъде. Това ще е негов проблем и тотална загуба в крайна сметка.

    На масовата пропаганда въобще не й пука за него, или за който и да било друг, който съзнателно предава собствените си стратегически интереси и светло бъдеще! Така сам се обрича да мълчи като риба, да страда мълчаливо и да бере душа най-редовно или всекидневно, защото така трябва поне според масовата пропаганда!

    Според нея да й се робува е най-важното, най-ценното и най-полезното нещо поне за глави, които се използват само за декорация и носене на шапки! Достатъчно справедливо. Всичко би било тотално различно ако той и всеки друг мъжкар първо и най-вече си гледа живота и как да го живее на максимум! Разбира се максимално безопасно, разумно и отговорно без да обръща, каквото и да било внимание, на каквото и да било идващо от всевъзможни нелоялни източници.

    Те НИКОГА не са се интересували и НИКОГА няма да се интересуват от благополучието, а какво остава за удоволствието на стадото, за което пропагандират всевъзможни лъжи и измами, глупости и гадости, лудости и абсурди. Такива набързо скапват и обричат на +1 жалко живуркане всяка +1 тъпа овца, която автоматично ги слуша като радио и изпълнява като робот, защото така се харесва на специалните интереси, които стоят зад тях. Те винаги печелят нещо от това.

    В леглото му няма място за пропаганда! Само за 3 месечни тестови периоди. Искаш да ми лижеш здраво парти путката? Добре. Имаш 3 месеца зелена светлина да го правиш. Минават… „Как е?“ „Супер, продължавай!“ Искаш да ми чукаш здраво оргазменият генератор в парти путката с пенис колан? Имаш 3 месеца. Минават... „Как е?“ „Супер, продължавай!“

    Така НИКОГА ОТНОВО няма как и защо масовата пропагандна да мисли и решава вместо него какво му харесва и какво работи за него първо в леглото, а после и извън него! Така ТОЙ ВИНАГИ ИЗПОЛЗВА СВОЯТА ГЛАВА, с която е благословен за да ръководи и управлява живота си строго в лоялна, положителна и конструктивна посока в и извън леглото. Какво по-хубаво от това?

    Накратко няма „извратена“ приятелка тук. Има само 2-в-1 +1 добро момче и +1 тъпа овца, която достатъчно скоро ще се обърне назад и ще види в житейската си колекция само +1 малко нищо в и извън леглото си. За тази +1 пълна скръб ще има да благодари първо на яростно нелоялната масова пропаганда, а после на своята тиква, че й е обръщала, каквото и да било внимание! Достатъчно справедливо.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си