.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 27

Тема: Шампоан

  1. #1
    Повече от фен Аватара на Gllory
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    480

    Шампоан

    Кажете някой добър шампоан за изтощена коса :P
    но искам наистина някой който сте изпробвали и сте доволни

    може и балсам да кажете .. в момента ползвам на Wash&Go за чуплива и изтънена коса с екстракт от коприва и съм доволна, защото косата ми става мн мека и права (въпреки че не съм с чуплива коса)
    Понякога поставяме стени около себе си не, за да отблъснем хората, а за да разберем на кого му пука достатъчно да ги разбие

  2. #2
    Голям фен Аватара на _crazy_baby_
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Русе
    Мнения
    580
    продуктите на елсев
    No matter where you go, there they are...

  3. #3
    Ами аз съм с розовия шампоан на Gliss и съм доволна. Не знам колко възстановява, но косата ми става обемна и правичка Хубав е

  4. #4
    Повече от фен Аватара на Gllory
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    480
    мерси

    други мнения?
    Понякога поставяме стени около себе си не, за да отблъснем хората, а за да разберем на кого му пука достатъчно да ги разбие

  5. #5
    Супер фен Аватара на nymphadora
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    2 931


    Единственият,който се отрази добре на мойта буйна грива .Плюс това ми помогна страшно много за цъфтенето.

  6. #6
    Супер фен Аватара на rosencetooo
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    2 029
    Elseve 5 repair , Lorys с змийско мляко - аз от тези двата съм най-доволна
    ... Живей с мечти, а не със спомени ...

  7. #7
    ...Dove...
    Винаги съм се чудела защо чувам критики само зад гърба си и сега го осъзнах...тях не ги беше страх от това да не ме наранят,обидят или натъжат,страха бе породен от това че ако го кажат директно на мен...ЩЯХ ДА ГИ СРИНА!

  8. #8
    Мега фен Аватара на vagarious
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 055
    Аз пък използвам един с праскова на Palmolive и да ти кажа, доста доволна съм.Вече 2 пъти се къпах с него и когато си изправих косата, седеше ааадски мека, като се има впредвид, че ми е бая изтощена.Дори с кристали не ми стой такава мекичка и гладичка .Братовчетка ми също използва само него и аз се чудех защо й е толкова мека и яка косата(дълга почти до кръста и мн третирана).Та...пробвай и прецени.
    Big or small, lies are lies!

  9. #9
    Супер фен Аватара на Lian4ety
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 484
    Продуктите на гарниер и фруктис
    Най-скъпото е онова,за което плащаме със сълзите си!

    Трудно е да очакваш нещо,което знаеш,че няма да се случи.. но още по-трудно е да се откажеш,когато знаеш,че това е всичко,което искаш!

    Едва когато се докоснеш до истинското,разбираш колко фалшиво и незначително е било всичко останало!

  10. #10
    Мега фен Аватара на slynchoo
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Yambol
    Мнения
    3 555
    Aз съм най-доволна от шампоаните на Глис!
    And every time I scratch my nails down someone else's back I hope you feel it..

  11. #11
    Аватара на amazonian
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Пловдив
    Мнения
    140
    Syoss
    Доброто приятелство е като доброто вино-колкото по-старо,толкова по-добре.

  12. #12
    Супер фен Аватара на rakiQ
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 585
    Цитирай Първоначално написано от amazonian
    Syoss
    ПЪЛЕН БОКЛУК!!!!!!!!! ИЗОБЩО НЕ СЕ ПОДЛЪГВАЙТЕ !

    орзен

  13. #13

  14. #14
    продуктите на Глис за мене са номер едно.Няколко поста преди мен го има жълтия шампоан, този за цъфтящи краища .Той и спрейчето от същата серия правят чудесааа

  15. #15
    Голям фен Аватара на a1a2b3v
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    971
    Цитирай Първоначално написано от rosencetooo
    Elseve 5 repair
    Тии чуваш ли се?? Този боклук за нищо не става... аз си го купих мойта коса не беше цъфнала щото почнах да го ползвам веднага щом се постригах та да пробвам дали ще помогне да спре да ми цъфти косата, но нищо не направи! Само голяма реклама има... + това като го използвам ( щото все още ми е останало малко), косата ми няма никакъв обем! Хора не се подлъгвайте, това чудо не си заслужава!

    Иначе този с копривата на Wash&Go съм го използвала и е добър наистина аз използвах и шампоана и балсама и косата ми ставаше супер мека и бухнала .
    "Когато толкова много са самотни, невероятно егоистично е, да си самотен сам..." One Tree Hill
    Цитирай Първоначално написано от dPa3HuTeJl
    ходи прочети насам натам,малко житейски experience и тогава говори копеле мръсно!!!!

  16. #16
    Мега фен Аватара на Hilary_
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    10 396
    Всички шампоани, които сте изредили ( с малки изключения) съм ги ползвала и нито един не ми е оправдал очакванията ..

    Това, което аз мога да ти предложа като вариант е Alverde .. към шампоаните им имат и балсами ..
    Друго също бих ти казала, но за съжаление все още не съм го ползвала, за това няма да рискувам ..
    Все пак за всеки си е индивидуално, но без опити няма как да си намериш точния продукт ..

  17. #17
    Голям фен Аватара на babyy123
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    540
    аз ползвам Herball и съм много доволна

  18. #18
    Повече от фен Аватара на valentinadr
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    330

  19. #19
    Аз използвам на Лореал Париш-Елсев (Нутри Глос за блясък) и съм много доволна от него! Освен, че дава и блясък на косата, косата става много мека...поне не мен Но много хора са доволни от него!

  20. #20
    Супер фен Аватара на sunshine955
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    1 285
    Цитирай Първоначално написано от _crazy_baby_
    продуктите на елсев
    да.. и аз съм доволна от тях .. за изтощена коса ползвай жълтия с цемент.. съветвам те да и правиш маски .. или поне да я мажеш със зехтин и да стоиш час-два с кърпа на главата .. косата мн се подхранва и се възтановява .. особенно в зимния период е мн хубаво да се подхранва защото и времето мн и вреди ... аз иначе съм с розовия елсев и косата ми е мн лъскава от него .. на 2 месеца го сменям с хед енд шолдърс за да не свиква косата само с него ; ]] това е от мене.. ;p
    smile-it's the second best thing you do with your lips

  21. #21
    Повече от фен Аватара на francyzoi4ety
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    383
    Имаше един на нивеа diamond нещо си сиво-син с розов надпис той е много хубав,също така ти препоръчвам на ейвън advance techniques синия,който е за изтощена коса и за възстановяване той е много добър и оранжевия за оформяне също е много хубав,но в комплект с балсама с отмиване нямат равни уникално добри са,за разлика от другите на ейвън)))))))

  22. #22
    Супер фен Аватара на rosencetooo
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    2 029
    a1a2b3v на всяка коса различно действа всеки продукт
    ... Живей с мечти, а не със спомени ...

  23. #23
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Дано авторката не се разсърди,че ще попитам нещо в нейната тема.

    Та въпроса ми е,някой ползвал ли е този шампоан и доволни ли сте?
    Pantene nature fusion,новия който го рекламират в момента с цветенцето и капсулата на рекламата.Дано се сетите.

  24. #24
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Цитирай Първоначално написано от a1a2b3v
    Цитирай Първоначално написано от rosencetooo
    Elseve 5 repair
    Тии чуваш ли се?? Този боклук за нищо не става... аз си го купих мойта коса не беше цъфнала щото почнах да го ползвам веднага щом се постригах та да пробвам дали ще помогне да спре да ми цъфти косата, но нищо не направи! Само голяма реклама има... + това като го използвам ( щото все още ми е останало малко), косата ми няма никакъв обем! Хора не се подлъгвайте, това чудо не си заслужава!

    Иначе този с копривата на Wash&Go съм го използвала и е добър наистина аз използвах и шампоана и балсама и косата ми ставаше супер мека и бухнала .


    [b]Не може всички да са доволни от един и същ шампоан ! От серията на L'Or

  25. #25
    Супер фен Аватара на Molzinka
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    в мола на Стамболийски
    Мнения
    1 402
    Elseve Total Repair 5
    Garnier с авокадо и шеа

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си