.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 30

Hybrid View

  1. #1

    Нощни смс-и

    Та идеята ми е,да си направим тема за среднощни смс-и,получени от някое гадже.. Аз лично съм им голям фен...
    Първото правило на магьосника гласи: 'Хората са глупави. Могат да бъдат накарани да повярват на всяка лъжа или защото го искат,или защото се страхуват, че то може да бъде истина...'

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    3 364
    аз също!
    Loving someone is like singing a song... But there isn`t a song without end. Every song ends. Is that any reason not to enjoy the music ?

    Най-пухкавата
    LOVE Най-Пухкаваия (h)

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    863
    Много ги обичам и аз тези смс-чета от любимия човек Усещането да те събудят в 03ч посред нощ с някой мил смс е незабравимо .Писала съм такива смс-и,както и съм получавала.Винаги заспивам с усмивка и с мисълта за него после.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Hilary_
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    10 396
    мм даа .. и аз ги обичам .. няма значение дали ще са от някой познат, приятелка или гаджето ..
    .. обичам и аз да връщам жеста, но не всеки би го приел добре ..

  6. #6
    и аз съм за... получавала съм,а понякога и съм връщала не е лошо

  7. #7
    Това е най-невероятното усещане, което може да съществува. Разбира се ако са хубави, защото веднъж ми изпратиха и много гаден от сорта на "Мисля, че заслужаваш нещо по-добро от мен.."
    Писала съм, и на мен са ми писали, дори снощи писах.
    Много обичам смс-ите и рано сутрин, докато още спя. Много хубави съм получавала.
    ...и любовта ни сякаш по е свята,
    защото трябва да се разделим.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от scanadal
    Много ги обичам и аз тези смс-чета от любимия човек Усещането да те събудят в 03ч посред нощ с някой мил смс е незабравимо .Писала съм такива смс-и,както и съм получавала.Винаги заспивам с усмивка и с мисълта за него после.
    За мен лично, смс-те са по-хубави даже от обаждането!

  9. #9
    То идеята на темата беше да споделяте смс-те си, а не дали ви харесва да ви пращат, ама айде.
    И аз съм получавала няколко смс-а, които са ме трогвали, но предпочитам да си ги запазя за себе си. За да си запазя тръпката и защото смятам, че това са си интимни моменти и мисли между двама души и не трябва да стават достояние за (чак толкова) много души. ТваЙ.
    Пък и вече има поне 2 такива теми. Начетохме се на "обичам те, зайченце" и "ще ти скъсам нощницата довечера, меченце".

  10. #10
    Obicham te,Obicham te,Obicham te! {{{{{{}}}}}}



    Имам и още 1 любимец:

    Ich kann dir nette und sch
    Бъди творец, но твори и простотия

  11. #11
    Мега фен Аватара на xoxi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    5 952
    Мразя да ме будят през нощта. Независимо с любовен sms или с нещо друго..
    Случвало ми се е, но толкова бях ядосана, че дори не го прочетох!
    И спря да се върти за миг земята..




  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от MegamiX
    Цитирай Първоначално написано от scanadal
    Много ги обичам и аз тези смс-чета от любимия човек Усещането да те събудят в 03ч посред нощ с някой мил смс е незабравимо .Писала съм такива смс-и,както и съм получавала.Винаги заспивам с усмивка и с мисълта за него после.
    За мен лично, смс-те са по-хубави даже от обаждането!
    Даа,и аз мисля така... Не знам защо..:Д

    П.с.: Извинете,щом има такава тема. Но предпочетох да не отговарям на стара тема и да я местя напред,а да направя нова и за нови смс-чета :д
    Първото правило на магьосника гласи: 'Хората са глупави. Могат да бъдат накарани да повярват на всяка лъжа или защото го искат,или защото се страхуват, че то може да бъде истина...'

  13. #13
    Супер фен Аватара на PyCoKoCkA93
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 964
    Попринцип мразя да ме будят посред нощ,ако ще и най-милото нещо да са ми написали...И попринцип не отговарям на тези смс-и,защото едвам успявам да го прочета,а камо ли да успея да мисля и да пиша
    ДА ОБИЧАШ,КОГАТО ТЕ ОБИЧАТ Е ЧОВЕШКО.
    ДА МРАЗИШ,КОГАТО ТЕ ОБИЧАТ Е ЖЕСТОКО.
    ДА ОБИЧАШ,КОГАТО ТЕ МРАЗЯТ Е ВЕЛИКО !!!

  14. #14
    Супер фен Аватара на YouDontKnowMe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 992
    Аз съм градски транспорт ,слънце
    Peter es bueno en la mina , или нещо подобно, което означаша, че Петър е добър в мината, каквото и да означава това и който и да е Петър.
    Слушам вицове за математици в захлас, заради това не ти писах. (Това в 3-4 през нощта)
    Спам, спам, спам, обичам те ^^ рофл
    Лека нощ малко сладко нещо
    Тикваа - малко awesomche което се пробва да ми бута остри предмети.Дано се появи в следващите два дена. И дано вече е здрава тиква. Цункай се.

    Тъй де, другите са все бозави. Или несвързани .

  15. #15
    Аватара на nefchi_bs
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    In the middle of Nowhere
    Мнения
    2 184
    Харесвам го ,но понякога се превръшат среднощен лаф и тогава става лошо вече ..
    Imagine smoking weed in the streets without ... cops ..

  16. #16
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    ако ме събуди в 3 часа нощес, без да ми предложи плътски удоволствия, нема да съм много доволен майна.
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  17. #17
    Супер фен Аватара на Bixel
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Ямбол д'ге
    Мнения
    1 295
    "Имате неплатена сметка за този месец"
    GTA Stunting

  18. #18

    смс

    Не обичам мобилните телефони и вече съм строшил 4.. а и тия мобилни оператори голям бакшиш взимат за СМС.. Ма България все пак...
    А бе, къде е батко?

  19. #19
    Какво по-хубаво от това любимия да те събуди през ноща с СМС-че, в което пише "Обичам те".. Или нещо от този род

  20. #20
    Аз същно съм фенка на среднощните любовни смс-и.Имах един бивш, които всяка вечер за лека нощ ми пращаше страшно мил смс, а понякога и през ноща, също и през деня.Когато намери време.Имаше някой клишета, но ме караха да се усмихвам до ушите.

    Един от смс-ите гласеше :

    Дълго се лутах, по цели нощи не спях, копнеейки да срещна момичето, с което ще бъда на този свят.Целунах много жаби, докато не намеря моята принцеса, но ето че дойде мига, в който мога смело да кажа - ти си моята принцеса, ти си моя свят, с теб избрах да живея ден след ден, ръка за ръка, защото - светът е за двама ! За първи път мога да се изправя и да кажа пред обществото - това е моето момиче, да се изправя и да кажа пред теб - обичам те мила моя и с теб ще съм във всеки час.Едва сега осъзнах значението на тази дума и ти благодаря, че ми помогна да бъда човек !


    Това е най-хубавия смс, който съм получавала.Не беше просто нещо взето от интернет, беще написано от сърце.Колкото и драматично да звучи, защото не веднъж съм казвала във форума - аз не съм романтичка, този смс ме накара да се замисля над нещата от живота.

  21. #21
    Мега фен Аватара на XTREMEFREERIDE
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    My own world
    Мнения
    4 761
    Така като сте тръгнали да си споделяте емоциите от sms-ите,да хвана и аз освен. Обичам..обожавам направо,но само и единствено по 1 sms от човек. След това вече става скучно. Изпращали са ми много красиви и искрени неща,които дори са предизвиквали у мен толкова голяма емоция,че са ми се насълзявали очите.Чудно е. И аз съм пращала. Я сънувам нещо хубаво и искам да му кажа,я сънувам нещо лошо и искам да ме успокои..или пък просто не мога да заспя и искам да му кажа нещо мило. Тези думички са най-сладкото събуждане.

  22. #22
    Супер фен Аватара на tanch3t093
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    2 083
    Ооо да обожавам такива смс-и .. Веднъж, когато гаджето беше далече и не се виждахме дълго време той ми написа страшно мил смс - Мило, страшно много ми липсваш - Просто си намаш и идея колко много те обичам и колко много искам да си до мен сега ..
    So baby don't feel no pain just smile back <3
    Eminem - When i'm gone.mp3 *
    ПАДНА ЛИ - СТАВАМ, СТАНА ЛИ - ПРОДЪЛЖАВАМ, ПРОДЪЛЖА ЛИ - НЕ СПИРАМ!

  23. #23
    Мега фен Аватара на Paramour
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна ^.^
    Мнения
    3 105
    "Spi6 li ve4e amore mio : ) ? "
    МОМИЧЕ!
    So I try to hold onto a time when nothing mattered
    And I can't explain what happened
    And I can't erase the things that I've done
    No I can't

  24. #24
    Аватара на pamii
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    В бурканче Nutella ;дд
    Мнения
    2 707
    Обожавам такива смс-и ! Предлагам дори темата да стане важна! хД
    [size=2][b]I believe, I can fly .. PLATSCH! .. Schei

  25. #25
    Мъжете пишат такива смс-и когат им се ебе , а жените си ги харесват щото са мил жест , ама понякой път тря се научите да четете м/у редовете.. майната по-горе е написал как стоят нещатата , нали бе майна
    Bez dusha da byda hodesht trup , da byda vodesht kult , da byda rob smiren ili da byda robyt vodesht bunt?!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си