.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 44
  1. #1

    Шантава история...

    Taкааа... Сега се чувствам мега тъпо защото пиша във форум...хм защо пиша във форум? Май ми трябва по масово мнение. Its gonna be looooong…
    Та историятa започва преди около 4 години, не всъщност 5! Времето около което започнах да се занимавам по сериозно с противоположния пол. Та в началото имаше едно момиче, което за напред ще наричам A1. Тя беше едва ли не моя идеал за половинка. Със нея ходихме около половин година, след което аз преебах нещата. Да, това ще се случва и за напред не си мислете, че ще е единствения случаи. Е какво да се прави, случва се и на най-добрите... Та преебах аз нещата ама мноого хубаво ги преебах до такава степен, че всичко си еба мамата...Последва един вид период на депресия, всъщност един от 2та през живота ми, което само по себе си е уникално предвид неемоционалната ми натура. Както и да е продължих си аз и не след дълго се появи друго момиче, което условно за напред ще наричаме П1. Със нея имахме доста странна връзка. Общо взето и 2мата обичахме живота и себе со повече от всичко останало...лол...Та с нея имаше един хубав начален период. Купони,дискотеки, наркОтици и всичко каквото се сетите за един Wild Wild life Да обаче след време мацката почна да попрекалява с наркОтиците и алкохола и от там почнаха проблематиките...Естествен в началото се опитвах да я усмиря, това не подейства особено, след това минах на фазата един вид да я прикривам щото на нея почна много много да не и пречи да се появява на неподходящи места в така да се каже неприлично състояние...И всичко това до една вечер когато дойде вкъщи в абсолютно „върхова форма” и се наложи да я изнеса доста набързо преди всички да се усетят. Заведох я в една градинка да изтрезнее и да се освести малко, ама мацката почна да ме пита кой съм и да ме псува на преки роднини. След което изяде няколко шамара, но не и подействаха явно достатъчно ободрително. Както и да е в крайна сметка я замъкнах до тях обясних на техните какво е половението и я зарязах. Казах си ай сиктир от тука ти му мислиш доброто то ти плюе в лицето.Иии след това общо взето го ударих на безразборни еднодневни (по-точно еднонощни) „връзки” и всякакви такива неща. След това малко ми завъртя главата една сервитьорка (ще има още сервитьорки споко ). Да ама докато успея да я набарам моя фр (условно наричан П2 за вбъдеще) вече се беше офайдосал и ми стана тъпо да го цакам и се отказах. Не след дълго обаче бяхме на разни купончета из тях и се захласнах по сестрата на П2 която за вбъдеще ще наричаме Д1. Та със въпросната сестра имахме разни авантюрки, но видях, че по купончета нема стане работата. Реших, че трябва да се срещаме със Д1 някъде по усамотено. И една седмица моя фр П2 беше извън града и реших, че е perfect time да ида на гости на сестра му. Отидох и естествено мацката това и очакваше. Боже, ако знае какво съм правил на кухненската му маса ще си купи нова и тази ще я нареже със нокторезачка Мацката се оказа доста ...ненаситна, което мен ме устройваше перфектно. Да обаче след още няколко такива „сеанса” и както обикновено ми омръзна. Реших, че трябва разнообразие. Със един друг мой приятел който условно ще наречем П3 често обикаляме заведенията. В едно не особено култово заведение една вечер си харесах една друга сервитьорка. Нея за напред ще я наричаме К1. Та въпросната К1 направо ме привлече като магнит. Беше дяволски чаровна, усмихваше се просто...да ти падне ченето. Само един проблем. Беше доста така… глуповатичка и лековерна Както и да е хванах се на хорото аз, секса - супер, отношение - супер, теми за разговор – никакви. Както и да е това ми беше ясно почти от самото начало и все пак това не ми пречеше да си се чукаме най-добре и да си простеем като най-обикновена двойка. Все пак както П3 обичаше да казва „Аз няма да я чукам в мозъка я?” Съвсем естествено се стигна до момента в който ми стана безинтересна след около месец и отново се насочих към нещо друго...И воала мислех, че съм го намерил за близо почти 2 години. Е да ама не. Все пак мацката много си заслужаваше. Да я наречем Г1. Та със Г1 отново много яко и необратимо преебах работата...сега се сещам за аватара на един пич „Пак усра рабатата, а?”, но това е друга тема Та след раздялата ми с нея последва 2рата депресия в живота ми която продължи удивителните 2 месеца приблизително. Естествено след това отново си почнах по изпитаната схема. Реших, че ми трябва нещо интересно и ново и бях с един приятел на един купон когото условно ще наречем Х1. Та на въпросния купон се сгащихме със една мадама която ми изглеждаше най-арна ии.. си „поприказвахме” в спалнята на домакина. В последствие разбрах, че мацката си имала някакъв тъпкач, но това не ни вълнува тъй като тя си беше просто за вечерта. След това общо взето следваха няколко месеца в които верно си нямах време изобщо да се занимавам с обичайните си простотий от работа, проблеми и etc. Та ако си спомняте въпросните купончета които споменах по назад, на които се зарибих със Д1...е та на тях се запознах с още едно момиче което да наречем условно Пипи (rofl просто много П-та станаха ). Та въпросната Пипи беше извън България последната година и разбрах, че се е върнала в България. Тя ми беше хванала окото още преди 2-3 години. И сега си е същата готина мацка. И сега работи в едно заведение, да точно така като сервитьорка! (rofl) Та сега съм тръгнал да я зарибявам и се чудя, дали и тя ще ми стане безинтересна за норматив като мноооогото други? Та какво мислите вие TOСП !

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  2. #2
    ЪЪЪЪ Братле...ти си новия Иван Вазов


    Влюбен във всека една красива жена ! <- me

  3. #3
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Колко съжалявам, че прочетох всичко това.
    Ще ти стане безинтересна. А, ако не ти стане най-вероятно пак ще прецакаш всичко. Явно ти харесва.

  4. #4
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779
    Уффф да ти изсъхнат ръцете,даже си записвах,за да схвана нещата и накрая се оказа ебаси простащината....Иначе 1 разбрах-ти си машина човече.И един съвет не пиши с червено,някво гадно е,заболяха ме очите...

  5. #5
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Защо прочетох-не знам.Ще ти омръзне.Не можеш ли да си сериозен?Какво всъщност търсиш от момичетата?Секс ли?
    Everything changes, but beauty remains ...

  6. #6
    Мне, ако беше просто секс нямаше да правя такива главоблъсканици като връзки повече от месец. Искам просто да ми задържат интереса. Това не е невъзмножно 2 са го постигали вече.

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  7. #7
    Фен Аватара на ilia_92
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Столиците
    Мнения
    230
    Ти остави дето е шантава ами и дълга ... След малко почвам да я чета, моли се да си заслужава

    Ако родителите ви са нямали деца значи и вие няма да имате деца.

    ...колко гледни точки има всяко от нещата,
    и въпреки, че знаем пак избираме само ЕДНАТА... - Bisolini /Kingsize/

  8. #8
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Цитирай Първоначално написано от GregoryHouse
    Мне, ако беше просто секс нямаше да правя такива главоблъсканици като връзки повече от месец. Искам просто да ми задържат интереса. Това не е невъзмножно 2 са го постигали вече.
    Ами пробвай тогава.С Пипи,така ли?
    Everything changes, but beauty remains ...

  9. #9
    Абе аз за пробване ще пробвам така или иначе. Просто са ми интересни прогнозите които ще дадете вие, на база съкратената история която написах Това ми е идеята, не да ми казвате оптай с Пипи

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  10. #10
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Цитирай Първоначално написано от GregoryHouse
    Абе аз за пробване ще пробвам така или иначе. Просто са ми интересни прогнозите които ще дадете вие, на база съкратената история която написах Това ми е идеята, не да ми казвате оптай с Пипи

    Според мен ще стане както със сестрата на П2(Д1).И другите,които са ти омръзвали за месец.
    Everything changes, but beauty remains ...

  11. #11
    Супер фен Аватара на PyCoKoCkA93
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 964
    Отдавна не бях чела интересна история...Ами като съдя по горенаписаното сигурно да и то по простата причина,че вече 2 пъти си бил нараняван и вече не можеш да имаш вята на жените и ги възприемаш само като сексуални обекти Главният ти проблем е в това,че като се обвържеш с една мадама и след това явно те хваща страх,че нещата стават сериозни и прибягваш до прецакването на нещата като защитна реакция Следващия път като се влюбиш не се поддавай на страха,а живей за мига и не се плаши от неизвестното,пре*бавайки нещата
    ДА ОБИЧАШ,КОГАТО ТЕ ОБИЧАТ Е ЧОВЕШКО.
    ДА МРАЗИШ,КОГАТО ТЕ ОБИЧАТ Е ЖЕСТОКО.
    ДА ОБИЧАШ,КОГАТО ТЕ МРАЗЯТ Е ВЕЛИКО !!!

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от PyCoKoCkA93
    Отдавна не бях чела интересна история...Ами като съдя по горенаписаното сигурно да и то по простата причина,че вече 2 пъти си бил нараняван и вече не можеш да имаш вята на жените и ги възприемаш само като сексуални обекти Главният ти проблем е в това,че като се обвържеш с една мадама и след това явно те хваща страх,че нещата стават сериозни и прибягваш до прецакването на нещата като защитна реакция Следващия път като се влюбиш не се поддавай на страха,а живей за мига и не се плаши от неизвестното,пре*бавайки нещата
    Значи да поясня малко...Първо нараняван е доста...силна дума, да не кажа направо неуместна в цялата история...А всички които не ми задъжат интереса, за мен са си просто ...сексуално обекти...Главният проблем съвсем не е страх. Просто ми стават скучни и досадни със своята елементарност. И ако безразборен секс със разни непознати и така нататък е поддаване на страха, а не живеене за мига, напрао да си слагам въжето Освен това в нито един от 2та случая не съм преебал нещата умишлено...малко А-логично е да го правя, след като съм търсил точно това

    Явно дължината на темата отказва масовия потребител, който просто не иска да си напряга мозъка да мисли. Май няма да постигна желания ефект..

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  13. #13
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Желаният ефект ли .. Боже, ти въобще не се чувстваш наранен, прецакан от живота и т.н., даже ти харесва да живееш така, нали То няма лошо, но в един момент става вече прекалено и омръзва Доколкото успях да схвана тези, които си си харесвал с изключение на А1 и Г1, след които са последвали депресиите, останалите са били образно казано тъпачки, с които да не можеш една дума да обелиш Ясно ми стана, но да се върна на въпроса ти .. Мен ако питаш и тази ще ти омръзне рано или късно, дори и да се окаже някоя, с която да имаш теми за разговор и т.н. Все пак - от опит глава не боли, опитай, да се надяваме, че няма да ти омръзне за отрицателно време

  14. #14
    ммм прогнозата за времето е, че и с нея няма да се получи за по - дълго

  15. #15
    Голям фен Аватара на Crazytu
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    548
    Прогноза ли хмм .. или ще ти омръзне бързо, или след 1-2 месеца ти ще прецакаш работата. И за тебе ще се появи идеалната, ама докато дойде бая опит ще понатрупаш.
    П.С. С тези П1, П2 и т.н. ми напомни за банани с пижами.
    Once upon a time I was falling in love ...
    But now I'm only falling apart ...

  16. #16
    Голям фен Аватара на Lyubeto
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    618
    Действай , пък к'вото стане . Все пак ако и с тази не стане, нали знаеш ,че ще има и следваща и следваща - докато стане . Не му мисли толкова. И вземи си харесвай малко по - умнички , нормално е хората с доста малък умствен капацитет след едно известно време да ти стават досадни и да ти писва от тях
    Вече има все по - малко и по- малко теми , на които си струва да се пише...

  17. #17

    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Русе, Rousse
    Мнения
    115
    Фанатик...
    Спорта пречи на цигарите :P

  18. #18
    Мега фен Аватара на vagarious
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 055
    Не, въобще не ме заболяха очите от т'ва червено ...

    Та, да и тази Пипи ще ти писне.На теб това просто ти харесва и несъзнателно го правиш - прецакваш нещата(както някой преди мен каза - това ти е защитна реакция).Въпреки, че казваш, че няма от какво да се защитаваш .. хм,сложно ти е "положението", аама няма лошо - щом ти харесва -прави си кефа както си знаеш и т'ва е, явно.
    Big or small, lies are lies!

  19. #19
    Мега фен Аватара на kuklichka_bg
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    в мечтите ми
    Мнения
    5 039
    всичкото туй заради един въпрос и то какъв...
    Когато нещо отмине, тогава усещаме колко хубаво е било.

  20. #20
    Голям фен Аватара на xSANYAx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    907
    Мм,според мен трудно ще се задържиш за повече време с момиче,както ги 'минаваш' с лека ръка..
    • Обичай,за да те обичат! •

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от Lyubeto
    Действай , пък к'вото стане . Все пак ако и с тази не стане, нали знаеш ,че ще има и следваща и следваща - докато стане . Не му мисли толкова. И вземи си харесвай малко по - умнички , нормално е хората с доста малък умствен капацитет след едно известно време да ти стават досадни и да ти писва от тях
    Пределно ясно ми е, че има следваща. Първо, роблема при мен е, че всички ми изглеждат с малък умствен капацитет. Добре не всички, но да кажем 90% от хората ми се струват елементарни и заблудени. Второ за да ме разбере човек има нужда да мисли малко "out of the box." Не ме кефят заблудени хора следващи сляпо разни идеали и мисли, които дори нямат представа какво значат и т.н. Не ми говори, че просто досега такива съм срещал Срещал съм какви ли не хора, от какви ли не класи, религии, вярвания, виждания и etc... Просто ме дразнят супер много коне с капаци

    Цитирай Първоначално написано от vagarious
    Не, въобще не ме заболяха очите от т'ва червено ... Cool

    Та, да и тази Пипи ще ти писне.На теб това просто ти харесва и несъзнателно го правиш - прецакваш нещата(както някой преди мен каза - това ти е защитна реакция).Въпреки, че казваш, че няма от какво да се защитаваш .. хм,сложно ти е "положението", аама няма лошо - щом ти харесва -прави си кефа както си знаеш и т'ва е, явно. Neutra
    l
    Както казах, не съм прецаквал нищо умишлено. И в 2те ситуации ако имах шанса да бъде различно, щеше да бъде! Просто така се е случи. Не съм го искал ноти съзнателно, нито подсъзнателно.

    Цитирай Първоначално написано от xSANYAx
    Мм,според мен трудно ще се задържиш за повече време с момиче,както ги 'минаваш' с лека ръка.. Smile
    Обоснови си мнението, защо? Аз минавам с лека ръка тези които са ми тотално безинтересни като личности. Просто според мен не заслужават вниманието ми. Това разбира се не значи, че ги третирам зле. Просто са патетични и такива случаи биват просто за развлечение. Ако може обоснови си мнението Защо?

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  22. #22
    Супер фен Аватара на umri
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Студентски град
    Мнения
    2 914
    Цитирай Първоначално написано от GregoryHouse
    Искам просто да ми задържат интереса. Това не е невъзмножно 2 са го постигали вече.
    При мен за добро или лошо цифрата е 0. Повреден съм нещо.

    Като цяло мнението ми е, че темата ти е по-скоро с цел хвалба и самоизтъкване, отколкото търсене на решение за конкретен проблем.
    Ако всичко е така, както го описваш... нямаш грижи. Продължавай така до към 30така и ша си добре.
    Temet Nosce

    벨야카

  23. #23
    2 са ти задържали интереса и след това ти си прецаквал нещата? или нещо не съм разбрал? ако и 2та пъти заради теб, значи наистина ти просто не искаш сериозна връзка. виждаш, че си добре с тях и са различни от глуповатите, но пак преебаваш всичко. ако не си ти виновен, значи просто до момента нямаш късмет, keep tryin' ;>

  24. #24
    Голям фен Аватара на Lyubeto
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    618
    Всеки човек търси и иска нещо различно от другите и никой не харесва конете с капаци сякаш . Отсявай тези , които харесваш и контактувай само с тях , няма смисъл иначе да си пълниш главата с излишни глупости В крайна сметка аз не разбрах къде е проблема , така или иначе мисля тази Пипи ще ти омръзне. А иначе съвета на umri ми се струва доста подходящ. Надушвам ,че сте от една порода
    Вече има все по - малко и по- малко теми , на които си струва да се пише...

  25. #25
    Ти си разказа целия сексоален живот бре , по принцип като срещам постовете ти се габаркаш с хората,но сега и ти стигна в същото положение...Нищо сериозно няма да излезне,защото ти си си просто тъкъв за удоволствието и краи ,по добре не си прави труда

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си