.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Бременност ли е?

    мм така има един проблем с приятеля ми правихме секс 3 пъти .. но мина една седмица от тогава.. и преди 2 дена почнаха да ми вървят киселини , да ми е отпаднало , да ми се повишава апетита и да ходя често до тоалетната.. това са до колкото знам едни от симптомите на пременноста.. от това се опасявам.. и забравих нещо .. той нямаше презерватив но внимавахме адски много .. на 16 съм и не ми се иска още бебе колкото и да ги обичам и да са ми сладки..хелп мее.. плийс..


    Кирилицата важи и за заглавието!
    kalpazanka

  2. #2
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    ОМГ..Кога ли ще се научите,че секса не е просто удоволствие,а и сериозно нещо..
    Щом знаете какво е секс,би трябвало и да знаете,че секс се прави с предпазни средства,освен ако и двамата не искате дете..
    Както и да е..
    Съмнявам се толкова рано да ти се е появили симптомите на бременност,но все пак не знам..Отиди на гинеколог (:
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  3. #3
    Голям фен Аватара на bet3to
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    588
    Стига с тия теми беее колкото и да се ровя във форума все на такива попадам егати сте значи. Като не искате бебе има противозачатъчни, презервативи .

  4. #4
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    В опасен ден ли беше?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  5. #5
    Споко, нищо ти няма, много е рано да ти се появявта такива симптоми

  6. #6
    Аватара на ntL
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    86
    Не си бременна, споко.
    Не си набивай излишно филми, няма никакъв смисъл от тях.
    facebook.com/mrrrrrrr

  7. #7

    Re: Бременност ли е?

    Цитирай Първоначално написано от iwelinababy
    мм така има един проблем с приятеля ми правихме секс 3 пъти .. но мина една седмица от тогава.. и преди 2 дена почнаха да ми вървят киселини , да ми е отпаднало , да ми се повишава апетита и да ходя често до тоалетната.. това са до колкото знам едни от симптомите на пременноста.. от това се опасявам.. и забравих нещо .. той нямаше презерватив но внимавахме адски много .. на 16 съм и не ми се иска още бебе колкото и да ги обичам и да са ми сладки..хелп мее.. плийс..


    Кирилицата важи и за заглавието!
    kalpazanka

    1-во Когато задаваш такива въпроси описвай всичко!Е .. без в каква поза сте били и колко време те е клатушкал сеш се нали?
    2-По каналите остава семенна течност с която може да сзабременееш.След колко време сте повторили ?В овулация ли си била ?
    3-Ще ти пожелая,както и ти на мен си пожелала да си бременна,но не от 10,а от 1,защото е не възможно да забременееш от 10 едновремено,колкото и да ти се иска
    Нека си възпитаваме бебетата заедно
    А да,и да добавя...за бебетата където си написала " колкото и да ги обичам и да са ми сладки " Бебетата не са само сладки...те са и отговорност,която ти си забравила да споменеш

  8. #8

    Re: Бременност ли е?

    Цитирай Първоначално написано от MimiSpasova17
    Цитирай Първоначално написано от iwelinababy
    мм така има един проблем с приятеля ми правихме секс 3 пъти .. но мина една седмица от тогава.. и преди 2 дена почнаха да ми вървят киселини , да ми е отпаднало , да ми се повишава апетита и да ходя често до тоалетната.. това са до колкото знам едни от симптомите на пременноста.. от това се опасявам.. и забравих нещо .. той нямаше презерватив но внимавахме адски много .. на 16 съм и не ми се иска още бебе колкото и да ги обичам и да са ми сладки..хелп мее.. плийс..


    Кирилицата важи и за заглавието!
    kalpazanka

    1-во Когато задаваш такива въпроси описвай всичко!Е .. без в каква поза сте били и колко време те е клатушкал сеш се нали?
    2-По каналите остава семенна течност с която може да сзабременееш.След колко време сте повторили ?В овулация ли си била ?
    3-Ще ти пожелая,както и ти на мен си пожелала да си бременна,но не от 10,а от 1,защото е не възможно да забременееш от 10 едновремено,колкото и да ти се иска
    Нека си възпитаваме бебетата заедно
    А да,и да добавя...за бебетата където си написала " колкото и да ги обичам и да са ми сладки " Бебетата не са само сладки...те са и отговорност,която ти си забравила да споменеш
    Затова е написала, че не иска бебе толкова рано ..

  9. #9
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Не, не е. Доволна?

  10. #10
    Супер фен Аватара на Di
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 689
    Не съм ясновидец
    не се изказвай неподготвен,прасе

  11. #11
    Мега фен Аватара на sapphire5
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    някъде там...
    Мнения
    5 482
    Отиди на гинеколог ..
    ние тук какво можем да ти помогнем??
    awerw


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си