.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    КиЧурчИта с МънисСта

    Здравейте, искам да Ви попитам дали при фризьор мога да си направя нещо подобно на кичур, но с мъниста и конци? ще съм Ви мн благодарна ако ми отговорите, и ако някой случайно си е правил колко горе-долу като цена ще ми излезне?

  2. #2
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    И сама можеш да си ги направиш, не е толкова трудно. Защо не помолиш някоя приятелка?
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  3. #3
    ем.... проблема е, че няма от къде да взема мъниста, а й съм пробвала, но... не става така добре както може да стане от човек с опит мс все пак

  4. #4
    Мега фен Аватара на Paramour
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна ^.^
    Мнения
    3 105
    Отиди във фризьорския салон и питай. Може и да се навият да ти направят такива кичури, но предполагам, че трябва да си намериш сама манистата.
    А за тях.. поразпитай приятелки, познати и т.н. за магазин.
    МОМИЧЕ!
    So I try to hold onto a time when nothing mattered
    And I can't explain what happened
    And I can't erase the things that I've done
    No I can't

  5. #5
    Голям фен Аватара на a1a2b3v
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    971
    Цитирай Първоначално написано от girl4em
    ем.... проблема е, че няма от къде да взема мъниста, а й съм пробвала, но... не става така добре както може да стане от човек с опит мс все пак
    Във вашия крад нямате ли от онези магазини с копчета, конци и секви такива джунджурии там трябва да има . Аз преди събирах маниста малки големи, различна форма, цвят и така нататък обикарах такива магазинчета . Имаше 1 на другия край на града дето манистата се продават на бройка, а не на пакетчета както при другите, разменях с други дечурлига ии може би сега имам над 1000 в кутия Та разходи се по такива места. Сега в кауфлант тази седмица видях имаше некви за моделиране на ключодържатели ( нямам си на идея как става това, ама са с голяма дупчица през която би могло да стане )

    Иначе може ли снимка на това нещо да видя как би изглеждало
    "Когато толкова много са самотни, невероятно егоистично е, да си самотен сам..." One Tree Hill
    Цитирай Първоначално написано от dPa3HuTeJl
    ходи прочети насам натам,малко житейски experience и тогава говори копеле мръсно!!!!

  6. #6
    Става мн яко .... и аз сега искам да си правя ето в подобна тема са качени и снимки http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=186715&postdays=0&postorder=asc&st art=30 <---- браво на мацките мн яко им се е получило ... общо взето тка става ако някой има да качва пикс да гледаме

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си