.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    ТоЙ не ме ХареСва<>как да го забравя ;[[

    Ами моята история е: ... 25.05.2010 година си влюбих в едно момче .. то беше от по-горния клас ... аз започнах да го харесвам от втория срок. Всeки ден след училище той се събираше с още 2/3 момчета и стояха в дск и караха скате .... ПОнеже аз бях втора смяна а той първа го наблюдавах от прозореца на кенефите ... иии.. правех вс глупави подобни нещица.Обикалях даскало с още мой фр, даже закаснявах за часовете само и само той да ме забележи и аз да го видя .... и така дойде лятото аз заминах на море, когато се върнах му взех скайпа.Писали сме си 1/2 пъти до сега. Аз излизах с мой приятелки мотахме се по центъра, по моловете но винаги ходехме в даскало следобяд и висяхме до късно.... Един ден бях седнала зад даскало с една моя фрр и го гледах забелязвах и че той ме гледаше, дАже беше казал на своя приятел който казал на моя приятелка "че съм била много сладка" ... аз разбирасе веднага се вманиачих, че ме харесва ... писахме си смс през лятото когато той патуваше или аз(ноо все от сорта на къде си?;ЩЕ идваш ли днеска в даскало;КАкво парвиш;даже сме си и говорили по телефона) .... КОгато съм сядала до него и той седи веднага става да кара скейт и отива надалече ... или просто става и тръгва.... също така той е прекалено срамежлив
    Ето, че дойде септември той замина на 1-ви и се върна на 12-ти всичко свърши... вече няма да го гледам от кенефите... няма да се засичаме в даскало(тъй като той кандидатства в друго и го приеха ) и сме различни смени ... и така.. това ли беше ;( ?! а само като се сетя как преди си мислех за негоо ;( ... и очаквах следващия ден с нетърпение....ми става супер кофти..... но вече всичко свърши... наистина е вярно, че на хубавите неща бързо им идва края ;( .... сега като се замисля го харесвам още, но се чудя дали е имало смисъл всичко това :S?! ЩЕ ви се стори глупава може би и безсмислена детска история, но аз още го харесвам и сега от една страна се чуствам добре защото беше няма да го виждам и така няма да мисля само за него, но от друга имаме ли бъдеще ако той ме харесва и не е толкова срамежлив? :S
    БЛагодаря много че отделихте време да прочетете моята история и ще съм ви много благодарна ако драснете едно коментарче за съвет , но без обиди Аз съм на 13 а той на 14 / и двамата сме от Кърджали/

  2. #2
    Повече от фен Аватара на elenka3
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    314

    ..

    mii .. sled kato nqma da go vijdash pove4e shte go zabravish b1rzo ..

  3. #3
    Глупости, не е нужно да спирате да се виждате само защото сте от различни училища и различни смени... Имате събота и неделя! И ваканциите! И пак можете да поддържате връзка с SMS, skype.. само не се отказвай щом го харесваш, винаги има начин.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Tihon4o
    Глупости, не е нужно да спирате да се виждате само защото сте от различни училища и различни смени... Имате събота и неделя! И ваканциите! И пак можете да поддържате връзка с SMS, skype.. само не се отказвай щом го харесваш, винаги има начин.
    Съгласна съм с него
    Виж, аз съм на 14. Случвали са ми се подобни неща, но при мен никога нещата не се получаваха. А най-гадното е, че момчетата, който си харесам на последък са от други градове (тоест само 2 момчета)

    Отначалото ми беше адски кофти, защото с първото момче се срещаме само за по 10 дена в годината на лагера лятото. Това лято беше същото, пак го харесвах, но след време някак свикваш с мисълта, че него го няма (при положение, че и двамата се харесвахме) И въпреки това с него сме много добри приятели.
    С второто момче даже не успях да се запозная на живо. Преди да почнем даскало имаше Skate Battle и понеже съм голяма фенка стоях там цял ден. Видях едно момче, допадна ми. Няколко дена след състезанието бях адски щастлива. Но малко след това разбрах, че не е от моя град и че немога да се свържа с него. Тогава бях бясна. Може да звучи смешно, но наистина бях адски ядосана няклоко дена. След време започваш да се примиряваш. И изведнъж, когато бях забравила за него напълно, му намерих фейсбука. Добавих го в скайп. Писали сме само един път и то за скейтове за около 5 минути понеже бързаше. Така и не съм успяла да му пиша, а минаха 7 дена. От както го намерих отново започнах да си мисля за него. Още ме държи, но знам, че нищо не може да се получи. И въпреки това...

    Така че първо наистина много съжалявам, че ти пиша тука такива дълги мемоари и ти казах всичко това, но замисли се... Винаги има някакъв вариант. Какво като не е в твоето даскало?? Пак можеш да го виждаш, пак може да си пишете и да излизате, а и може да живее близо до училището ти... Честно казано не знам и аз вече какво пиша, може и да няма никакъв смисъл, но НИКОГА НЕ СЕ ОТКАЗВАЙ, винаги вярвай...!!!
    Skate or Die
    Ride and Fly
    Fuck Your haters
    Long live skaters..

    "Never say Never"
    If you ain't first, you're last!

  5. #5
    Искрено благодаря на вси4ки за подкрепата

  6. #6
    MotherfuckinFreak няма проблем всеки има нужда да си излее ду6ата доколкото това проблема не е 4е сме от разли4ни у4или6а проблема е 4е незнам дали ме харесва....за това ре6их 4е 6е е по лесно да го забравя макар и да неискам ..... може би не ме харесва от толкова много смс-и все 6е6е да ми признае ако ме харесва6е ..... ина4е не се тревожи 6е сре6не6 мом4ето което наистина 6е оби4а6 и 6е имате вазможност да сте заедно успех

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от girl4em
    MotherfuckinFreak няма проблем всеки има нужда да си излее ду6ата доколкото това проблема не е 4е сме от разли4ни у4или6а проблема е 4е незнам дали ме харесва....за това ре6их 4е 6е е по лесно да го забравя макар и да неискам ..... може би не ме харесва от толкова много смс-и все 6е6е да ми признае ако ме харесва6е ..... ина4е не се тревожи 6е сре6не6 мом4ето което наистина 6е оби4а6 и 6е имате вазможност да сте заедно успех
    Хаха, мерси Ами виж, аз дето не мога изобщо да се срещна с това момче не съм се отказала (макар да знам, че няма да стане) пък ти където може да се виждате, когато си искате, ще се откажеш... Недей, или поне си поговорете, кажи му, че го харесваш.. Какво толкова?! Все някой трябва да направи първата крачка, а в днешно време момчетата са много по-срамежливи (а и ти каза, че това момче е), така че ако чакаш него май доста ще си почакаш... Действай, бъди смела...

    Ако пък не те харесва, всичко с времето си.. И аз мислих, че винаги ще харесвам това момче от лагера, но идва следващият, забравяш предишния и всеки път си обещаваш, че винаги ще харесваш ПОРЕДНОТО момче. Но бързо разбираш, че не е така...

    Наистина се надявам да съм ти помогнала и много ще се развам, ако е така!
    -Поздрави, Марина
    Skate or Die
    Ride and Fly
    Fuck Your haters
    Long live skaters..

    "Never say Never"
    If you ain't first, you're last!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си