.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3

Тема: Da vlezem v forma

  1. #1

    Da vlezem v forma

    Sigorno ima dosta takiva temi ,no mojete li da mi kajete nakratko kak moga da otslabna s 8 kilograma za 1 mesec. Dieti,uprajneniq nqma zna4enie prosto mi trqbva edno primerno menyu.
    Blagodarq predvaritelno!

  2. #2
    Здрасти! Защо искаш да отслабеш толкова много?
    Не знам колко килограма си и защо си решила, но както и да е...
    Виж за да отслабнеш трябва първо да имаш голяма воля!!!
    Ти сама знаеш какво от това, което бичаш да похапваш, е вредно за теб.
    И ето, трябва на намалиш сладкото и мазните храни (баници, сандвичи и т.н.) Даже май направо да ги махнеш. Сладкото си знаеш, че изобщо не е препорачително, но аз знам, че в такива случай организмът може да си го позволи към 2-3 пъти в месеца (може би), но пак нещо, в което няма много захар.
    Примерно меню, можеш сутрин да ядеш само плодове. Ябълки, банани, портокали каквото обичаш. Най-важно е какво ядеш на обяд. Тогава е най-препоръчително в менюто да има бяло месо или риба-филе. От това мисля, че можеш да си позволиш малко повече. Вечер- е добре да ядеш да кажем само салата (марули, домати, краставици, зеле, моркови, избираш си) и е препорачително да е овкусена със зехтин, не с олио. Но каквото и да ядеш през деня, най-много до 6-7 часа, защото след това организма трудно приема храната. Не е добре да гладуваш. Попринцип по време на диета трябва да хапваш по нещо мъничко (и диетично) през 2 часа.
    Но с всичко това ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН е и спортът. Каквото и да е. Можеш и само да бягаш в парка. Ако решиш да го правиш е добре да започнеш лека по лека. Първата седмица да кажем само вървиш на по-дълги разстояния. Постепенно ускоряваш темпото и след около 2 седмици предполагам, че сама ще чувстваш, че ще можеш да започнеш да бягаш. Прави и разни упражнения сутрин и малко вечер, зависими от частите от тялото ти, които искаш да подобриш. Ако искаш мога да ти дам и примери за упражнения, само кажи на кои части.
    Е, мисля, че това ще свърши работа. Надявам се да съм ти помонала
    Skate or Die
    Ride and Fly
    Fuck Your haters
    Long live skaters..

    "Never say Never"
    If you ain't first, you're last!

  3. #3
    Голям фен Аватара на a1a2b3v
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    971
    Мии за да отслабнеш с толкова много за месец ти тряя да не ядеш изобщо

    А сега сериозно. Просто се храни здравословно и избягвай сладки, пържени и тестени храни. Храни се с много ябълки ( може и други плодове, но специално за диета те са много подходящи)
    Успех!
    "Когато толкова много са самотни, невероятно егоистично е, да си самотен сам..." One Tree Hill
    Цитирай Първоначално написано от dPa3HuTeJl
    ходи прочети насам натам,малко житейски experience и тогава говори копеле мръсно!!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си