.
Отговор в тема
Страница 19 от 20 ПървиПърви ... 9151617181920 ПоследнаПърви
Резултати от 451 до 475 от общо 478
  1. #451
    Banned Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2016
    Мнения
    829
    prepory4wam wi da gledate "Monster"

    https://www.youtube.com/watch?v=9aS-EgdAq6U
    Последно редактирано от espаdа : 01-24-2016 на 22:03

  2. #452
    Повече от фен Аватара на kuik
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    437


    Yo!

  3. #453
    Аз също съм луда по аниметата. Нямам любимо, защото всяко което гледам ми става любимо <3

    Междудругото имам предложение за останалите фенове:
    може да сте чували ( а може би, не ) за нещо наречено „Анивенчър”. За тези които не знаят какво е това - Анивенчъра е като голяма аниме фен сбирка. Не съм сигурна, но мисля, че първия за тази година ще е на 23.04.
    Та идеята ми беше да се съберем повече аниме фенове и да отидем заедно. Аз лично не познавам никой, който да харесва анимета и ще бъде супер като сме повече хора (ако някой разбира се се съгласи да дойде). Хем ще се запознаем с нови хора и ще намерим нови приятели , хем може и някой косплей (сценка от аниме, манга, игра или филм) да измислим

  4. #454
    Повече от фен Аватара на kuik
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    437
    Цитирай Първоначално написано от animegirl Виж мнението
    Аз също съм луда по аниметата. Нямам любимо, защото всяко което гледам ми става любимо <3

    Междудругото имам предложение за останалите фенове:
    може да сте чували ( а може би, не ) за нещо наречено „Анивенчър”. За тези които не знаят какво е това - Анивенчъра е като голяма аниме фен сбирка. Не съм сигурна, но мисля, че първия за тази година ще е на 23.04.
    Та идеята ми беше да се съберем повече аниме фенове и да отидем заедно. Аз лично не познавам никой, който да харесва анимета и ще бъде супер като сме повече хора (ако някой разбира се се съгласи да дойде). Хем ще се запознаем с нови хора и ще намерим нови приятели , хем може и някой косплей (сценка от аниме, манга, игра или филм) да измислим
    Аз от две години все ги изпускам евентите. xD Тази година са надявам да отида, но нищо не е сигурно. ;s Пълно е с отакута, особено в София. Ако наистина нямаш нито един приятел, във vbox7 е пълно с аниме групи и все се събират хора за евенти. Форумът на анимес-бг също беше доста активен до преди година (не съм влизал от доста време и не знам как е положението в момента). Най-лесно пък ще се оправиш във фейсбук. Otaku-Бulgaria е доста активна група и има около 20/30k души.

  5. #455
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    Абе сега като казахте анимета се сетих за едно предаване с едни човечета на които им се случват брутални неща и умират как се казва ако някой го знае

  6. #456
    Повече от фен Аватара на kuik
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    437
    Happy tree friends? То е cartoon, не аниме.

  7. #457
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    А, точно това Happy three friends, e.

  8. #458
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    И пак...това е cartoon, a не anime.
    Риннеган, Bleach не го чакай да почне в близките години. Кубо споменал в някакво интервю, че арката, която върви в момента, ще се проточи около още 5 години.
    Последно редактирано от DieselBlood : 01-29-2016 на 20:43
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  9. #459
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Bleach още тази година пускат новото аниме.

  10. #460
    Повече от фен Аватара на kuik
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    437
    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    Риннеган, Bleach не го чакай да почне в близките години. Кубо споменал в някакво интервю, че арката, която върви в момента, ще се проточи около още 5 години.
    То останаха четирима от enemy team-a. xD
    1. Yhwach
    2. Jugram Haschwalth
    3. Miracle
    4. The Deathdealing

    Едва ли ще е 5 години арката.

  11. #461
    Banned Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2016
    Мнения
    829
    az sym aizen

  12. #462
    Преди бях доста зарибен по аниметата и мангите, сега не чак толкова. Тези, които са ми направили най-голямо впечатление са:
    Анимета - One Piece, Death Note, Hunter x Hunter (2011), One Punch Man, Kiseijuu
    Манги - One Piece, Ajin, Dragon Ball, Hunter x Hunter, Boku no Hero Academia

    Най-много ми харесва One Piece. Много хора казват, че няма смисъл, детско е, скучно е, но ако навлезеш в историята и разбереш колко комплексна е тя, няма да искаш да свършва. Ако някой изгледа всичките епизоди до момента без да реве нито веднъж ще го призная и дори трябва да му дадат златен медал.
    Hunter x Hunter е по-добро от One Piece в някой отношения, в други не. И двата свята са страхотни, но просто света на One Piece ме е завлякъл надълбоко. Все още следя One Piece - аниме и манга и чакам автора на Hunter x Hunter да си мръдне задника и да нарисува 2 странички на мангата... Това са двете истории, които ми харесват най-много. Гледам съм още доста анимета, но никое не ми е направило толкова голямо впечатление, колкото тези двете.

    ПП:
    Скоро планирам да чета Berserk, може да се нареди напред. Също смятам да гледам и Fullmetal Alchemist: Brotherhood най-после, защото съм чувал доста добри неща за него.

  13. #463
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Цитирай Първоначално написано от kuik Виж мнението
    То останаха четирима от enemy team-a. xD
    1. Yhwach
    2. Jugram Haschwalth
    3. Miracle
    4. The Deathdealing

    Едва ли ще е 5 години арката.
    То може да са останали четирима, но Кубо винаги може така да извърти нещата, че да ги проточва много време.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  14. #464
    Повече от фен Аватара на kuik
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    437
    No ty. Тамън тръгна историята. ;d

  15. #465
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Аверчета, бях забравила и за вас, и за анимето. Обаче наскоро видях в една мед. страница споделен клип на аниме с мед. тематика. Ставаше въпрос за некъв доктор, които беше уж много тайнствен и мега гениален. Косата му беше черно и бяло, ако не се лъжа. Пак ще видя във фейсбук, щот знам, че все в коментарите ще намеря нещо, но ако някой се сеща, да драсне. А пък ако се сещате за аниме на тая тематика, свиркайте също - никак няма да е излишно. :д Мерси предварително.

    Веднага го намерих, софи за спама. Young Black Jack за който иска да гледа.
    Последно редактирано от tori : 02-29-2016 на 04:56

  16. #466
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Young Jack e класика и ще е срамота да не го погледнеш.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  17. #467
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Да, ще го почна тия почивни дни по 3ти март сега. В момента нямам време да зяпам аниме.

  18. #468
    Сега. Анимето има огромна разлика с това. Анимето е японска анимация създадена от мангата . не казвам нищо с лоши намерения но поне говорете когато знаете нещата защото аз съм доста голям фен и смея да се нарека Отаку( ако не вярвате косплеър съм , цялата ми стая е в плакати , имам фигурки и телефона ми е бъкан с анимета) не се фукам или нещо просто казвам че ако някой като мен или по голямо Отаку го види доста писане ще има защото не всички са милички

  19. #469
    Цитирай Първоначално написано от sp33der Виж мнението
    Ама обичаш да гледаш аниме като Том и Джери или например като Death Note?
    Не те нападам или нещо но много се дразня на хора като теб но .. Том и Джери е детско .. А АНИМЕТО НЕ Е ДЕТСКО .. В КОЕ ДЕТСКО ИМА КРЪВ И УБИЙСТВА :@

  20. #470
    Иначе аз гледам аниме но и аз не си купувам нищо и не ходя на Анивенчър. Гледам във vbox

  21. #471
    Повече от фен Аватара на MoonWatcher
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    313
    А, браво, значи и такава тема имало. Тъкмо се бях зачудил къде се помещават аниме дискусиите в тоя форум...
    Иначе съм запален по аниме от поне 3 години, може би 4. Имам едни 30-40 заглавия зад гърба. Болен фен съм на One Piece, но сред любимците ми са също и Death Note и Parasyte: The Maxim. Иначе сред мангите нямам толкова голям опит, освен че съм луд на тема "Берсерк" (пустата лодка, дето не слезнаха от нея 8 години... без коментар), а като заглавия ми харесват Бакуман, а "Monster" (само мангата съм чел) е брилянтна. В момента гледам основно новия "D.Gray-Man" и втория сезон на "Log Horizon" (според мен по-добро от "Sword Art Online", макар че въпросното също е приятно). Туйто засега. Иначе не посещавам събития за аниме и гейминг, поради простата причина че съм на едни 100 километра от столицата. Чета и гледам всичко онлайн или свалям по тракерите.

  22. #472
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    https://www.vbox7.com/play:40614813ae

    нищо не можеш да ме изненада, кво като 30 минути показват няква как спи, поне я показват хубаво, ама са прекалили, как може 30 минути да показват спяща девойка

  23. #473
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812
    Не съм фен на аниметата, но този филм задължително ще го гледам.

  24. #474
    El-chan
    Guest
    Хей! Моля ви за помощ! *сериозно изражение* Страшно много обичам романтични school анимета, но работата е там че май съм гледала всичко което може да ме грабне!!! (преди да попитате. Да аз нямам социялен живот.)

  25. #475
    El-chan
    Guest
    МОЛЯЯЯЯЯ някой който знае някое романтич добре нарисувано аниме да каже. ама да е без свръх естествени глупости мечове и т.н.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си