.
Отговор в тема
Страница 20 от 20 ПървиПърви ... 101617181920
Резултати от 476 до 478 от общо 478
  1. #476
    Лол, радвам се, че има толкова отакута тука.. :ДД От няколко години съм зарибена по аниметата и обичам да чета манга (Имам си малка манга колекция и си я обичам :ДД <33 ).. Ако някой иска да се запознаем, може да пише.. :ДД
    Иначе до El-chan.. За романтични училищни анимета ти препоръчвам Lovely Complex, Ao haru ride, Toradora, kaichou wa maid sama, Ookami shoujo to kuro ouji.. Предполагам, че си ги гледала, но все пак се надявам да съм помогнала.. :ДД ^^
    No rain - no flowers.. ❀❀

  2. #477
    Радвам се че има любители на аниме и манга аз наскоро започнах да гелдам аниме и да чета манга след като Bleach свърши няма нещо което да ми допада освен Dragon Ball all 4 "GT" също и One Pieace но само мангата, може ли да ми препорачате нещо като Dead Note, D-gray man и Fullmetal Alchemist

  3. #478
    Здравейте нов съм тук и исках да знам дали правите аниме сбирки. Питам защото колкото и да е весело да си чатиш с някой, винаги е по добре ако се събере група някъде дори McDonalds и се обсъжда любимото хоби.

    https://myanimelist.net/profile/zieek
    Това е myanimelist профилът ми и ако има желаещи за сбирка, знайте аз съм в София и бих искал да говоря с вас относно любимото си занимание, на четири очи.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си