.
Отговор в тема
Страница 16 от 22 ПървиПърви ... 6121314151617181920 ... ПоследнаПърви
Резултати от 376 до 400 от общо 526
  1. #376
    Супер фен Аватара на tireheb
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    2 581
    неймлес, да не си от/завършил унсс ?

    щото много приказки и "аргументация" на откровено глупава теза относно някви пазарни икономики и тн.. типично : )
    и във всеки пост приказки за комунизма.. преди 89 еди кво си, "хващайте гората като по комунизма", кво там още, мързи ме да те чета пак
    ма реално за онея времена знаеш квото си прочел от уикипедия, щото в най-добрия случай тогава си бил неясна идея в главата на родителите си, прав ли съм ?
    не че нещо, само от любопитство

  2. #377
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Цитирай Първоначално написано от tireheb Виж мнението
    неймлес, да не си от/завършил унсс ?

    щото много приказки и "аргументация" на откровено глупава теза относно някви пазарни икономики и тн.. типично : )
    и във всеки пост приказки за комунизма.. преди 89 еди кво си, "хващайте гората като по комунизма", кво там още, мързи ме да те чета пак
    ма реално за онея времена знаеш квото си прочел от уикипедия, щото в най-добрия случай тогава си бил неясна идея в главата на родителите си, прав ли съм ?
    не че нещо, само от любопитство
    Ми не си прав за нито едно от написаните неща, дори и не са близко до истината. А за ония времена знам от първа ръка твърде много информация за функционирането на НРБ.

    Нито имам общо с УНСС и разни икономики, нито ме бърка комунизма, казвам просто как мислят хората(поне не познавам прогресивен човек, който да не мисли така). Явно в България хората все бягат от реалността и не мислят за утрешния ден.
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  3. #378
    Аз пък пиша как мисли разумния човек, който осъзнава, че България се обезлюдява и изциганизира както е във всяка една държава подложени на демократични империалистични атаки. Х

  4. #379
    Супер фен Аватара на tireheb
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    2 581
    Цитирай Първоначално написано от Nam3less3 Виж мнението
    А за ония времена знам от първа ръка твърде много информация за функционирането на НРБ.
    да, сещам се
    начи явно си поне на около 40?
    щото друг начин да имаш информация "от първа ръка" няма

    всичко, дето баща ти или дядо ти е разказвал е субективно
    то така и аз имам информация от първа ръка, деда ми кат ми разправя колко било яко и как имало работа за всички

  5. #380
    Цитирай Първоначално написано от Nam3less3 Виж мнението
    Ми не си прав за нито едно от написаните неща, дори и не са близко до истината. А за ония времена знам от първа ръка твърде много информация за функционирането на НРБ.

    Нито имам общо с УНСС и разни икономики, нито ме бърка комунизма, казвам просто как мислят хората(поне не познавам прогресивен човек, който да не мисли така). Явно в България хората все бягат от реалността и не мислят за утрешния ден.
    Аз не мисля така. Нито живея в момента в България, нито смятам да се връщам. Но не смятам, че доходите трябва да са ти водещия фактор когато си избираш местоживеене и професия. Други неща трябва да са на по-преден план.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  6. #381
    Здравейте от година и малко съм в Норвегия,по точно в Ставангер,изчетох почти цялата тема и не видях никой от тук като цяло не ми харесва тук,хората са лоши неприветливи,расисти слагат всички под общ знаменател нямат добро отношение към нас депресиращо е и много вали единственото което ме задържа тук е доброто заплащане но планирам другата година да се прибера в къщи,понеже не всичко е пари...
    Поздрави.
    Последно редактирано от Mopar440 : 09-21-2014 на 12:50

  7. #382
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от Mopar440 Виж мнението
    Здравейте от година и малко съм в Норвегия,по точно в Ставангер,изчетох почти цялата тема и не видях никой от тук като цяло не ми харесва тук,хората са лоши неприветливи,расисти слагат всички под общ знаменател нямат добро отношение към нас депресиращо е и много вали единственото което ме задържа тук е доброто заплащане но планирам другата година да се прибера в къщи,понеже не всичко е пари...
    Поздрави.
    Има пичове, които са били в Норвегия, но просто не коментират.

    Иначе много хора се изнесоха от тази държава, точно поради тази причина.
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  8. #383
    Мега фен Аватара на SonataArctica
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    9 997
    В UK съм сега.

  9. #384
    Супер фен Аватара на shmatarok
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    2 493
    ^ Добре дошъл В коя част се подвизаваш?

  10. #385
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Оле, къде си верно

    Шматарок, кога ще се видим с теб? :P

  11. #386
    Скоро ще направя 2 месеца в Холандия, студентка съм тук. Като цяло не е лошо мястото, но все още когато кажа откъде съм, не винаги посрещането е...топло.

    Националисти си падат холандерите и "отритват" дори и немците - като чужденци, въпреки многото им прилики с тях като култура, традиции, та дори и език.

  12. #387
    Германия, Саарлоуис, ми малко скучно селце, дали съм доволна- бива, малко ми е равнисто.. а за езика, наложи ми се и го научих бързо и както ми казват другите- по-добре от някои немци

  13. #388
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от adi95 Виж мнението
    както ми казват другите- по-добре от някои немци
    мхм и аз това съм забелязал, поне хората които се стараят да го научат.

    Aber das ist ganz natürlich
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  14. #389
    Прага (Чехия)

  15. #390
    Супер фен Аватара на Deadlock
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    1 482
    А, какво правиш в Прага? : )

  16. #391
    Цитирай Първоначално написано от Deadlock Виж мнението
    А, какво правиш в Прага? : )
    Преместих се по работа и ще си поживея тук известно време случайно да не си в Прага и ти?

  17. #392
    Аз живея в Италия от това лято. Естествено трудно е, училището, езика и т.н. но се оправям, мога да си общувам с тях на италиански, ако не зная нещо те ми го обясняват, било то на английски, с жестове или с думи които знам. Хората тук са много приятни, усмихнати. Поздравяваш се с всеки (иначе някои могат да го приемат като неуважение или нещо такова) с целувки по бузите, казвате си една две думи и си продължавате по пътя. Тук където съм не е лошо, но България е в сто пъти по красива.

  18. #393
    Аз пък ще заминавам да уча в Англия.Малко ми е свито сърцето защото ще изоставя всичко познато в България.Нашите все ми казват( за нас вече е късно,но ти можеш да имаш по-добър живот).Може би са прави...

  19. #394
    Бирмингам, Англия.

  20. #395
    В Германия,Мюнхен.Харесва ми,но е много по-различно от България След няколко дена правя 1 година в Мюнхен.Научих това,което сме учили в училище.

  21. #396
    AggerYNWA
    Ией,близо сме.
    Езика знаеш ли го?

  22. #397
    afrodita18
    Да,колкото да се оправя.А ти знаеш ли го ? И къде си ?

  23. #398
    В момента посещавам курс за Б1,но иначе го знам колкото да се оправя.
    В едно курортно градче съм,близко до Регенсбург.

  24. #399
    Супер,от колко време си в Германия ?

  25. #400
    Година и два месеца.
    Но си ходя от време на време в България.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си