.
Отговор в тема
Страница 2 от 22 ПървиПърви 12345612 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 526
  1. #26
    хехе. аз живея на wood green/tottenham. много предсказуемо нали. тук са повечето българи. на 17 сам. първа година в колеж. а тии? :P
    "Обличай се бляскаво където и да отиваш.Живота е твърде кратък,за да се сливаш с тълпата."

  2. #27
    И аз съм в Лондон. Май бая се събрахме Уча в университет - Кингстън първа година. Много ми харесва, макар че още не съм се запознал с много хора тук. Малко ми е тъпичко да пътувам до юни-то или на кафе с някой за по час и нещо ама се свиква

  3. #28
    Повече от фен Аватара на VQTUR
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    311
    хеей, и аз уча в Лондон, първа година, музика.
    Трябва да си направим форумна среща тея които сме в Англия
    ще бъде яко, а
    МОМИЧЕ СЪМ!

  4. #29
    Емии, аз съм в Белгия (Брюксел) от 3 години.

    По принцип тук се говори френски и фламандски (нидерландски), но аз съм по английския.

    Френски ми е ок, т.е. мога да се оправям по магазините, ама не мога да говоря свободно. На фламандски знам само "Добър ден" и до там.

    А за английския .. Говоря много добре, но не перфектно. Проблеми не съм имала, тъй като от малка го уча, но имах така проблеми докато свикна в началото. Сега даже на английски си мисля.
    I had hoped you'd see my face, and that you'd be reminded
    That for me it isn't over yet.

  5. #30
    Да, би било готино да си направим форумно-лондонска среща, тези които сме тук )

  6. #31
    Аватара на basketcase
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    Palma de Gandia ,Valencia
    Мнения
    59
    Испания.
    Вече от 2 години, но мисля това лято да се прибера в България.
    Следващата година планирам да ходя да уча в Лондон.
    Свободен е онзи, който от нищо не се бои и не разчита на нищо.

  7. #32

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Dresden
    Мнения
    185
    Кьолн, Германия-следвам в тукашния университет Микроикономика. От горе-долу половин година. Горе-долу става, отвреме навреме ми е скучно, понеже немците са доста по-различни от българите, ама съм свикнал общо взето. Ако има изгодни билети си идвам към България също

  8. #33
    Повече от фен Аватара на SoAfraid
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    InYourEyes
    Мнения
    496
    Maidstone, England.
    Forever trusting who you are and nothing else matters!!!

  9. #34
    Живея в Берлин от 2 год. езика го знам от малък,като по празниците се върнах във БГ.Но местоживеенето ми не е постоянно,работата ми го изисква.

  10. #35
    Лондон, Великобритания. Някой наоколо?

  11. #36
    Повече от фен Аватара на VQTUR
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    311
    Цитирай Първоначално написано от scytheswath
    Лондон, Великобритания. Някой наоколо?
    И аз съм в Лондон - canary wharf area. Ти къде си?
    МОМИЧЕ СЪМ!

  12. #37
    Мега фен Аватара на PainMonopoly
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Аахен
    Мнения
    3 561
    Аахен, Германия

  13. #38
    Аз живея в Турция, след като поживях 1 седмица, започнах да оценявам България (колкото и странно да звучи)

  14. #39
    От 4 години съм в Испания, тук уча, живея в Сеговия, попринцип не ми харесва мн мн, но лятото като ходим на почивка и ме кефи Испания, но на мен по си ми харесва БГ/
    ............(MuSiC)............

  15. #40
    Фен Аватара на vde
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    Виена
    Мнения
    269
    Поздрави от Виена, Австрия - интересно, че никой не е написъл да е тук, а не са малко българите до колкото усещам.
    Aко не можете да пишете на български пишете на език, на който можете - английски, немски, руски, френски, японски и тн.

  16. #41
    New York, Brooklyn

  17. #42
    Повече от фен Аватара на Daisy11
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Wien
    Мнения
    392
    Цитирай Първоначално написано от vde
    Поздрави от Виена, Австрия - интересно, че никой не е написъл да е тук, а не са малко българите до колкото усещам.
    Май още едно момиче беше писало,че е тук и аз съм във Виена. Наистина не сме малко във Виена, ама малко са Виенчани в тийнпроблема
    [♪] L!f3 !s mus!c, play !t l0ud3r [♪] [sun]

  18. #43
    Здравейте и от мен - Мартинчо!
    Понеже съм мотивиран да следвам в Англия, искам да питам българите, които отидоха там как се справят, колко добре знаеха английския, как се адаптираха, там какви са хората и общо казано как е животът в Англия?
    Сега се готвя за изпити разни по английски и си търся специалисти за някои справки, ако има желаещи да драснат

  19. #44
    България, а като порасна в Америка или Франция
    I understand. I just don`t care ! :P

  20. #45
    В момента съм на гости в България. Като порасна ще ида в Нубия да стана цар

  21. #46
    Аватара на xXxXnIkKyYxXxX
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    WonderLand .. **
    Мнения
    50
    Лос Анджелис , Калифорния (САЩ)

  22. #47
    Аватара на XxXforeverXxX
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Birmingham,England,UK
    Мнения
    15
    В Англия съм. (град:Бирмингам) От 2 години съм тук. Езика се научава лесно. Тук е много по-различно от БГ .. Т'ва което ми прави най-голямо впечатление е , че тук (Англия) е 100000000000000 пъти по-чисто.

  23. #48
    Уча в Швейцария от 2 години вече. =)

  24. #49
    Аз съм в Гърция,Закинтос вече 2 месеца,но идвам тук от 3 години малко ми е трудно сега,защото знам,че няма да съм само за 2 месеца както миналите пъти но пък няма как....Иначе езика вече що годе добре се справям абе не е кой знае какво тук защото ми липсват забавленията ама така ще е засега )

  25. #50
    Повече от фен Аватара на Torn
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    София
    Мнения
    470
    България над всичко ...
    Господи, моля ти се дай ми търпение, защото ако ми дадеш сила ще ги избия ВСИЧКИТЕ!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си