.
Отговор в тема
Страница 3 от 22 ПървиПърви 123456713 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 526
  1. #51

  2. #52
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Germany
    Мнения
    1 267
    Germany,Rendsburg

  3. #53
    кинг'с лин, англия..

    Средна работа.. живота, училището много, много добре, ама хората... мале мале.. всички са ГЕЙОВЕ!!! Прегръщат се, докато са седнали в коляното на някое момче и си разказват какво са правили през часа.. аз некъв ги гледам.. викам им:

    - Това е гейско..
    - Еми така е в Англия..

    Извод: Очаквайте да са гейове всички, ако не живеете в Лондон..

  4. #54
    Голям фен Аватара на CaSsIe
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    678
    България.. за сега, но скоро заминавам за Тилбург, Холандия. Ако някой ще ходи натам, да драска )
    ______________________________________

  5. #55

    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Kipur
    Мнения
    4
    Цитирай Първоначално написано от Anf3tamin4o
    В Кипър в града Никозия от 3 месеца.Гръцки не знам, но английския е по - добро ниво
    I az sum v Nikoziq ot 2 godini i polovinaa

  6. #56
    Аватара на SunnyBrown
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Лондон
    Мнения
    88
    Лондон , Англия

    От 4 месеца , с езика нямам проблеми защото го знаех преди да замина .. като цяло още не съм свикнала но и това ще стане
    Нещо , което е невъзможно днес може да е възможно утре !


    http://www.facebook.com/#/pages/-Bla...10647422318793 - помогнете на страничката да се развие :P

  7. #57
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Скоро може и аз да се присъединя към българите в чужбина.. и това ще бъде благодарение на тия министри(мутри от всякъде )
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  8. #58
    Фен Аватара на nerwna
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    xxx
    Мнения
    222
    Живея в Гърция , Aлександруполис .. Вече 2 години , езика го знам много добре .. Свиква се ! ; )
    Нямаше логика..Беше любов! <3

    Един съвет от мене скъпи: "стани Клоун"- виж колко добре играеш ролята на смешник ... ;]

    От злобата се погрознява , не се ли притесняваш ? ;s

  9. #59
    Голям фен Аватара на Aniiiii
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Лондон
    Мнения
    582
    И аз - В Лондон
    ♥ There are 365 suns - one for each day .. ♥

  10. #60

    ...

    Нова Зеландия..с езика малко изоставаме, понеже трудно учат български Иначе държавата е супер, природата е Колко много хора бягат за здраве тук..не е истина, няма как да изминеш половин километър без да срещнеш някой.. аз се задъхвам само като ги видя Сезоните са наопаки чакам декември, за да ходя на плаж ако говореха с американски акцент, всичко щеше да е супер..
    I will shake the world

  11. #61
    еми в Австрия съм. От 3-4 месеца сме тук. Езика? Езика е един такъв..... ама ще го науча друг избор нямам. Не е лесно. Даже бих казала че е доста трудно. На 14 съм и всички приятели са ми в България. Гадно е ама кво да се прави.
    А и несъм съгласна че за две години неможе да се научи език. Пиш ако си в среда е много по лесно. Аз две години думичка на български не обелих и мога да ти кажа, че вече английският ми е перфектен последното ниво минах. Така че се учи. Е ако си някъв дет не ти се учи много ясно че нищо няма да знаеш ама все ак съм на мнение че се учи за 2 години.

  12. #62
    Живея от година и половина в Холандия град Хилверсум. Още като дойдох бях в шок.. За адски кратко време трябваше да науча езика на прилично ниво и да вляза в холандско училище. Иначе ми харесва тук. Всичко е подредено и сигурно.

  13. #63
    Голям фен Аватара на mrankoniiii
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    652
    Цитирай Първоначално написано от [B]a[N]D[i]T[k]a Виж мнението
    В канада жиевеяя (по точно във Торонто) ...
    умм не е лошо, но със сигурност ако имах възможност бих го заменила за някое европейско градче
    английския г/д лесно го научих но още си правя грешки като говоря... особено като се изморя нит на английски нит на бг мога да говоря ;Д
    Е най-накрая и аз живея в Канада - Торонто , а с езика и аз съм така като се изморя и български - англиски квот ми падне
    Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  14. #64
    Голям фен Аватара на mrankoniiii
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    652
    Канада Езика го научих лесно
    Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  15. #65
    аз съм в oswestry - Англия тук съм от 4 години и ми харесва . гадното е че няма много българи на моята възраст с които да споделиш нещо иначе хората са готино . езика го научих за около година и мога да пиша , четя , говоря и слушам . Даже в момента уча испански и ми върви добре надявам се и в испания да поживея някой ден )
    EMINEM FOREVER ! <3

  16. #66
    Цитирай Първоначално написано от darkness848 Виж мнението
    Амиии Испания... Провинция: Страната на Баските, град Мондраго или Арасате (едно и също е).
    Тук съм от година и пет месеца... Уча два езика (баски и испански)... В началото ми беше доста трудно, но сега съм малко по-добре. Повиших си успеха иии започнах да контактувам отчасти на испански и баски )до сега говорех на англиийски). Имам още за учене.. Доста.. Ама надявам се ще се оправим.
    и аз съм в Испания близо до Валенсия и уча испански (castellano) и valenciano (не знам на български как е)
    От 3 години съм тук и ми отне около 3 месеца да почна да разбирам и 6 да говоря, не перфектно, но говорех а сега говоря перфектно попринцип с езици съм много добре и хора които не ме познават и като им кажа, че съм българка и се учудват, защото нямам акцент и не ми личи и знам езика просто перфектно даже може да кажа че мисля на испански

  17. #67

    Lightbulb

    В Pennsylvania съм. Тук съм от 12, близо 13 години вече. Горе долу ми харесва но постоянно си мисля за България и се чудя какъв щеше да е животът ми ако не бях напуснала...но просто такива бяха обстоятелствата и нямахме друг избор.

  18. #68
    Аз съм в Англия

  19. #69
    И аз съм в Англия

  20. #70
    Мега фен Аватара на Concussion
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 499
    В най-скапаната, сред най-грозните хора.

  21. #71
    Супер фен Аватара на ADMIRALKA14
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    На границата между реалността и непостижимото!
    Мнения
    1 485
    В едно застрашено от изчезване петно на картата с около 7 милионно население, което е в пълна деградация.
    Ех, красива ни Българийо и гнила ни държаво..
    "As every cat owner knows, nobody owns a cat" - Ellen Perry Berkeley

    Цитирай Първоначално написано от Chacho
    Ако някой ми беше казал, че жена ми и любовницата ще се засекат в тийнпроблем, щях да загина от смях. Сега малко се понааках ;(

  22. #72
    В New York, USA

  23. #73
    Повече от фен Аватара на SunnyBlue
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    329
    Ами аз съм в едно малко но спокойно и красиво островче наречено Кипър живея там в Никозия. От 2 години съм тук на 16 съм. Езика е труден като се има на предвид че тук не се говори чист гръцки, а кипърски. В училище уча гръцки, а на вън кипърски! ;дд

  24. #74
    Аз съм в Германия, Щутгарт вече от половин година В началото не беше лесно, но вече всичко си е на мястото. И с езика нямам проблеми..Ако има някой в околността може да драска ^^

  25. #75
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от VQTUR Виж мнението
    И аз съм в Лондон - canary wharf area. Ти къде си?
    Eй, баси якото място е това!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си