.
Отговор в тема
Страница 5 от 22 ПървиПърви 12345678915 ... ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 526
  1. #101
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Germany
    Мнения
    1 267
    Цитирай Първоначално написано от Daisy11 Виж мнението
    ОМГ, не занех че е толкова зле в Дойчланд, в Австрия е мн. по-добре...бтв те откъде занят дали живееш там или си турист/ на гости
    Мислиш ли че им пука какъв си...

  2. #102
    Фен Аватара на DS
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    194
    Aз съм морско чедо от Варна дойдох на Тенерифе (Канарските о-ви)
    Цяла година лято - баси кефа!

  3. #103
    Здравейте, аз съм студент в Шотландия, по-точно Глазгоу

  4. #104
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Цитирай Първоначално написано от LookAtMeNow Виж мнението
    New York, Brooklyn
    Завиждам ;с

    Иначе аз съм в Лондон, от 2 години. (: Не бих казала, че особенно ми харесва, но става, когато не вали.

  5. #105

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Бургас
    Мнения
    29
    Цитирай Първоначално написано от bijou Виж мнението
    Завиждам ;с

    Иначе аз съм в Лондон, от 2 години. (: Не бих казала, че особенно ми харесва, но става, когато не вали.
    Че то не вали ли 24/7 в този район
    това,което виждаш,не е това,което си мислиш..

  6. #106
    Абърдийн, Шотландия
    I want ya closer and closer . . .

  7. #107
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Germany
    Мнения
    1 267
    Цитирай Първоначално написано от ForzaFelipe Виж мнението
    Душевно живея в Калифорния, ЛА,а тялом съм в България.
    сродна душица..
    само дето тялом не е б-я

  8. #108
    Някой около Л.А? Да си чукнем една среща по български ;дд Ако въпросният човек сготви и баница равен няма да има..

  9. #109
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    447
    да де бях около Л.А. ;(
    момиче

  10. #110

    Talking

    Цитирай Първоначално написано от complicated_ Виж мнението
    Привет и от мен аз съм си в България (все още) , но просто искам да се махна от тук поне за известно време.. и понеже гледам че има бая хора,които са в Лондон, а аз именно там искам да отида (друг вариянт ми е Канада,но за сега съм се спряла на Лондон) бих искала да питам хората които са там как е ? лесно ли се заминава,сами ли сте или със семейството работите ли,сами ли се издържате и т.н :дд понеже аз ако успя да замина можеби ще съм сама а съм едва на 18

    п.п - мерси предварително за съветите и коментарите
    Здравей и аз съм в подобно положение и обмислям ученето в чужбина, но по скоро за държавите където обучението е безплатно, като Дания, Швеция, та и на мен ми е интересно дали повечето заминават сами как се издържат какви са условията,обучението Споделете повече инфо, защото всичко ми се струва важноо когато заминаваш сам за напълно непозната държава

  11. #111
    добре си си ти аз сега почвам с щудиума .. фък :Д

  12. #112
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Цитирай Първоначално написано от inverno Виж мнението
    Че то не вали ли 24/7 в този район
    Aхахаха не винаги Тия дни е АДСКАТА жега, което хич не е в стила на Лондон...
    Във вестниците било пишело, че е по-топло от Хавай-те в момента. о.О

  13. #113

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Бургас
    Мнения
    29
    Ако си мислиш ,че в Германия не умираме от жега...аз се преместих в библиотеката само защото температурите са поносими ;Д
    това,което виждаш,не е това,което си мислиш..

  14. #114
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Germany
    Мнения
    1 267
    Цитирай Първоначално написано от inverno Виж мнението
    Ако си мислиш ,че в Германия не умираме от жега...аз се преместих в библиотеката само защото температурите са поносими ;Д
    Хах,то една жега беше...една седмица само.Тая седмица пак студ ..13 градуса беше днеска ;д (в schleswig holstein)

  15. #115

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Бургас
    Мнения
    29
    Цитирай Първоначално написано от ch0c0late44 Виж мнението
    Хах,то една жега беше...една седмица само.Тая седмица пак студ ..13 градуса беше днеска ;д (в schleswig holstein)
    Да е, застуди се малко Еми по-хубаво така - преди сесия не е хубаво да е хубаво времето. Проблема с мотивацията и концентрацията и без това е достатъчно голям
    това,което виждаш,не е това,което си мислиш..

  16. #116
    Голям фен Аватара на SWT
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    512
    Аз съм в Швеция (Стокхолм) от 7месеца,харесва ми а езика още не съм го научила,но се старая да го науча мда

  17. #117
    Zdraveite , premestih se v Shveicariq pri maika mi predi 2 meseca . Neznam pri drugite kak e bilo , no az samo kato slusham kak si govorqt na nemski losho mi stava - prosto neznam kak shte go naucha tozi ezik , kato az trqbva da zapochna uchilishte avgust mesec , toest imam oshte 2 meseca da ponaucha neshtichko ;x Nqkoi sluchaino da jivee v grad St.Gallen , shte sum acki shtastliva ako se zapoznaq s nqkoi , zashtoto sega nikoi ne poznavam i e napravo ujas !! (sujelqvam che pisha na latinica , no tuk nqmame bg bukvi na klaviaturata )

  18. #118

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Бургас
    Мнения
    29
    Точно в Занкт Гален бях преди 2-3 месеца (минахме от там) и...градът е ПРЕКРАСЕН! Не се притеснявай - напълно нормално е в началото да ти е странно. Ще свикнеш - няма къде да отидеш.Също и с езика,като започнат да ти говорят в даска 24/7 малко по-малко ще започнеш да го разбираш. Естествено няма лошо да си помогнеш малко и сама с него сега,като не си толкова заета. Хващай някой сайт и започвай от основите, да си имаш понятие за какво иде реч - например http://nemskiezik.start.bg/ има разнообразие. Наистина швейцарците говорят малко по-странен немски,но след като го овладееш всяко друго наречие ще ти е лесно ( австрийците озорват,алеманиш,швабиш) .Само байриш-а си е отделен език ;д
    А за българи там..всъщност много не ти трябват - в първите месеци е по-натрапчива нуждата от сънародници,но това е нормално.

    Пак повтарям,градчето е уникално яко и имаш възможност,която на малко хора се отдава.Сега може да не го осъзнаваш напълно ,но е така и наистина се радвам за теб. Труди се - учи, бъди прилежна и плодовете на труда ти неизменно ще дойдат
    това,което виждаш,не е това,което си мислиш..

  19. #119
    Фен Аватара на nerwna
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    xxx
    Мнения
    222
    Аз съм в Гърция ,вече 3 години .. ; ) Преместих се при майка ми ,която е омъжена за грък..
    Езика го научих, за около 6 месеца ,постепенно почнах да пиша на гръцки, да чета.. Харесва ми тук, колкото и трудно да беше в началото..
    Нямаше логика..Беше любов! <3

    Един съвет от мене скъпи: "стани Клоун"- виж колко добре играеш ролята на смешник ... ;]

    От злобата се погрознява , не се ли притесняваш ? ;s

  20. #120
    Цитирай Първоначално написано от Hook Виж мнението
    Абърдийн, Шотландия
    Aз съм в Birnam & Dunkeld / Perthshire (Scotland) (близо сме)

  21. #121
    Франция.

  22. #122
    аз съм в България от 24 години

  23. #123
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от nerwna Виж мнението
    Езика го научих, за около 6 месеца
    Вярвай си.

    Кралство Швеция. 4 години.

  24. #124
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    Вярвай си.

    Кралство Швеция. 4 години.
    Jag alskar dig! Наистина ли си в Швеция? Как е там?
    Ако не можеш да намериш истината в себе си,къде другаде очакваш да я намериш!!! Доген

    Знаещия истината никога не се насилва да бъде убедителен, той е убедителен, защото знае истината!!

  25. #125
    Аз живея в италия по точно в милано ако има някой наблизо да пише че ми трябва помощ за езика skype:bliznacite_lukovit

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си