.
Отговор в тема
Страница 10 от 22 ПървиПърви ... 6789101112131420 ... ПоследнаПърви
Резултати от 226 до 250 от общо 526
  1. #226
    Супер фен Аватара на shmatarok
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    2 493
    За Лондон обикновено Bulgaria Air са най-добре от към цена.

  2. #227
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от vladii Виж мнението
    Толкова мои приятели и познати имам в Лондон,сигурно са поне 10 души ще ходя на гости живот и здраве след месец.Пътуващите дотам,кои авиокомпании използвате най-често?Сега гледам Bulgaria air имат промоция за 73euro,дори на Wizz са по-скъпи,пък все пак БГер не е нискотарифна..
    Wizzair са пълни педераси. Без извинение. Гадни условия, заяждат се за глупости, искат пари за всичко и накрая цената ти е като на нормален полет, ама без удобствата.
    На България Еър самолетчетата са много готини, достатъчно са широки. Подозирам, че и даже ще те нахранят.

  3. #228
    Повече от фен Аватара на stynioo
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Sofiq
    Мнения
    386
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Wizzair са пълни педераси. Без извинение. Гадни условия, заяждат се за глупости, искат пари за всичко и накрая цената ти е като на нормален полет, ама без удобствата.
    На България Еър самолетчетата са много готини, достатъчно са широки. Подозирам, че и даже ще те нахранят.
    и имат хубави стюардеси.

  4. #229
    anonymous708973
    Guest
    Съгласявам се. Последния път едната ми взе акъла. Много ми направи кеф, че беше чиста българка мацката.

  5. #230
    Супер фен Аватара на shmatarok
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    2 493
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Wizzair са пълни педераси. Без извинение. Гадни условия, заяждат се за глупости, искат пари за всичко и накрая цената ти е като на нормален полет, ама без удобствата.
    На България Еър самолетчетата са много готини, достатъчно са широки. Подозирам, че и даже ще те нахранят.
    Да, дават хубави сандвичи обикновено, стига да не си с нощния полет София - Бс.

  6. #231
    anonymous708973
    Guest
    Я, сериозно ли имаме такъв полет :д

    Сандвичите им са дебела бяла багета с парче филе и кашкавал, нищо особено не са.

  7. #232
    При положение, че KLM и Lufthansa са ми предлагали сандвичи със сурово месо, а полските LOT бяха толкова скръндзави, че даже и чаят беше платен, нашите са направо върха от към храна.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  8. #233
    Повече от фен Аватара на stynioo
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Sofiq
    Мнения
    386
    Цитирай Първоначално написано от Hayashi Виж мнението
    При положение, че KLM и Lufthansa са ми предлагали сандвичи със сурово месо, а полските LOT бяха толкова скръндзави, че даже и чаят беше платен, нашите са направо върха от към храна.
    просто не си попадала на издънка от страна на нашите.

    луфта са доволни , поне на мен ми харесва храната..

  9. #234
    Супер фен Аватара на shmatarok
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    2 493
    Мда, и аз съм най-доволна от Lufthansa като храна. Не че летя с тях да се наям, де, ама си е важно уточнение.

    Air France са ужасни, едно, че редовно губят багажи, второ, че храната е френско кроасанче, което се изяжда на една хапка.

    Иначе Hayashi, ako LOT са нискотарифна, нормално чаят да е платен. Wizz & Ryan AIR също са платени абсолютно всички храни и напитки.

    Тая тема я превърнахме в "Коя авиокомпания предлага най-свястна храна"

  10. #235
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Ryan Air са ужасни. Много гаден персонал.

    Аз съм доволна от Lufthansa и Air Berlin. Не разбирам, обаче, защо коментирате храната. Получавала съм опаковка от чипс/бисквитки с размерите на юмрукът ми; получавала съм и някакви яйчени сандвичи и вафли, ама никога не ми е правило впечатление. Спомням си веднъж дадоха готин, огромен шоколадов мъфин И винаги ми е било непонятно как всички започват да нагъват веднага щом им ги дадат тези хапки.

    Виж, кофти е да не получиш чаша вода/чай/кафе/кола, примерно.

  11. #236
    Повече от фен Аватара на stynioo
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Sofiq
    Мнения
    386
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    Ryan Air са ужасни. Много гаден персонал.

    Аз съм доволна от Lufthansa и Air Berlin. Не разбирам, обаче, защо коментирате храната. Получавала съм опаковка от чипс/бисквитки с размерите на юмрукът ми; получавала съм и някакви яйчени сандвичи и вафли, ама никога не ми е правило впечатление. Спомням си веднъж дадоха готин, огромен шоколадов мъфин И винаги ми е било непонятно как всички започват да нагъват веднага щом им ги дадат тези хапки.

    Виж, кофти е да не получиш чаша вода/чай/кафе/кола, примерно.
    С Ryan Air не получаваш.

  12. #237
    В Англия,Южен Йоркшир,Шефийлд.Мен си ме кефи града и Англия като цяло;естествено,съществува т си и известни различия между милата родна страна и кралството,но лично аз им свикнах неочаквано бързо.

  13. #238
    Мега фен Аватара на DaNGeRousLy
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Шумен
    Мнения
    11 759
    Скоро правя година в Берлин, Германия ..

  14. #239
    Супер фен Аватара на TheDevilInMe
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 157
    В България съм в момента, но има голяма вероятност да запиша магистратура в Англия
    cuz I swear, I don't care ... ;]]

  15. #240
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    331
    Във Франция, но до година почвам работа в Англия

  16. #241
    Здравейте! Аз в момента живея в Турция - Анталия.Много е красиво тук, но не мисля да оставам за постоянно да живея.Просто сега имаме работа тук с приятеля ми музиканти сме, но мислим да пробваме за други държави нещо.Много са ми интересни държавите Италия, Испания .В Италия съм била преди години , но в Испания изобщо не, за там знам че търсят музиканти и за Канарските острови също, но нямам много координати на агенции за там, но ако някой ден се отвори парашута ще заминем, даже ако ни хареса ще останем за постоянно.Няма работа в нашата държава за жалост и нищо не ме кара да остана там, освен близките ми хора.Видях че има хора , които живеят там, като гледам на всички им харесва, само езика да се научи и да се намери постоянна работа и всичко си идва на мястото.Ако има и някой музикант , който работи там може да ми пише или дори и да не е музикант пак може да ми пише на skype - sunny_stz5357

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  17. #242
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    331
    Цитирай Първоначално написано от shmatarok Виж мнението
    За Лондон обикновено Bulgaria Air са най-добре от към цена.
    Wizz air до лутон са по евтини. А и българия еър са мизерници. British Airways цените редовно са им по-ниски а качеството е 10 пъти по-добро. Дават пълен обяд + пиене на корем в сравнение с умрелия сандвич и количка на БГ еър. Пък и е по-широко

  18. #243
    Голям фен Аватара на G3GaSa
    Регистриран на
    Mar 2014
    Мнения
    672
    Гърция/Атина.

  19. #244
    Аз бях в Лондон началото на годината, пътувах с Bulgaria air, останах доволна, платих с карта и взех един безплатен чекиран багаж. С British Airways не съм пътувала.

  20. #245
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    БЪЛГАРИЯ . < Строго патриотично !!!
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  21. #246
    Супер фен Аватара на The Cheetah
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    1 322
    И аз съм в моята хубава, скъпа България

  22. #247
    JustaLittleKid
    Guest
    В България ^^
    Но края на август, стискайте палци, заминавам да уча в Утрехт, Холандия.
    Приемам предложения как да стигна до там :Д

  23. #248
    686
    Guest
    В Преториа-ЮАР

  24. #249
    Цитирай Първоначално написано от SHPAIdURmeN Виж мнението
    БЪЛГАРИЯ . < Строго патриотично !!!
    +1

  25. #250
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Какво всички говорят за този "студ" баба ми и тя вчера ми звъня, на припадане беше, някакви страшни неща се говорят в България явно. Днес е минус 2 градуса, до Събота ще се качат до 15 температурите. На север все още е студено, но Америка е доста голяма страна, за да има разнообразие. На който му идва много -20 градуса и 70 см сняг, да не е ходил в Чикаго
    Ах, тоя коментар го видях сега и съм върло възмутен. Не знам къде си, обаче аз съм в Бостън и тая зима ни е*а цялото родословно дърво, без извинение. Като се почна от ноември та до преди седмица си валеше сняг най-редовно, от време на време и без да спира с дни. Температурите бяха от -15 до -25С поне 2-3 месеца подред. Имаше едни седмици, през които просто не спираше да вали...аз през живота си толкова сняг не съм виждал. То студ, уж свикваш, уж не знам к'во, ама аз вече далтонист станах. Само бяло разпознавам. Никога на рождения ми ден не е валяло сняг...е, не беше до тая година по-точно. Ба...вече нямам търпение да не се обличам по половин час всяка сутрин и да не се движа с 0.5км/ч, бродейки в някакви преспи до ушите. От 5-6 дни насам е, най-накрая, малко по-добре...т.е. 5-10С, вали дъжд или грее слънце. Миналата година не беше така - имаше една огромна буря и приключи. 6 месеца зима идва вповечко.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си