.
Отговор в тема
Страница 21 от 22 ПървиПърви ... 11171819202122 ПоследнаПърви
Резултати от 501 до 525 от общо 526
  1. #501
    Мерси...
    кой си ти и от къде знаеш кога ми е рождения ден?

  2. #502
    Повече от фен Аватара на stalker681
    Регистриран на
    Nov 2015
    Мнения
    373
    Аз вече съм при братята ни.

    Сирия

  3. #503
    Повече от фен Аватара на michaelis
    Регистриран на
    Nov 2016
    Мнения
    445
    Цитирай Първоначално написано от stalker681 Виж мнението
    Аз вече съм при братята ни.

    Сирия
    не се ли гърмят там бе кво прайш при главорезите т.е. "умерената опозиция" ? Те Сирия бяха хубава светска държава ама бяха от как настана американска демокрация и погром е добре, че при нас беше без пукотевица, но иначе пак е погром

  4. #504
    Повече от фен Аватара на stalker681
    Регистриран на
    Nov 2015
    Мнения
    373
    Цитирай Първоначално написано от michaelis Виж мнението
    не се ли гърмят там бе кво прайш при главорезите т.е. "умерената опозиция" ? Те Сирия бяха хубава светска държава ама бяха от как настана американска демокрация и погром е добре, че при нас беше без пукотевица, но иначе пак е погром
    А тук си е много хубаво мен след няколко дена ме взимат за бой, така че дълго време няма да пиша тук.

  5. #505
    Повече от фен Аватара на michaelis
    Регистриран на
    Nov 2016
    Мнения
    445
    Цитирай Първоначално написано от stalker681 Виж мнението
    А тук си е много хубаво мен след няколко дена ме взимат за бой, така че дълго време няма да пиша тук.
    е добре къде му е "хубавото" на това ?!? Ти дефакто знаеш ли за каква кауза ще се стреляш там срещу някакви наемни легионери ?!? , защото умерената опозиция, Идил, Ал Нусра, и други такива фирми стопанина им е един и същ нали ти е ясно това нещо ?!?
    Според мен да ходиш да те утрепат заради един газопровод от Катар (защото заради това е цялата патардия в Сирия) не си струва ами се върни там от където си и се наслаждавай на живота
    Последно редактирано от michaelis : 11-22-2016 на 09:08

  6. #506
    Повече от фен Аватара на stalker681
    Регистриран на
    Nov 2015
    Мнения
    373
    Цитирай Първоначално написано от michaelis Виж мнението
    е добре къде му е "хубавото" на това ?!? Ти дефакто знаеш ли за каква кауза ще се стреляш там срещу някакви наемни легионери ?!? , защото умерената опозиция, Идил, Ал Нусра, и други такива фирми стопанина им е един и същ нали ти е ясно това нещо ?!?
    Според мен да ходиш да те утрепат заради един газопровод от Катар (защото заради това е цялата патардия) не си струва ми се върни там от където си и се наслаждавай на живота
    Пич аз ще се бия за Аллах тези ваши легионери нанесоха обида на божествената ни персона (Аллах) Аз от утре ще се бия за най-благородната кауза да превземем света.
    А за Идил и Ал Нусра мога да кажа само хубави неща.
    Говорил съм със техни хора и се отнесоха много добре със мен обещаха ми много хубави неща който вие не сте във състояние да ги изпълните.

  7. #507
    Повече от фен Аватара на michaelis
    Регистриран на
    Nov 2016
    Мнения
    445
    Цитирай Първоначално написано от stalker681 Виж мнението
    Пич аз ще се бия за Аллах тези ваши легионери нанесоха обида на божествената ни персона (Аллах) Аз от утре ще се бия за най-благородната кауза да превземем света.
    А за Идил и Ал Нусра мога да кажа само хубави неща.
    Говорил съм със техни хора и се отнесоха много добре със мен обещаха ми много хубави неща който вие не сте във състояние да ги изпълните.
    Гледай сега ще се опитам да ти го обясня малко по-простичко. Така сега от създаването на петродолара през 1970г. САЩ се договарят със С. Арабия следното : Вие ще продавате вашия нефт само в долари и няма да имате никога проблем с Израел! Но има и още едни условия : Вие с вашите нефтодолари няма да купувате нищо (земя, фабрики и т.н.) в западния свят и ще ползвате само наши банки и когато поискаме салафити, уахабисти, бойци вие ще ни ги доставяте и ще ги финансирате! Това е от Х. Кисинджър.
    Така Християнството и Исляма са горе долу едни и същи в основата си и то няма как да бъде друго яче !!! Тези глупаци, които са ти наговорили разни идиотщини и обещания за Аллах и т.н. на тях им се плаща да зарибяват такива като теб да отиват да се стрелят за да може да изпълнят поръчките на шефовете си които ги финансират. Да пращаш някой на война и да му говориш глупости е грях както в Исляма така и в Християнството. Ти трябва да разбереш, че там в Сирия не става въпрос за никакъв Аллах или каквото и да било друго божествено нещо, а става въпрос за проект на С.Арабия, Катар, Кувейт и ОАЕ които искат да продават газ на Европа и този газопровод да мине през Сирия. Господин Асад, който е съюзник на Русия и Иран не подкрепят този газопровод да се строи през Сирийска територия. Следователно както писах по-горе Саудитска Камилария праща обучени духовни идиоти, легионери които да трепят хора за пари и също да привлекат млади хора (като теб) за кауза, която е уж в името на Аллаха, но в действителност е в името на парите и петрола !!!

    Ти отиваш да правиш тоя тиквеник още по-богат и други банкери от САЩ, Русия, Англия, и т.н.

    https://2.bp.blogspot.com/-fuOM1o_Df...B2016%2B01.jpg

    пак ти повтарям заебавай ги тея идиоти какво ти дрънкат там и се връщай от където си има много по-хубави неща в живота от колкото да мреш за тоя дет клати гората и празни обещания. Същото беше в Ирак, Афганистан, Либия, Мали, Судан и къде ли не където ползват същите методи, погледни пак и помисли !!!
    Последно редактирано от michaelis : 11-22-2016 на 09:47

  8. #508
    Повече от фен Аватара на stalker681
    Регистриран на
    Nov 2015
    Мнения
    373
    Цитирай Първоначално написано от michaelis Виж мнението
    Гледай сега ще се опитам да ти го обясня малко по-простичко. Така сега от създаването на петродолара през 1970г. САЩ се договарят със С. Арабия следното : Вие ще продавате вашия нефт само в долари и няма да имате никога проблем с Израел! Но има и още едни условия : Вие с вашите нефтодолари няма да купувате нищо (земя, фабрики и т.н.) в западния свят и ще ползвате само наши банки и когато поискаме салафити, уахабисти, бойци вие ще ни ги доставяте и ще ги финансирате! Това е от Х. Кисинджър.
    Така Християнството и Исляма са горе долу едни и същи в основата си и то няма как да бъде друго яче !!! Тези глупаци, които са ти наговорили разни идиотщини и обещания за Аллах и т.н. на тях им се плаща да зарибяват такива като теб да отиват да се стрелят за да може да изпълнят поръчките на шефовете си които ги финансират. Да пращаш някой на война и да му говориш глупости е грях както в Исляма така и в Християнството. Ти трябва да разбереш, че там в Сирия не става въпрос за никакъв Аллах или каквото и да било друго божествено нещо, а става въпрос за проект на С.Арабия, Катар, Кувейт и ОАЕ които искат да продават газ на Европа и този газопровод да мине през Сирия. Господин Асад, който е съюзник на Русия и Иран не подкрепят този газопровод да се строи през Сирийска територия. Следователно както писах по-горе Саудитска Камилария праща обучени духовни идиоти, легионери които да трепят хора за пари и също да привлекат млади хора (като теб) за кауза, която е уж в името на Аллаха, но в действителност е в името на парите и петрола !!!

    Ти отиваш да правиш тоя тиквеник още по-богат и други банкери от САЩ, Русия, Англия, и т.н.

    https://2.bp.blogspot.com/-fuOM1o_Df...B2016%2B01.jpg

    пак ти повтарям заебавай ги тея идиоти какво ти дрънкат там и се връщай от където си има много по-хубави неща в живота от колкото да мреш за тоя дет клати гората и празни обещания. Същото беше в Ирак, Афганистан, Либия, Мали, Судан и къде ли не където ползват същите методи, погледни пак и помисли !!!
    Здравей отново. Християнството какво ми е дало ? Исляма ми даде всичко знаеш ли днеска със колко жени бях, еее бая.Знаеш ли със колко пари разполагам сега 2000 хиляди. Ще ми плащат на мисия ! Обещаха ми и че ще отида във рая и ще го направят.Утре сутринта към 5 часа ще ме вземат бойците и сме право на Сирииско-турската граница.
    Вие,питам тези неща можете ли да ми дадете ?
    Със тях съм жив и потребен. Разбираш ли. Знаеш ли какъв ни е девиза ,,Оцелява и расте,,
    Брат със брата в живот и смърт

  9. #509
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    Цитирай Първоначално написано от stalker681 Виж мнението
    Здравей отново. Християнството какво ми е дало ? Исляма ми даде всичко знаеш ли днеска със колко жени бях, еее бая.Знаеш ли със колко пари разполагам сега 2000 хиляди. Ще ми плащат на мисия ! Обещаха ми и че ще отида във рая и ще го направят.Утре сутринта към 5 часа ще ме вземат бойците и сме право на Сирииско-турската граница.
    Вие,питам тези неща можете ли да ми дадете ?
    Със тях съм жив и потребен. Разбираш ли. Знаеш ли какъв ни е девиза ,,Оцелява и расте,,
    Брат със брата в живот и смърт
    Расисти ли си?

    моят е: "Бог прощава, братството - не!"

    член съм на организация, която ловува хора
    а хората, които ловуваме са жълтата раса

    и също така съм войн
    Последно редактирано от solo_ : 11-22-2016 на 17:37
    Let's ride the big rainbow to Gayland.


  10. #510
    Повече от фен Аватара на michaelis
    Регистриран на
    Nov 2016
    Мнения
    445
    Цитирай Първоначално написано от stalker681 Виж мнението
    Здравей отново. Християнството какво ми е дало ? Исляма ми даде всичко знаеш ли днеска със колко жени бях, еее бая.Знаеш ли със колко пари разполагам сега 2000 хиляди. Ще ми плащат на мисия ! Обещаха ми и че ще отида във рая и ще го направят.Утре сутринта към 5 часа ще ме вземат бойците и сме право на Сирииско-турската граница.
    Вие,питам тези неща можете ли да ми дадете ?
    Със тях съм жив и потребен. Разбираш ли. Знаеш ли какъв ни е девиза ,,Оцелява и расте,,
    Брат със брата в живот и смърт
    аз съм християнин ти си мюсюлманин, но всички сме хора на тая земя и сме равни, брат като не разбираш какво ти обяснявам твоя воля, използват ви праат ви на маймуни утре ше дойдат руските и американските бомбардировачи и ше ви напраат дармадан и без това те имат силата да изтрият целия Ислям от лицето на земята не са поискали не са го направили. В живота има много прекрасни неща обаче войната не е между тях (войната е грях във всяка една религия). Също и никой не е дошъл от рая обратно да каже как е нема и да дойде. Успех и наслука !!!

  11. #511
    Повече от фен Аватара на stalker681
    Регистриран на
    Nov 2015
    Мнения
    373
    Тръгваме ! Айде до 2 часа сме на границата.

  12. #512
    Аз съм от година и половина в Бирмингам, Англия

  13. #513
    Цитирай Първоначално написано от velina.prodanova Виж мнението
    Аз съм от година и половина в Бирмингам, Англия

    В махалата имаме един англичанин с роднините си говори само английски а с нас повечето пъти български

  14. #514
    От 3 години живея в Шилер Парк, Илиноис. Езика си го знаех още от преди да дойда, но както коментиралите преди мен казват, винаги има нещо ново, особено с тези жаргони и съкращения!

  15. #515
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Цитирай Първоначално написано от VIENNA.ST Виж мнението
    От 3 години живея в Шилер Парк, Илиноис. Езика си го знаех още от преди да дойда, но както коментиралите преди мен казват, винаги има нещо ново, особено с тези жаргони и съкращения!
    Превод: Посещаваш ESL класове...

    Това което ми е много интересно е как всеки който е в чужбина дрънка колко е добре и колко е напреде след като 99% от хората работят ниско квалифицирана / ниско платена работа и преживяват на трухите на държавата. А тези които "живеят" в англо говорящи държави (Америка, Англия, Канада, Австралия, етц...) дори не могат да си платът наема и няма шанс да си изплатят заемите.... А после пускат снимки на ляво и на дясно как карат Audi или BMW, но това което не казвате, е че, ще плащат трошляка на 1 мил км следващите 7 години и има 3 пълни кредитни карти и кой знае какви дръги заеми. Не дай си боже малко ветрец да излезе на хоризонта и е банкрут.... Въпроса не е дали ще има ветрец, а кога ще бъде....

    И защо тези ниско квалифицирани кадри напускат България? И в България я има същата работа... От къв зор им е да слугуват на чужденци?

  16. #516
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Nakadah Виж мнението
    И защо тези ниско квалифицирани кадри напускат България? И в България я има същата работа... От къв зор им е да слугуват на чужденци?
    Накъде вървят хората - от лошото към хубавото или обратно?
    По-добре ли е да слугуват на нашите, за по-малко пари !?
    Явно там си купуват коли, пращат пари на близките си, а ако работеха същото тука, нямаше да могат да правят същите тези неща.
    Ако там е толкова лошо, те ще се върнат, не мислиш ли?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  17. #517
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Явно там си купуват коли, пращат пари на близките си, а ако работеха същото тука, нямаше да могат да правят същите тези неща.
    И си компетентен по темата точно как? Чул си от някъде нещоси? Като не разбираш защо дрънкаш?

    В България има 1 такава теория, че ако не си в България береш парите по дърветата и не плащаш разходи. Като в някакъв сън е... И не се приема това, че може би нещата не са така както си мечтаете да са...

  18. #518
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Nakadah Виж мнението
    И си компетентен по темата точно как? Чул си от някъде нещоси? Като не разбираш защо дрънкаш?
    Я пак?!
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Накъде вървят хората - от лошото към хубавото или обратно?
    ...
    Ако там е толкова лошо, те ще се върнат, не мислиш ли?!
    Та, накъде върви потокът от хора?! А?
    Кажи ми ти, защото аз нищо не разбирам и не знам!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #519
    Цитирай Първоначално написано от Nakadah Виж мнението
    В България има 1 такава теория, че ако не си в България береш парите по дърветата и не плащаш разходи. Като в някакъв сън е... И не се приема това, че може би нещата не са така както си мечтаете да са...
    Всъщност в България има точно обратната теория, която постоянно циркулира медиите и форумите, а именно че е по-добре да си седиш на трибуквието и да мрънкаш как държавата дава само на циганите, отколкото да направиш някаква промяна в живота си, било то и да се преместиш в друга страна.
    Българите в чужбина, които ти описваш не са чак толкова много, но най-много за тях се чува именно понеже имат този мрънкачески манталитет и обичат да мрънкат постоянно или да избиват комплексите си с лъжи и измами. Много малко хора чуват за останалата част от имигранти, които наистина се оправят и живеят без заеми, работят нормална работа и не създават суматоха около себе си и преживяванията си.

    Разбира се ако гледаме места именно като Шилер Парк, ще има да се чудим какво правят тези хора там при положение, че някои са там от 18+ години и дори английски не разбират и не са мръднали никъде и единствената им цел е да съберат пари и да се изживяват като царе лятото в България.

  20. #520
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Всъщност в България има точно обратната теория, която постоянно циркулира медиите и форумите, а именно че е по-добре да си седиш на трибуквието и да мрънкаш как държавата дава само на циганите, отколкото да направиш някаква промяна в живота си, било то и да се преместиш в друга страна.
    И как точно това е точно обраното? И защо трябва да се преместват в друга държава???

    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Българите в чужбина, които ти описваш не са чак толкова много, но най-много за тях се чува именно понеже имат този мрънкачески манталитет и обичат да мрънкат постоянно или да избиват комплексите си с лъжи и измами. Много малко хора чуват за останалата част от имигранти, които наистина се оправят и живеят без заеми, работят нормална работа и не създават суматоха около себе си и преживяванията си.
    Не са чак толкова много, просто това са 99%. Какво имаш впредвид, че за тях се чува?

    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Много малко хора чуват за останалата част от имигранти, които наистина се оправят и живеят без заеми, работят нормална работа и не създават суматоха около себе си и преживяванията си.
    Пак не разбирам кой чува... Искаш да ми кажеш, че вие в Америка нямате заеми? Жилището ви е изплатено? Нямате mortage? Или живеете поднаем? Mortage не е заем? А инвестиция? И колата е изплатена? Не е на 5 годишно изплащане с 0 down? Точно в Америка не знам как смееш да ми кажеш, че много хора не живеели на заем като това е маката на заемите... 2008/09 кризата бе предизвикана точно заради заемите. Не само това, ами съвсем на скоро Yellen почна да вдига лихвата и то с прекалено бавно темпо...

    И какво за тебе е нормална работа? И какво е заплащането net? И какъв % от тези пари отиват за жилище/utilities/etc..? В Америка която не признава останалата част от света хората имали "нормална" работа.... АХАХАХАХА

    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Разбира се ако гледаме места именно като Шилер Парк, ще има да се чудим какво правят тези хора там при положение, че някои са там от 18+ години и дори английски не разбират и не са мръднали никъде и единствената им цел е да съберат пари и да се изживяват като царе лятото в България.
    И като даваш за пример место на което не всички сме били ти НЕ избираш комплекси?
    Последно редактирано от Nakadah : 12-22-2016 на 02:12

  21. #521
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Всъщност в България има точно обратната теория, която постоянно циркулира медиите и форумите, а именно че е по-добре да си седиш на трибуквието и да мрънкаш как държавата дава само на циганите, отколкото да направиш някаква промяна в живота си, било то и да се преместиш в друга страна.
    Българите в чужбина, които ти описваш не са чак толкова много, но най-много за тях се чува именно понеже имат този мрънкачески манталитет и обичат да мрънкат постоянно или да избиват комплексите си с лъжи и измами. Много малко хора чуват за останалата част от имигранти, които наистина се оправят и живеят без заеми, работят нормална работа и не създават суматоха около себе си и преживяванията си.

    Разбира се ако гледаме места именно като Шилер Парк, ще има да се чудим какво правят тези хора там при положение, че някои са там от 18+ години и дори английски не разбират и не са мръднали никъде и единствената им цел е да съберат пари и да се изживяват като царе лятото в България.
    Ъ, мрънкаш, защото другите мрънкат. Иронията.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  22. #522
    Голям фен Аватара на KaRiNa.Ni
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    657
    Лапландия!

  23. #523
    Добрата стара Англия и добрият стар Лондон хаха

  24. #524
    Повече от фен Аватара на Iphigenia
    Регистриран на
    May 2016
    Мнения
    331
    Цитирай Първоначално написано от KaRiNa.Ni Виж мнението
    Лапландия!
    Сериозно? Мечта ми е от 3-годишна.

  25. #525
    Повече от фен Аватара на KREED
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    373
    България. Не е много приятно тук, съветвам ви да не идвате... при абсолютно никакви обстоятелства.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си