.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28
  1. #1
    Голям фен Аватара на yamaha436
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Тaм където хакер не влиза :D
    Мнения
    556

    Уголемете вашият пенис натурално,без никакъв риск още СЕГА !

    Разглеждах разни сайтове и се натъкнах на един платих си дадената сума и приложих тренировката наистина има резултат за 3 седмици 1 см как ви звучи та нека започнем ...

    Преди да започнем

    Здравей! Вече си платил за достъп и можеш да видиш нашите програми. Преди това обаче, внимателно прочети какво пише.

    Преди да започнем
    Преди да започнете, е много важно да вземете точните размери на пениса. Това ще ви позволи да знаете точно то къде сте започнали.Ще трябва да направите няколко различни измервания:
    -дължина в спокойно и в еректирало състояние;
    -дебелина.
    Преди да започнете,трябва да знаете къде сте ПРЕДИ да започнат упражненията.Това означава да вземете точните мерки, а не да лъжете или да закръглявате.Просто няма смисъл! Колкото по-точни сте толкова повече ще забележите разликата, когато пенисът започне да расте.
    Добра идея е да си водити записки периодично!

    Упражненията за уголемяване на пениса

    ВАЖНО: Преди всяка сесия трябва да правите "загрявяне":

    1. Потопете мека кърпа в гореща вода, а след това изтискайте всичката излишна вода.Тествайте кърпата на вашия корем (преди да я поставите около пениса), за да сте сигурни, че температурата е добра.
    2. Увийте кърпата около целия пенис (без значение дали е в ерекция или не), като сте сигурни, че обхващате главата на пениса.Задръжте в тази позиция кърпата за 3-5 минути.
    3. Премахнете кърпата.
    4. Подсушете хубаво пениса със суха кърпа.

    По колко пъти да тренираме?

    * Тези, които са тренирали до един месец трябва да правят упражненията през ден.
    * Тези, които са тренирали от 1 до 2 месеца трябва да изпълняват упражненията 2 дена с 1 почивка.
    * Тези, които вече са тренирали 3 месеца трябва да тренират по 5 дена с 2 почивка.

    -----------------------------------------------------------------------------------
    ЕDIT: Сега забелязах че има и още


    Силово разтягане










    --------------------------------------------------------------------------------------
    Разтягане чрез въртене









    --------------------------------------------------------------------------------------
    Разтягане чрез сядане







    --------------------------------------------------------------------------------------
    Джелк










    --------------------------------------------------------------------------------------
    Джелк с една ръка









    --------------------------------------------------------------------------------------
    Джелк и задържане









    --------------------------------------------------------------------------------------
    V-разтягане







    FUCK RULES !!!

    Американски форум - Задаваш въпрос, после ти отговарят.Арменски форум. - Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.Български форум - Задаваш въпрос, после в 50 поста ти разказват какъв си тъпак, че си попитал

  2. #2
    Не се обиждай, но това за мен са пълни глупости! Никога няма да повярвам и не само няма и да пробвам да си оголемявам пениа по какъвто и да е начин не само по този !!!

  3. #3
    Супер фен Аватара на radeberger
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    1 334
    То по тая логика като се къпем с топла вода трябва и тогава да ни пораства.

    Това са пълни глупости.

  4. #4
    Аватара на bilky
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    21
    Оле това е мега гига яко!!Няма да се замислям и ще го пробвам още СЕГА!

  5. #5

  6. #6
    Голям фен Аватара на yamaha436
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Тaм където хакер не влиза :D
    Мнения
    556
    Процедурата е по дълга туко що поправих
    FUCK RULES !!!

    Американски форум - Задаваш въпрос, после ти отговарят.Арменски форум. - Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.Български форум - Задаваш въпрос, после в 50 поста ти разказват какъв си тъпак, че си попитал

  7. #7
    И един мармот си завива шоколадче в станиол

  8. #8
    Фен Аватара на ABF
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    В мазЪта да го ева !
    Мнения
    166
    Епа бате ние тука у Кюстендилско ръгаме у бобо парафин и нема странични ефекти.Иначе не е трайно държи 2-3 часа,ма става да се направиш на пич пред некоа кифла
    Народен.Лечител.Ебем.За.Здр аве™


  9. #9
    Темата е по нещо наистина реално и което принципно дава резултати, не я дисвайте веднага.

    Джелкинга си е сериозно нещо, обаче моеш си ебеш майката лесно ако не внимаваш..

  10. #10
    Голям фен Аватара на yamaha436
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Тaм където хакер не влиза :D
    Мнения
    556
    Цитирай Първоначално написано от SolemnityOfDeath
    Темата е по нещо наистина реално и което принципно дава резултати, не я дисвайте веднага.

    Джелкинга си е сериозно нещо, обаче моеш си ебеш майката лесно ако не внимаваш..
    Eдин пост който ми харесва Проявете малко благодарност към мен че съм дал 10лв за тая процедура и съм я споделил тук
    FUCK RULES !!!

    Американски форум - Задаваш въпрос, после ти отговарят.Арменски форум. - Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.Български форум - Задаваш въпрос, после в 50 поста ти разказват какъв си тъпак, че си попитал

  11. #11
    Ок браво на теб, дал си 10 лева и ни го даде безплатно Има си причина тези неща да са толкова евтини и лесно достъпни - те просто не работят До колкото съм чела единствения метод за уголемяване е с парафин. Но все пак нямам пишка, може и да бъркам...
    Цитирай Първоначално написано от OneGuy
    всички знаем, че мъжкия полов орган е мускул нали така
    ! Dumbass !

  12. #12
    Де да имаше и упражнения за уголемяване на МОЗЪКА,ама няма. Тук много комплексирани хора има,траги.

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Shumen
    Мнения
    222
    FAKE! НЕ се шегувайте така някои ще вземе да пробва.
    В населените места, където хората дишат по 24 часа...

  14. #14
    Супер фен Аватара на ThisIsMe
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    1 514
    WTF?

  15. #15
    Супер фен Аватара на WaterLilly
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    2 716
    Време е OneGuy да се намеси с още съвети за напомпването на "мускула".

  16. #16
    Мега фен Аватара на FuckedUp
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 774
    FAKE 'N' GAY..без коментар..
    Roses are brown,
    Violets are brown,
    SOMEONE SHIT IN MY GARDEN

  17. #17

    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Pleven
    Мнения
    91
    Който има проблем с размера не пречи да пробва, но мисля че не е ефективно ...все пак не мисля да пробвам

  18. #18
    Каквото ти е дала природата това. Какъв е смисъла да се бориш против нея за 0,35 см отгоре?! Една жена може да бъде задоволена и с 12 стига да знаеш как, и да остане недоволна дори с 18ка ако не знаеш как. Клише, но размера има само до известна степен значение, но не и голямо.

  19. #19
    Голям фен Аватара на yamaha436
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Тaм където хакер не влиза :D
    Мнения
    556
    Цитирай Първоначално написано от AceXe
    Каквото ти е дала природата това. Какъв е смисъла да се бориш против нея за 0,35 см отгоре?! Една жена може да бъде задоволена и с 12 стига да знаеш как, и да остане недоволна дори с 18ка ако не знаеш как. Клише, но размера има само до известна степен значение, но не и голямо.

    На мен ми е дала цял 1 метър и 30 и кат го напомпа с помпичката става ей кат главата на Тодор Живков

    Естествено в кръга на шегата,та нека се върнем към темата... Има много мъже с комплекси относно размерът на тяхният пенис .. За това е темата да направи мъжкото им достойнство с сантиметри по голямо
    FUCK RULES !!!

    Американски форум - Задаваш въпрос, после ти отговарят.Арменски форум. - Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.Български форум - Задаваш въпрос, после в 50 поста ти разказват какъв си тъпак, че си попитал

  20. #20
    Супер фен Аватара на sp33der
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    София
    Мнения
    1 735
    Пълна загуба на 10 лева.

  21. #21
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    фитнес за кура хаха трябва да почнат да праят стероиди за кур

  22. #22
    SK0RP10N
    Guest
    Със стероиди освен да си преебеш мъдете, патката ти да не може да стане + гинекомастия, друго крайно нещо не можеш да докараш

  23. #23
    Мега фен Аватара на bootyboy
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Джелибония xoxo
    Мнения
    5 497
    не ми е нужно..никога не съм имал комплекси в това отношение
    6б3З10

  24. #24
    Аватара на Andr0medA
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    София
    Мнения
    73
    Цитирай Първоначално написано от Cnvrs4
    Де да имаше и упражнения за уголемяване на МОЗЪКА,ама няма. Тук много комплексирани хора има,траги.
    +1 Това и аз го видях веднъж в нета и много се смях Ако някой го пробва, явно наистина има големи комплекси... Човек е създаден, за да бъде такъв, какъвто е....
    "Тя спря погледа си на НЕГО, а в очите и Лумнаха Клади..."

  25. #25
    Това са пълни глупости.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си