.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: nokia c6 цена

  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    2 621

    nokia c6 цена

    Здравейте имам нокия ц6 и се чудя за колко да го продам ползван е 1 месец без драскотини и следи от ползване

  2. #2
    Супер фен Аватара на Jus7DreamBoy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 190
    Ако я даваш за 100 лв я взимам веднага
    СПАМ - Само Пиша Ама без да Мисля
    Голям лаф, дребни пари и мек х*й всеки може да извади!
    Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!
    Таралежът е птица упорита, не го ли ритнеш - не полита.

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    1 867
    като нов струва 457.00 лева.А ти го продай за 400 лева.И ти препоръчвам запази си парите и си купи за 170 лева http://www.lightinthebox.com/V9530I-...-_p118863.html

    Не давай много пари за телефони които всъщност няма да ти трябват.Вземи си този телефон за 170 лева и се кефи с тв и ли-фи и 5 мп камера със светкавица.

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    2 621
    Мерси и аз за толкова викам да го продам но мисля да си взема айфон.

  5. #5
    Oхх боже сичко живо вече с айфони ...
    Иначе го продай някъде за 400 илии 350 =)

  6. #6
    Аватара на nickgr7
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Кубрат-Атина
    Мнения
    44
    Цитирай Първоначално написано от koko95
    като нов струва 457.00 лева.А ти го продай за 400 лева.И ти препоръчвам запази си парите и си купи за 170 лева http://www.lightinthebox.com/V9530I-...-_p118863.html

    Не давай много пари за телефони които всъщност няма да ти трябват.Вземи си този телефон за 170 лева и се кефи с тв и ли-фи и 5 мп камера със светкавица.
    Какви 5мегапиксела какви пет лева бе момче Това си е жива VGA камера.
    Иначе по темата 300-350лв и зависи дали е пълен комплект и както ще има гаранция по хубаво.Надали ще му намериш 400 но успех.



  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    2 621
    Цитирай Първоначално написано от nickgr7
    Цитирай Първоначално написано от koko95
    като нов струва 457.00 лева.А ти го продай за 400 лева.И ти препоръчвам запази си парите и си купи за 170 лева http://www.lightinthebox.com/V9530I-...-_p118863.html

    Не давай много пари за телефони които всъщност няма да ти трябват.Вземи си този телефон за 170 лева и се кефи с тв и ли-фи и 5 мп камера със светкавица.
    Какви 5мегапиксела какви пет лева бе момче Това си е жива VGA камера.
    Иначе по темата 300-350лв и зависи дали е пълен комплект и както ще има гаранция по хубаво.Надали ще му намериш 400 но успех.
    И аз мислех да му пиша за това но той се старае колкото може и всеки път изразява мнението си и то с добри намерения затова го оставете той е съвестен съфорумник за разлика от повечето други

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си