.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1
    Фен Аватара на xXcvetityXx
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    bon temps
    Мнения
    148

    Само за момичета!

    Момичета моля помогне те ми!Значи косата ми е средно дълга,а аз винаги съм искала много дълга коса тоест до кръста...оххх..пробвала съм с хининова вода,но все още не ми е помогнала,а я ползвам от 6 месеца...ако знае те нещо друго,което да ми помогне моля пишете!

  2. #2
    Супер фен Аватара на fuckme
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 137
    подкъсявай краищата на всеки месец. така расте по - бързо, защото иначе се изтощава и цъфти, вместо да расте. пък и не очаквай веднага да порастне.
    And man you'll never know, whats inside my electronic brain.

  3. #3
    Мега фен Аватара на MegiBoOm
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Света На Мечтите
    Мнения
    4 031
    Аз също ползвам хининова вода,ама голям ефект не забелязвам иначе съм чела по много места за Травитаминола! Казват, че забързвал много растежа на косъма...

  4. #4
    Не знам защо, но тривитаминола винаги мe е съмнявал. За хининовата вода съм чувала, че омазнява косата. Не съм ги пробвала и не твърдя от личен опит. Аз ти препоръчвам бадемово масло, макар и на моята коса да виждам само минимален ефект.

  5. #5
    Супер фен Аватара на psych0
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 019
    100 еднакви теми,за вас търсачка няма ли!
    Paint me a picture of eyes that never see
    With flashes of lightning
    that burn for only me

  6. #6
    Голям фен Аватара на mecheeeee
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    915
    Сега започнах да използвам стимуланта на икаров ... и фризьорката ми го препоръча .. и много съфорумнички

    А тривитаминола не ти го препоръчвам ! Той е за кози , овце , крави , коне .... 21 век сме и хората са измислили толкова много козметични продукти за коса ... няма нужда да се мажеш с животински мазила

  7. #7
    Мега фен Аватара на MegiBoOm
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Света На Мечтите
    Мнения
    4 031
    Цитирай Първоначално написано от mecheeeee
    Сега започнах да използвам стимуланта на икаров ... и фризьорката ми го препоръча .. и много съфорумнички

    А тривитаминола не ти го препоръчвам ! Той е за кози , овце , крави , коне .... 21 век сме и хората са измислили толкова много козметични продукти за коса ... няма нужда да се мажеш с животински мазила

    Ооо какъв е този стимулант на Икаров? Откъде се взима, за колко и как се ползва ( за какво е и как се принася)? Ще съм ти много благодарна ако ми отговориш на петдесетте въпроса!

  8. #8
    Какво като са животиснки мазила ??? Това са витамини!
    Аз ползвам Тривитаминол и от скоро и едно, че ми се заздрави косъма, друго, че придоби и някакъв блясък.. за растеж е рано да говоря
    преди ползвах стимуланта за коса на Икаров ама нещо доста ми се омазняваше и го спрях, ама растеше по-бързо наистина

  9. #9
    Мега фен Аватара на MegiBoOm
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Света На Мечтите
    Мнения
    4 031
    Мооооля ви някой да ми отговори на въпросите по горе....моля молямоляяя.....

  10. #10
    Супер фен Аватара на j_adore2
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    1 761
    Цитирай Първоначално написано от MegiBoOm
    Мооооля ви някой да ми отговори на въпросите по горе....моля молямоляяя.....
    От аптеките за 5-6 лева.Подобно е на бадемовото масло.Аз си го слагах веднъж в седмицата,стоя 2-3 часа (зависи колко време имам) и си мия косата.
    Научих, че за секунда можеш да
    извършиш нещо, за което ще те боли цял живот.
    Научих, че зрелостта много повече зависи
    от това какъв опит си придобил и какво си научил от него
    и много по - малко от това колко рожденни дни си празнувал.

  11. #11
    Преди доста се интересувах и аз за Икаров, ама малко съм позабравила вече
    Той е смесица от няколко масла (розмариново, лавандулово..) и билки (равнец, коприва). Подхранват, укрепват косата и растежа мисля, че го засилваха и може да се използва преди всяко къпане.. аз лично го слагах в домашни маски и после с една четка нанасях по косата

  12. #12
    Голям фен Аватара на mecheeeee
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    915
    MegiBoOmСтимуланта се продава в аптеките ,към 5-6 лева е . То е масло , което се втрива в косата преди къпане и се стои с него половин-един час
    Found_a_lover Ами например,че ако беше за хора щеше да се продава в аптеките за хора , а не във ветеринарните аптеки ! Вярно , че никой не е умрял от тривитаминола , но защо забога не изполваш нещо създадено за хора ? Има толкова голямо разнообразие на пазара - шампоани , балсами , хининова вода , стимуанти , капсули и какво ли още не ....

  13. #13
    Съгласна съм, обаче някои хора много рядко попадат на хубави шампоани и балсами, в смисъл такъв, че не на всички се отразява ОК.. аз съм пробвала какви ли не шампоани,балсами, за да ми се възстанови косата, ама дрънци капсули също ползвах, малко скъпо ми излизаха, накрая ги спрях.. нито ефект, и парите на вятъра. А и щом Тривитаминола помага, защо пък да не го ползваме и ние ))))

  14. #14
    Голям фен Аватара на mecheeeee
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    915
    Това си е мое мнение и аз продължавам дамисля , че не трябва да се използва... но все пак всеки решава за себе си

    А за шампоан ... искай съвет от фризьорката си или в някоя аптека ...
    аз сега ще изпробвам един за мазни корени и за сухи краища ... каквато е и моята коса , но чакам да го получат в аптеката за хора

  15. #15
    Ок, тва подчертаното няма да го приемам лично

  16. #16
    Супер фен Аватара на psych0
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 019
    от травитаминола на една приятелка почна да и пада косата много!
    Недей да рискуваш
    Paint me a picture of eyes that never see
    With flashes of lightning
    that burn for only me

  17. #17
    Голям фен Аватара на mecheeeee
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    915
    оо нямах за цел да те обидя ... съжалявам , ако така е прозвучало
    исках да наблегна на това , че има измислени продукти за всякакви проблеми и да не си правим експерименти

  18. #18
    Фен Аватара на xXcvetityXx
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    bon temps
    Мнения
    148
    благодаря много за отговорите ви

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от fuckme
    подкъсявай краищата на всеки месец. така расте по - бързо, защото иначе се изтощава и цъфти, вместо да расте. пък и не очаквай веднага да порастне.
    Това не е вярно! ! ! Косата растте от корена така че и на два дена да я подстригваш няма да започне да расте по-бързо. Освен това съм го пробвала това и не стана. Тя за месец да порасне сантиметър и то после ти го отрежат. Една приятелка се подстригва на ри месеца и в момента косата й е до кръста и нее нито изтощена нито нищо. На мен сега ми е втори месец без да ходя да се подстригвам и косата ми е видими по-дълга. Правя й маска с масло на икаров. Това е

  20. #20
    Супер фен Аватара на fuckme
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 137
    добре, не на всеки месец, но започнат ли да цъфтят, трябва да се подстриже.
    And man you'll never know, whats inside my electronic brain.

  21. #21
    колкото и странно да ти прозвучи, когато ми подъриха удължена коса, мойта за 2 месеца стана супер дълга. Не знам от кво е.. но аз се подстригва много рядко Може ми от това, че тресата и самите клипси дърпаха косъма, де да знам, но косата ми стана супер дълга и вече не нося удължителя
    Нима съм аз в огледалото.. с лице по-бяло и от бялото?.. С разплакани очи, с разрошени коси, съсипана от болка и сълзи..

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 496
    Я кажи повечко за този "удължител" и къде мога да го намеря в София, горе-долу на какви цени...?
    Женско съм!
    Цитирай Първоначално написано от Ванката
    Депресиращо си тъп бе, Саше!
    ^^

  23. #23
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Аз ползвам Тривитаминола и съм много доволна,дори като го слагам и косата не ми капи много,и блясък имам.В него слагам и бадемово масло.Сега мисля да си взема тва на Икаров стимуланта за коса и да пробвам с него тъкмо малко да сменя да не е само едно и също.

  24. #24
    Голям фен Аватара на Sunshin3
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    998
    Косата растяла по-бързо, когато й се подрязвали редовно краищата - МИТ!

    А ако прекалявате с тривитаминола, нормално да се получи обратен ефект - да ви окапе косата...

  25. #25
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    При Тривитаминола е различно,не бива да се прекалява.Слага се 1 месец в седмицата 2 пъти.След тоя 1 месец се почива 1 месец и после пак ако искаш още да порасне почваш пак да слагаш и така.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си