.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Проблем с цвета на очите

    Здравейте
    Значи от няколко дена съм забелязала че очите ми си променят цвета по принцип са сини но тия дни на цвят са кафяво-жълти като на тия от Здрач та първо си мислех че е от светлината ама не и милото като ме видя направо една приятелка луда фенка на Здрач се базикаше че ставам вампир но явно и това не е та въпроса ми е следния на какво може да се дължи тая промяна на цвета на очите ми

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 496
    Ами по начина, който го описваш - нямам си никаква представа! Иначе се консултирай с очен лекар, друго решение не виждам!
    Женско съм!
    Цитирай Първоначално написано от Ванката
    Депресиращо си тъп бе, Саше!
    ^^

  3. #3
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Не мога да повярвам, че цвета на очите ти се променя от син на кафяво-жълтеникав...?! Най-добре се консултирай с очен лекар! Наистина за 1-ви път ми става известно нещо такова...

  4. #4
    Супер фен Аватара на brokeninside13
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    2 587
    мойте са зелени/пъстри и стават жълти така че....
    лекари...вие нормални ли сте! :Д

  5. #5
    и друг път са си сменяли цвета но от син на зелен и то за кратко време и обикновенно им влияше това с какъв цвят сенки съм или с каква дреха вече почвам да си мисля че има заложено нещо генетично защото баба ми като млада е била със сини очи който в последствие са станали кафяви явно и аз имам някакъв дефектен ген

  6. #6
    Супер фен Аватара на StolenBliss
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    ImaginaryWorld.com
    Мнения
    1 565
    Ба искам и аз мойте от кафеви да станат зелени или синиии
    Те мойте само на слънце дето от кафеви стават жълти ама то щото са ми светло кафеви по принцип
    Logic is a systematic method of coming to the wrong conclusion with confidence.

  7. #7
    Супер фен Аватара на Sigrina
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 572
    Много филми гледаш

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Sigrina
    Много филми гледаш
    ммм и аз си помислих че се вкарвам в некаФ филм ама не
    днес бях на очен лекар казах му че не съм единствената в нашето семейство на която очите се променят и той ме прати да разследвам от каде се е появил тоя дефектен ген

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си