.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Майки от форума БГ Мама се клаха

    Пощурели майки от форума bg-mamma, които си разменили обидни лични съобщения във форума си организираха истински двубой. Вместо юмруци, жените си разменили словесни обиди и започнали да си скубят косите и да се дращят. В този момент, едната от тях извадила малко парче стъкло и започнала да драска другата майка по ръката. След това понечила да я одраска по една от бузите, но другата й извила ръката и спряла атаката. Наложило се случайни минувачи да разтървават бойните майки. По последна информация, сблъсъкът е станал в Пловдив и се предполага, че майките са от Пловдив или областта.

    в. Клюкарка

    И майките пощуряха вече в тая държава.

  2. #2
    Че кво ? Това че е бг-мамма да не значи че са някакви примерни. Майка ми си пише там и постоянно ми показва да чета. И там има 20 годишни циганки, неграмотни селянки и някакви надути пачаври. Годините отдавна не са мерило.
    Varna Sound

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от manliftingbanner
    пфахахаха... задминаха ни
    Не съм го очаквала...Много сме несериозни..Дайте да си организираме едно меленце и ние.
    Let the psycho plays with you...

  4. #4
    Супер фен Аватара на iLovePussyJuice
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Sofia
    Мнения
    2 168
    ахаххахахаххах
    а си мислех, че тук е тежко положението

  5. #5
    бг-мама е просто уникум

    баща ми такива истории ми е разказвал с негови пациентки, участващи във въпросния сайт, че ум да ти зайде..

    кокошкарско гнездо

  6. #6
    Аз веднъж на шега си уредих среща с една майка от тоя форум и тя взе, че се появи. По-смешното е, че през цялото време ми пускаше краче под масата и ми масажираше малкия.

  7. #7
    Аватара на spenZo
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    asfasfasfasfasfas
    Мнения
    617
    Хайде, честито на децата им.

  8. #8
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Цитирай Първоначално написано от Dopeass
    Цитирай Първоначално написано от manliftingbanner
    пфахахаха... задминаха ни
    Не съм го очаквала...Много сме несериозни..Дайте да си организираме едно меленце и ние.
    Да бе...да не останем по-назад

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от keshasexy
    Аз веднъж на шега си уредих среща с една майка от тоя форум и тя взе, че се появи. По-смешното е, че през цялото време ми пускаше краче под масата и ми масажираше малкия.
    Неееедеееееей


  10. #10
    Супер фен Аватара на DisturbiaV
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 402
    Цитирай Първоначално написано от keshasexy
    Аз веднъж на шега си уредих среща с една майка от тоя форум и тя взе, че се появи. По-смешното е, че през цялото време ми пускаше краче под масата и ми масажираше малкия.
    Събуди се,стани и затвори прозореца и лягай пак да спиш

  11. #11
    Бг-милф

  12. #12
    Аватара на spenZo
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    asfasfasfasfasfas
    Мнения
    617
    Цитирай Първоначално написано от Serseri91
    Бг-милф
    aka МКБЧ.

  13. #13
    Да ви имам клането, таман си помислих че темата е интересна. Форума бг-мама се посещава от психично болни жени с остри пристъпи на агресия.

  14. #14
    Супер фен Аватара на iLovePussyJuice
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Sofia
    Мнения
    2 168
    Цитирай Първоначално написано от keshasexy
    Аз веднъж на шега си уредих среща с една майка от тоя форум и тя взе, че се появи. По-смешното е, че през цялото време ми пускаше краче под масата и ми масажираше малкия.
    ама тва в кой филм?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си