.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    модна прическа

    Може ли някой да ми каже какъв модел прическа е модерна сега?В момента съм с дълга коса и искам да се подстрижа ,но незнам какво ще е модерно за новия сезон.
    Не гледайте, че профила ми е с мъжко име,от него се обслужваме много хора

  2. #2
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Не знам защо, но мисля, че за сега не е излязва някаква специална прическа на мода! На топираните коси им мина малко модата, на къдревите от отдавна...Ами аз като гледам много се изправят в днешно време, ама за прическа...не знам!

  3. #3
    карето вечче много ли е демоде ?? че много ми харесва ама саа да не се излагам ;дд
    I don't understand why people don't have a fucking sense of humor - Megan Fox

  4. #4

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    там някаде
    Мнения
    232
    Ако нещо ти отива и ти стои много добре няма значение дали е демоде,защото може да си направиш най-модерната прическа,но да не стои добре на самото ти лице на размера на чертите и т.н.А иначе четох,че дългите коси вече идват на мода и плитките в косата

  5. #5
    Мега фен Аватара на vagarious
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 055
    Правите бре/итони също!

  6. #6
    а оная дължина на косата до врата мина ли и модата? и изправените и бухнали коси още ли са на мода-гледам другите още са така,но май обема е по-малък вече

  7. #7
    Голям фен Аватара на blondeVIP
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    NYC
    Мнения
    850
    Мина им модата на огромните коси ;дд Аз не мога и да кажа, че някога са били модерни по принцип ама мн се бяха вманиaчили в тях някои г-ци. . . И аз в момента обмислям прическа и много съм се навила на нещо такова http://roshavka.files.wordpress.com/...pg?w=226&h=300 . . смис на черта, но дълга коса. . Всъщност харесах прическата на Мелинда от Шепот от отвъдното някъде първи сезон ;дд . . единственото което е, че си обичам косата дълга, а не знам колко трябва да ми я скъсят, за да ме подстрижат на черта ... имате ли някаква представа дали, има възможност да не ме подстригват чак до най-късият ми етаж?!?!
    Малко се отплеснах от основната тема .. не съм напълно сиг какво е модерно в момента, но и аз съм на мнението, че стига нещо да ти харесва не е нужно да е на мода : ))))
    And so I put this on my life
    Nobody or nothing will ever come between us




    You know i'd do anything for you.. but you won't do the same !!!

  8. #8
    Голям фен Аватара на Sunshin3
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    998
    Никога не съм следвала модата. И не мисля, че ще се излагаш, ако се пострижеш на каре, или си къдриш косата и т.н. Всеки носи това, което му харесва и му отива. Все още е има къдрави коси, къси, дълги... всякакви.

  9. #9
    Аватара на Sladyranna
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В сърцето му!
    Мнения
    318
    Най-популярно е на черта поне за сега. Без значение дали е къса или

    дълга. Без степени. И правите бритони също, но аз не ги харесвам.

    Зависи от формата на лицето все пак Пусни снимка много ще помогне

    да ти кажем какво ще ти отива!


  10. #10
    Супер фен Аватара на roshlichka
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Някъде таммм...
    Мнения
    1 244
    Червената коса е на мода сега

  11. #11
    Голям фен Аватара на LaffyTaffy
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    675
    Аз скоро ходих да се подстригвам и фризьорката спомена, че сега са модерни плътните краища (не филираните)...

  12. #12
    Защо не си подстрижеш косата така, както смяташ че ти отива? Не разбирам защо е тази влиятелност от модата. Съмнявам се, че ако излезе на мода да си бръснем главите, ще го последваш този пример. Може да пуснеш и снимка, за да ти дадем някой по- добър съвет от този.

  13. #13
    направи си няква мошна прическа.. никой да не може да те копира ..

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от FamauseBaby
    направи си няква мошна прическа.. никой да не може да те копира ..
    нещо стил Риана

  15. #15
    Сега на мода е прическата на Риана .. сички са така човек Направо се отчайвам ..
    And you were strong,and I was not..
    My illusion,my mistake..I was careless,I forgot..
    I did
    And now when all is done..There is nothing to say..


    http://www.album.bg/mallsy_/

  16. #16
    Супер фен Аватара на StolenBliss
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    ImaginaryWorld.com
    Мнения
    1 565
    Цитирай Първоначално написано от Sunshin3
    Никога не съм следвала модата. И не мисля, че ще се излагаш, ако се пострижеш на каре, или си къдриш косата и т.н. Всеки носи това, което му харесва и му отива. Все още е има къдрави коси, къси, дълги... всякакви.
    +1
    Logic is a systematic method of coming to the wrong conclusion with confidence.

  17. #17
    Супер фен Аватара на fuckme
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 137
    Цитирай Първоначално написано от StolenBliss
    Цитирай Първоначално написано от Sunshin3
    Никога не съм следвала модата. И не мисля, че ще се излагаш, ако се пострижеш на каре, или си къдриш косата и т.н. Всеки носи това, което му харесва и му отива. Все още е има къдрави коси, къси, дълги... всякакви.
    +1
    +2
    And man you'll never know, whats inside my electronic brain.

  18. #18
    Мега фен Аватара на FuckingFreak
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    3 869
    Цитирай Първоначално написано от LipSy
    Не знам защо, но мисля, че за сега не е излязва някаква специална прическа на мода! На топираните коси им мина малко модата, на къдревите от отдавна...Ами аз като гледам много се изправят в днешно време, ама за прическа...не знам!
    Не е имало мода 'топирани коси'. Преди имаше доста момичета които бяха нещо като сийн (съжалявам, ако не съм информирана за стила) и си докарваха прическата +облеклото както си трябва, след това кифлите започнаха да правят същата прическа като я 'украсяват' с вафлички отгоре. Да си видял/а някъде по ревюта такива коси-не. А кога им е минала 'модата' на къдравите коси? Аз съм с къдрава коса, за нищо на света не бих започнала да се изправям (отново) само за да следвам някаква си мода,забога. На много малко от изправящите се момичета им отива с такава коса. Ако всеки сезон следвахме каквото е модерно, досега доста момичета щяхме да останем без коси. За мода в подстрижката - да съвсем съгласна съм : степени, права черта, каре .. Но не и изправяна/топирана/накъдрена/къдрава.
    ...но във тебе като рана
    ще пари мисълта, че две неща
    не можеш никога да си възвърнеш:
    Живота да избавиш от смъртта
    и времето назад да върнеш!

    "Защо те нямаше толкова дълго време?"- попитал Питър Пан.
    "Ти никога не ми даде причина да се върна. Винаги бях там, когато имаше нужда от мен, но никога не показа колко важна съм за теб. Сега е различно. Ние сме различни. Но аз все още се усмихвам."- отвърнала Тинкърбел.
    "Защо?"
    "Просто защото.. сега е твой ред да ти липсвам."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си