.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 44
  1. #1
    Голям фен Аватара на shadows92
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    899

    Шампоан оцветител

    Ще ви помоля за помощ...аз съм със русолява коса и искам да се боядисам черно или тъмно кафяво,но искам да се видя с такъв цвят коса,затова съм замислила да си купя шампоан оцветител или нещо подобно което да се измие за седмица две. за да се видя как ще изглеждам.Ако някой е ползвал или знае нещо да пише,ако можете да ми препоръчате ще съм много благодарна.И ако може да не е над 20 лева.

  2. #2
    I ♥ machoka Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    2 981
    шампоан оцветител 1,40 - 2,00
    моята коса е много тъмна а ми хвана червеното.. мисля че марката беше Marion.. ето ти снимка http://www.torba.bg/2065-5213-large/...ez-amoniak.jpg
    Buzzzz { } { } { }
    FuckIt <3 <3 <3 <3
    Ваааско,Nedddddddd <3 ;*
    Обичам.

  3. #3
    Голям фен Аватара на shadows92
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    899
    Измива ли се хубаво ? Да не ми остане косата на петна ?

  4. #4
    Голям фен Аватара на shadows92
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    899
    НЯКОЙ?

  5. #5
    Супер фен Аватара на awesomesheepy
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    2 020
    съмнява ме,че ще хване черно на руса коса

  6. #6
    Голям фен Аватара на shadows92
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    899
    Защо не ? То нали тъмното по лесно хваща на сверла коса ?



    Косата ми е номер 2 ако ползвам 9-10 ДО КОЛКО ВРЕМЕ ще падне цветът ?Ще останат ли петна след това по косата ми

  7. #7
    I ♥ machoka Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    2 981
    Сестра ми е с много светла коса и и хвана черното..стана страхотно просто мисля че няма да стане на петна но имай предвид че когато започне да се маха цвета косата може би ще стане зелена..или по скоро ще има такъв оттенък
    Buzzzz { } { } { }
    FuckIt <3 <3 <3 <3
    Ваааско,Nedddddddd <3 ;*
    Обичам.

  8. #8
    Голям фен Аватара на shadows92
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    899
    а това зеленото ще се измие ли някога ?

  9. #9
    I ♥ machoka Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    2 981
    Да,разбира се.Просто когато нанесеш черният цвят след време той започва малко по малко да се отмива докато не стане твоя цвят! Но първо става по светло черното след това зелено и след това вече пада всичко
    Buzzzz { } { } { }
    FuckIt <3 <3 <3 <3
    Ваааско,Nedddddddd <3 ;*
    Обичам.

  10. #10
    I ♥ machoka Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    2 981
    Да,разбира се.Просто когато нанесеш черният цвят след време той започва малко по малко да се отмива докато не стане твоя цвят! Но първо става по светло черното след това зелено и вече пада всичко
    Buzzzz { } { } { }
    FuckIt <3 <3 <3 <3
    Ваааско,Nedddddddd <3 ;*
    Обичам.

  11. #11
    Голям фен Аватара на shadows92
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    899
    Мерси много. А може ли да ми препоръчаш хубав шампоан оцветител?

  12. #12
    I ♥ machoka Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    2 981
    Marion - добри са и доста ефтини.. черна и червена много пъти съм се боядисвала.. много добре става !
    Buzzzz { } { } { }
    FuckIt <3 <3 <3 <3
    Ваааско,Nedddddddd <3 ;*
    Обичам.

  13. #13
    Супер фен Аватара на rosencetooo
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    2 029
    Да тези на Marion са единствените , от който съм останала доволна Няколко месеца се правих с тях черна и нямах никакви проблеми :P
    ... Живей с мечти, а не със спомени ...

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от rosencetooo
    Да тези на Marion са единствените , от който съм останала доволна Няколко месеца се правих с тях черна и нямах никакви проблеми :P
    черното на марион ми казаха, че става направо синьо, при теб как беше?

  15. #15
    Супер фен Аватара на rosencetooo
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    2 029
    Цитирай Първоначално написано от ri41
    Цитирай Първоначално написано от rosencetooo
    Да тези на Marion са единствените , от който съм останала доволна Няколко месеца се правих с тях черна и нямах никакви проблеми :P
    черното на марион ми казаха, че става направо синьо, при теб как беше?
    ами то зависи колко пакетчета си сложиш когато си слагах 2 ставаше черно с лек син отенък , който отенък го имаше само 1-вата седмица, когато слагах едно пакетче си ставаше черно само.
    ... Живей с мечти, а не със спомени ...

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от rosencetooo
    Цитирай Първоначално написано от ri41
    Цитирай Първоначално написано от rosencetooo
    Да тези на Marion са единствените , от който съм останала доволна Няколко месеца се правих с тях черна и нямах никакви проблеми :P
    черното на марион ми казаха, че става направо синьо, при теб как беше?
    ами то зависи колко пакетчета си сложиш когато си слагах 2 ставаше черно с лек син отенък , който отенък го имаше само 1-вата седмица, когато слагах едно пакетче си ставаше черно само.
    ще взема да пробвам, сега по празниците, че ако се окепацам, да не бъзикат съучениците

  17. #17
    Супер фен Аватара на rosencetooo
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    2 029
    Цитирай Първоначално написано от ri41
    Цитирай Първоначално написано от rosencetooo
    Цитирай Първоначално написано от ri41
    Цитирай Първоначално написано от rosencetooo
    Да тези на Marion са единствените , от който съм останала доволна Няколко месеца се правих с тях черна и нямах никакви проблеми :P
    черното на марион ми казаха, че става направо синьо, при теб как беше?
    ами то зависи колко пакетчета си сложиш когато си слагах 2 ставаше черно с лек син отенък , който отенък го имаше само 1-вата седмица, когато слагах едно пакетче си ставаше черно само.
    ще взема да пробвам, сега по празниците, че ако се окепацам, да не бъзикат съучениците
    хях , лесно се отмива , ако решиш да го махаш , не е като боята все пак.. особено ако имаш маска на Лорис, на 2,3 измиване и вече го няма ;дд
    ... Живей с мечти, а не със спомени ...

  18. #18
    30 мин ли да седя за, да няма синкаво или по-малко, сега ми е къса косата и с 1 пакетче ще стане де

  19. #19
    Супер фен Аватара на rosencetooo
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    2 029
    Цитирай Първоначално написано от ri41
    30 мин ли да седя за, да няма синкаво или по-малко, сега ми е къса косата и с 1 пакетче ще стане де
    ако на опаковката пише 40мин. стой си 30мин. да
    ... Живей с мечти, а не със спомени ...

  20. #20
    Аватара на DarkKisss
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    На стадиона за бягане.
    Мнения
    2 281
    Момичееееее! Косата ти е номер две!!! Не я съсипвай моля те!
    Моята беше номер 1 .. или между номер 1 и номер 2 и се боядисах с шампоан оцветител цвят червен (нар), който струваше .. 2.50 лв. и си съсипах цвета завинаги деазнам. То червеното каквото е натрапчиво и даже с оцветител и не се измива хубаво от руса коса, та се пребоядисах с руса боя истинска вече и познай- изтощена коса, косопад .. абе страшна работа. И сега си я заздравявам израстнали са ми русичките корени около 5 см. но тя си ми е къса на френска черта и за абитуриенската да си ми е естествения цвят.
    Та мисълта ми беше: НЕ ГО ПРАВИ!Не преебавай якия цвят!
    Running is my drug and I am overdosed ..

  21. #21
    Супер фен Аватара на rosencetooo
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    2 029
    А ако става в-с за червено , и аз определено не и го препоръчвам , червеното е адски гаденн цвят и с каквото и да се правиш после ти остава отенък и т.н
    ... Живей с мечти, а не със спомени ...

  22. #22
    Голям фен Аватара на shadows92
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    899
    Цитирай Първоначално написано от DarkKisss
    Момичееееее! Косата ти е номер две!!! Не я съсипвай моля те!
    Моята беше номер 1 .. или между номер 1 и номер 2 и се боядисах с шампоан оцветител цвят червен (нар), който струваше .. 2.50 лв. и си съсипах цвета завинаги деазнам. То червеното каквото е натрапчиво и даже с оцветител и не се измива хубаво от руса коса, та се пребоядисах с руса боя истинска вече и познай- изтощена коса, косопад .. абе страшна работа. И сега си я заздравявам израстнали са ми русичките корени около 5 см. но тя си ми е къса на френска черта и за абитуриенската да си ми е естествения цвят.
    Та мисълта ми беше: НЕ ГО ПРАВИ!Не преебавай якия цвят!

    Ако сложа кестеняво няма ли да се измие ? Защото хич не си харесвам косата и искам да пробвм с тези шампоани ама неискам да ми остане на петна?

  23. #23
    Голям фен Аватара на shadows92
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    899
    един малко тъп въпрос ? Интересно ми е ако се направя с шампоана и на другия ден излизам навън и ако завали ще се разтече ли по мене цветът?

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от shadows92
    един малко тъп въпрос ? Интересно ми е ако се направя с шампоана и на другия ден излизам навън и ако завали ще се разтече ли по мене цветът?
    може и това да стане, ако си се правила червена, ще бъде голямо шоу по улицата

  25. #25
    Супер фен Аватара на Wwwooow
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    В театъра
    Мнения
    2 955


    аз пък искам косата ми да стане като номер 2 СУПЕР ЯК ЦВЯТ... Не знам помисли си добре ...А някои да знае хубав шампоан оцветител искам косата ми да стане като номер 2 , косата ми е светло кафява.Надявам се авторката да не се сърди, че използвам темата й
    В мойта сцена на живота,
    вече ще си публика,
    и от ъгъла ще гледаш,
    как ще блестяя..

    И аплодират ме, по име викат ме.


    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=440091 влез...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си