.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Противозачатъчни

    До колко време след секс могат да се пият Противозачатъчни.. имат ли ефект ако се пият 4-5-6 дена след акта и ако не какви са вариантите?

  2. #2
    Противозачатъчните не се пият след секс.

  3. #3
    а кога точно се пият и какво може да се направи ако се опасяваш че може да е станал фал?

  4. #4
    Member
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    burgas
    Мнения
    63
    пие се ESCAPELE мисля 4е наи късно до 1 2 дни след акта а да попитам защо правите секс като незнаете как да се пазите ето така стават бебета

  5. #5
    Голям фен Аватара на kiki1991
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Ловеч/В.Търново
    Мнения
    988
    Противозачатъчни се изписват от лекар и той ти обеснява кога да ги пиеш!!!Но лично аз не бих пила никога освен ако нямам някакв друг проблем с цикъла или с яичниците!Но пак ти казвам по-добре върви на личната ти лекарка да ти изпише и да ти каже всичко свързано с тях както и страничните ефекти за който много жени забравят и просто подминават!!!

  6. #6
    Мега фен Аватара на marin4itu
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна/Русе
    Мнения
    3 672
    Цитирай Първоначално написано от kiki1991
    Противозачатъчни се изписват от лекар и той ти обеснява кога да ги пиеш!!!Но лично аз не бих пила никога освен ако нямам някакв друг проблем с цикъла или с яичниците!Но пак ти казвам по-добре върви на личната ти лекарка да ти изпише и да ти каже всичко свързано с тях както и страничните ефекти за който много жени забравят и просто подминават!!!
    Само дето противозачатъчните не се предпиват от личен лекар, а от гинеколог!
    Усмихвай се.. Това кара хората да се чудят какво мислиш..


    Частицата "НЕ" се пише отделно от глаголите! Пример: не знам, не мога..
    Изключения: недочувам, недовиждам..

  7. #7
    Голям фен Аватара на kiki1991
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Ловеч/В.Търново
    Мнения
    988
    Цитирай Първоначално написано от marin4itu
    Цитирай Първоначално написано от kiki1991
    Противозачатъчни се изписват от лекар и той ти обеснява кога да ги пиеш!!!Но лично аз не бих пила никога освен ако нямам някакв друг проблем с цикъла или с яичниците!Но пак ти казвам по-добре върви на личната ти лекарка да ти изпише и да ти каже всичко свързано с тях както и страничните ефекти за който много жени забравят и просто подминават!!!
    Само дето противозачатъчните не се предпиват от личен лекар, а от гинеколог!
    Да попринцип от гинеколог,но и личния лекар може.

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    427
    абе кво толкова и се карате... вие се едно сте се родила с 3 доктората...

  9. #9
    Мега фен Аватара на MiMcHeToOo
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там
    Мнения
    3 192
    Цитирай Първоначално написано от kiki1991
    Цитирай Първоначално написано от marin4itu
    Цитирай Първоначално написано от kiki1991
    Противозачатъчни се изписват от лекар и той ти обеснява кога да ги пиеш!!!Но лично аз не бих пила никога освен ако нямам някакв друг проблем с цикъла или с яичниците!Но пак ти казвам по-добре върви на личната ти лекарка да ти изпише и да ти каже всичко свързано с тях както и страничните ефекти за който много жени забравят и просто подминават!!!
    Само дето противозачатъчните не се предпиват от личен лекар, а от гинеколог!
    Да попринцип от гинеколог,но и личния лекар може.
    Не може. Единственото, с което личният лекар може да помогне е да ти даде направление за гинеколог.


    Животът е адът описан в Библията!

  10. #10
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от kiki1991
    Да попринцип от гинеколог,но и личния лекар може.
    Я иди при личния и си поискай талон за естрогени, прогестерон и пролактин да видиш кога точно ще си изследваш хормоните и кога точно ще видиш рецепта за противозачатъчни. Не се разкарвай- ще ти спестя ходенето в тоя сняг и студ- това всичкото ще стане на 31ви февруари.

    Спешната контрацепция е до три или до пет дни след рисковия полов акт, зависи обаче кой препарат ще купиш. Доколкото знам, EllaOne е по лекарско предписание и не бива да се комбинира със съдържащи левоноргестрел медикаменти.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от mimencety9009
    пие се ESCAPELE мисля 4е наи късно до 1 2 дни след акта а да попитам защо правите секс като незнаете как да се пазите ето така стават бебета
    така така първо научете после действайте
    _______MONSTER:ENERGY___________

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Team
    абе кво толкова и се карате... вие се едно сте се родила с 3 доктората...
    'Ми след като се е засилила да ги пие, може би трябва да знае какво точно пие, а?! Че както пита до колко време се пият противозачатъчни след секс, така ще почне и да пие ескапел 'секи ден........

  13. #13
    Голям фен Аватара на kiki1991
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Ловеч/В.Търново
    Мнения
    988
    Много ми е смешно като видя такива теми от хора който праят секс,а даже не знаят елементарни неща като как се забременява!!!Супер смешно е млади хора да не знаят такива елементарни неща!Същото и с тая тема...как може да си мислиш че противозачатъчните се пият след секс!!!Ескапел е това което можеш да пиеш ако е станал гаф,и то ако найстина се налага!Защото последствията са големи,цикъла ти се обърква,просменя продължителноста си,даже може да ти дойде 2-пъти за 1 месец.Лично аз не съм пила,но 2 мой приятелки пиха и найстина има странични ефекти.Тъка че ако найстина имаш нужда си го купи!!!

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    351
    пият се след правенето на сех-а

  15. #15
    Мега фен Аватара на mynichka
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    4 442
    Противозачатъчните се пият за предпазване, а не след като си направил гаф.
    http://www.youtube.com/user/Michelle...15/rOCzQ3pKGvk
    Шофирай разумно- стигни жив!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си