.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Не че е проблем но все пак няма да откажа някои съвети

    Значи на нова година с приятелката ми правихме секс към 5:30 сутринта.До тук добре..Имах презервативи,но преди това ги дадох на други двама мои приятели щото имаха нужда..Попринцип аз и приятелката ми винаги си имаме в нас по най-малко 1-2..Както и да е.Легнахме малко,гушкахме се почнахме да се "опипваме" и трябваше да се прави секс..ето тук идва проблема.. НЯМАХМЕ ПРЕЗЕРВАТИВ..направихме го без..Та колкото и да ми е неудобно и да се чуствам тъпо искам да попитам..вазможно ли е да е станало някаква беля,с нея за 1-ви път го правим изцяло без презерватив..по едно време усетих някаква пулсация на члена и веднага го извадих но нямаше нищо,смисъм мисля че .. дори съм почти обеден че не съм свършил в нея точно в този момент..после продължихме.. и накрая свърших в тоалетната.. та въпроса ми е вазможно ли е да е станал някой фал някаде.. ии ако ДА какво можем да направи за да се предодвратят хвърляне на ножове по мене и нея от страна на родителите

    P.S Моля без тъпи коментари и тем подобни просто искам съвет

    БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

  2. #2
    Възможно е , естествено ! Другото което е , ако е била в овулация ти гарантирам , че е бременна .. можело е да вземе ескапел или някви други хапченца , ама мисля , че вече е късно ... най-добре да си направи тест.
    Обичам !

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от krissy7
    Възможно е , естествено ! Другото което е , ако е била в овулация ти гарантирам , че е бременна .. можело е да вземе ескапел или някви други хапченца , ама мисля , че вече е късно ... най-добре да си направи тест.

    Забравих да кажа.. на 29.12.2010 и е свършил цикала или там 1-2 дни преди 29-ти не съм сигурен много

  4. #4
    Голям фен Аватара на xinfamous
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    937
    споко брат..мн мал шанс,с 1 мома го праихме така около година секи ден..знам точно кво си усетил..тва е леко преди да свършиш,сеш? все пак ако станат фалове зимаш Ескапел и нямаш грижи (;
    Can It All Be So Simple ?

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от xinfamous
    споко брат..мн мал шанс,с 1 мома го праихме така около година секи ден..знам точно кво си усетил..тва е леко преди да свършиш,сеш? все пак ако станат фалове зимаш Ескапел и нямаш грижи (;
    Надявам се наистина да е тва за което си мислиш.едно такова пулсиране.. мене точно тва ме притеснява тогава да не е излязло нещо,смисъл нищо непочуствах като свършване или нещо такова..разбираш ли?!

  6. #6
    бааааааа един секс брат... нищо не е станало.. аз досега секс със презерватив не съм правил ! :д
    Сладък ангел с непоносимо чувство за хумор
    алергичен към безперспективни хора...

  7. #7
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Едва ли е бременна, но е възможно. Друг път като няма гума, ограничете се до ласки, не включващи проникване.

  8. #8
    Мега фен Аватара на MiMcHeToOo
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там
    Мнения
    3 192
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    Едва ли е бременна, но е възможно. Друг път като няма гума, ограничете се до ласки, не включващи проникване.
    Точно. Лошото е, че е минало и времето за Escapell. Следващият път мисли с горната глава


    Животът е адът описан в Библията!

  9. #9
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    А не е минало още. Даже има повече от денонощие. Пие се до 72 часа, но в случая мисля, че това е излишно.

  10. #10
    Голям фен Аватара на xinfamous
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    937
    Цитирай Първоначално написано от nikifor4o0o92
    Надявам се наистина да е тва за което си мислиш.едно такова пулсиране.. мене точно тва ме притеснява тогава да не е излязло нещо,смисъл нищо непочуствах като свършване или нещо такова..разбираш ли?!
    да бе да,точно същото ми се е случвало..няма страшно
    Can It All Be So Simple ?

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    351
    нищо и няма

  12. #12
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от MiMcHeToOo
    Точно. Лошото е, че е минало и времето за Escapell. Следващият път мисли с горната глава
    Не е минало, обаче трябва да олекне с 50 лв за ellaOne.
    Авторе, ти хубаво казваш кога й е свършила менструацията, но не каза колко дълъг е месечният й цикъл.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka
    Цитирай Първоначално написано от MiMcHeToOo
    Точно. Лошото е, че е минало и времето за Escapell. Следващият път мисли с горната глава
    Не е минало, обаче трябва да олекне с 50 лв за ellaOne.
    Авторе, ти хубаво казваш кога й е свършила менструацията, но не каза колко дълъг е месечният й цикъл.

    28дни мисля

  14. #14
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    ^Ако действително й е редовен, няма смисъл да я тъпчеш с ескапел.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си