.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1

    противозачатъчни..

    Нормално ли е след 5 месеца приемане на противозачатъчни и спирането им, цикъла да закъснява?И на какво може да се дължи това?

  2. #2
    Да , нормално е , все пак 5 месеца си се наблъсквала с хормони

  3. #3

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    София
    Мнения
    35
    След спиране на противозачатъчните ще са нужни няколко месеца, за да възстановиш нормалния си цикъл. Не мисля, че има причина да се тревожиш.
    ...IN A MISTY VEIL, MISPLACED
    WHERE CASTLES IN THE AIR WILL BE NO LONGER SEEN
    AS SOMETHING OUT OF REACH...

  4. #4
    hottie
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Poison69Girl
    След спиране на противозачатъчните ще са нужни няколко месеца, за да възстановиш нормалния си цикъл. Не мисля, че има причина да се тревожиш.
    Абсолютно

  5. #5
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    За пример-на мен пък като направих пауза, първият път ми дойде на цифром и словом 16-тия ден от началото на предната менструация. нормално е да има аномалии. За 3 цикъла, през които ги бях спряла, 1-вият път ми дойде на 16-ти ден, втория на 26-ти, а 3-тия на 35-ти ден....

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от sexy_sladuranka___
    Да , нормално е , все пак 5 месеца си се наблъсквала с хормони

    to ostava6e i da nqma promeni v tsikala tva sa si hormoni da ne sa vitamin4eta zamislete se be hora...

  7. #7
    Да, но нали се предполага 4е противозачатъчните се пият за да ти регулират цикъла?! или поне аз за това ги пиех..

  8. #8
    hottie
    Guest
    да... регулират го, но докато ги пиеш само

  9. #9
    При приемането на такива хапчета е напълно нормалко цикъла да се разстрой когато ги спреш не се притеснявай ! Понякога дори ако забравиш ден два да ги пиеш пак се разстройва цикъла.

  10. #10
    На мен лично не ми се е случвало. първия месец след спирането ми идва точно както все едно съм пила хапчета.Понякога ми се е случвало 1-2 дни закъснение но като цяло съм нямала по-големи закъснения.Пила съм Логест, Жанин и преди години Марвелон.

  11. #11
    hottie
    Guest
    Мен при спирането пък не ми идва месец-два

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от the_hottie
    Мен при спирането пък не ми идва месец-два
    а какви хапчета си взимала?

  13. #13
    hottie
    Guest
    Ясмин

  14. #14
    da regolirat go kato vkarvat v organizma ti nemyjni hormoni .... kogato spre6 da go tup4e6 s ne6to s koeto si predi est e da e kakto predi hap4etata i tsikala ti da e neredoven

  15. #15
    hottie
    Guest
    не са ненужни обаче

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от the_hottie
    не са ненужни обаче
    +1

  17. #17
    Напълно са си ненужни!Одобрявам приемането им единствено за лечение на гинекологични заболявания - като поликистоза или други.Но не и като метод за предпазване от бременност.Ако една жена е здрава и няма гинекологични проблеми - хапчетата са си ненужни.

  18. #18
    И аз пия Ясмин от 6 месеца и сега прекъснах за почивка 1 месец след което сега ми закъснява с 2-3 дена. По време на този месец правих секс без презерватив за около половин минута след което сложихме презерватив. Има ли някяквя вероятност да е станало нещо?

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    351
    да нормално е несе притесняваи

  20. #20
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от biskvitkatata
    И аз пия Ясмин от 6 месеца и сега прекъснах за почивка 1 месец след което сега ми закъснява с 2-3 дена. По време на този месец правих секс без презерватив за около половин минута след което сложихме презерватив. Има ли някяквя вероятност да е станало нещо?
    Има. Пила ли си медикаменти? Повръщала ли си? Диария получавала ли си? Пропуск на таблетка да имаш?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  21. #21
    Мега фен Аватара на mynichka
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    4 442
    И аз пиех ясмин и като ги спрях след 4 месечна употреба ми дойде за месеца 2 пъти. И на следващия месец всичко си ми беше нормално.
    http://www.youtube.com/user/Michelle...15/rOCzQ3pKGvk
    Шофирай разумно- стигни жив!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си