.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    bulgaria
    Мнения
    3

    може ли някой да ми помогне

    Мисля че съм жертва на нигерийска измама, ще се наложи да пиша малко по обширно, но не знам дали иначе някой може да ми помогне
    Преди два месеца се запознах във Фейсбук с един американец - Чарлс Дейвидс, писа ми съобщения цяла седмица преди да му отговоря, каза че работи в Африка към "Трансокеан" и че е там с дъщеря си, иска сериозна връзка с мен и иска да дойде в България. След това почнахме да си пишем в Яхоо. Стана някакво объркване с билета и му трябваха пари за билета на дъщеря му, тогава се разрових в интернет и прочетох за Нигерийска измама. Поисках да чуя дъщеря му и той веднага ми се обади по телефона да говоря с нея, тогава му изпратих парите, след това на летището каза че са забавили полета това беше в началото на декември когато наистина имаше забавяния, но на третия ден от забавянето каза че са му откраднали паспорта и ми поиска отново пари. Аз казах че нямам и да се обърне към посолството, тогава той ми писа че могат да му помогнат да замине за щатите, но не и да дойде при мен. Сега казва че е в Ню Йорк но има много данъци и задължения които да плати и чак тогава ще дойде. Не знам какво да мисля вече, опитах да го проуча чрез имейла му, чрез име, чрез снимка но не намерих нищо. затова ако някой може да ми помогне да вляза в профила му в Яхоо или Фейсбук за да видя истински ли е моля да ми помогне тва е последната ми надежда

  2. #2
    Ъъъъ мами те. Жертва на измама си. И да влезеш във профила, как ще разбереш, че е фалшив. Звучи ми точно като един известен измамник. И винаги се получават някакви такива пречики, дето му трябват пари. И всеки път постоянно и непрестанно се появават една след друга. Докато не се усетиш или не ти свършат парите.

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  3. #3
    Member Аватара на illusion1993
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Burgas
    Мнения
    50
    Цитирай Първоначално написано от GregoryHouse
    Ъъъъ мами те. Жертва на измама си. И да влезеш във профила, как ще разбереш, че е фалшив. Звучи ми точно като един известен измамник. И винаги се получават някакви такива пречики, дето му трябват пари. И всеки път постоянно и непрестанно се появават една след друга. Докато не се усетиш или не ти свършат парите.
    човека е прав при по вечето случаи е измама затова бъди внимателна

  4. #4

    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    bulgaria
    Мнения
    3

    Re: може ли някой да ми помогне

    мисля, че ако е лъжец аз няма да съм единствената която лъже, а така ще разбера истината, защото честно казано аз се влюбих, това е най лошото
    а за внимаване- внимавам повече пари няма да види от мен

  5. #5
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Не си влюбена в човек когото не си виждала. Това е някакъв интерес но не си влюбена. Мами те и не е необходимо да търсиш още доказателства.

  6. #6
    Супер фен Аватара на JDeel
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 626
    Егати. Много ми е чудно как тези хора успяват да бъдат такива манипулатори Чувал съм за случай когато момичето се влюбило, а той се оказал сводник, че и успял да я убеди да проституира с обещания да бъдат заедно Трябва да взимаме уроци от такива лекета
    Ей, bogdana29, вероятно си на 29 и съвсем не си малка, слушай сега. Това наистина е професия (макар и нелегална) - имам предвид манипулирането. Тези хора са се специализирали в това, и единствената им цел са разбира се пари, нищо друго. Използва се наивността на хората. То тя винаги се използва, но в този случай се използва възможно най-директно.

    Това е истината Директно го изтрии.

  7. #7

    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    bulgaria
    Мнения
    3
    Не казвам, че съм пълен наивник или съм влюбена безумно, но ако е измамник наистина знае как да ти влезе под кожата. Точно за това искам да съм сигурна лъжец ли е или не, гожорила съм с него почти всеки ден по телефона в продължение на 2 месеца- чеох, че обикновенно измамниците имат акцент, а той говори перфектен английски както и детето с което говорих. Има доста сайтове където мога да дам данните му за разследване, някои от тях са свързани с ФБР, но ако не е лъжец....
    Ако пък е такъв не искам да мами и други както мен, затова се чувствам толкова раздвоена

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от bogdana29
    Не казвам, че съм пълен наивник или съм влюбена безумно, но ако е измамник наистина знае как да ти влезе под кожата. Точно за това искам да съм сигурна лъжец ли е или не, гожорила съм с него почти всеки ден по телефона в продължение на 2 месеца- чеох, че обикновенно измамниците имат акцент, а той говори перфектен английски както и детето с което говорих. Има доста сайтове където мога да дам данните му за разследване, някои от тях са свързани с ФБР, но ако не е лъжец....
    Ако пък е такъв не искам да мами и други както мен, затова се чувствам толкова раздвоена
    Виж, запитай се досега колко пъти ти е искал пари. За какви неща. Звучат ли логично. Тествай го за нещо със разни въпроси, които нагледно не са кой знае колко фундаментални.

    Ако е измамник...хм, трудно ще го уловиш в крачка. Най-вероятно не си първата и се е усъвършенствал. Повярвай ми има хора които отрковено мога да те лъжат в очите без дори да се усъмниш, ако не знаеш, че това със сигурност е лъжа.

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си