.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 55 от общо 55
  1. #51
    Повече от фен Аватара на d-r.Zob
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    461
    Цитирай Първоначално написано от liverp Виж мнението
    Кажи на другите баби от блока , че теа са говорили за тях лошо , и гледай сеир..;
    Ако го направиш така, че да не се разбере, че ти си пуснала мухата, ще бъде перфектно отмъщение.

  2. #52
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    сетих се за neighbours from hell
    едно време как я играех, ех

  3. #53
    Повече от фен Аватара на didi_marin0va
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    331
    Цитирай Първоначално написано от SceneGirl Виж мнението
    Съседите ми са просто некви невероятни интриганти.. некви на по 100000 години излезли в пенсия и нямаши кво да правят по цял ден освен да се заяждат с младите....вчера съседката ми крещя ,че трябвало да се качвам по стълбите защото в асансьора кат се возя много се чувало .. обаче ест. аз съм гадничка и смятам да и няправя некво гадно номерче но не ми хрумват много. .. Имам идея да и надраскам вратата с графити или да пусна от онези смръдливи бомбички под вратата и ...ама давайте некви идеи щтото започвам да се изчерпвам...

    ПС:нямам нищо против дъртаците просто специално тия в моя блок са некви дебилни...само ходят и се оплакват на майками кво правя
    На 20 съм, а не като твоите съседи на по 100000...
    Какво да ти кажа... хората те хулят с причина. И ще продължават да го правят докато не започнеш да се държиш нормално! Личи си за какво става въпрос и от начина ти на мислене и от начина ти на писане! - В теб си е проблема! Дано да нямаш някой съсед, който е по-нервозен, че може да ти се ядоса и да ти покаже колко лева държи в лявата ръка.

  4. #54
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Знаеш ли как ще ми дойде да ми каже да не ползвам асансьора, особено след като вашите почти сигурно плащат поддръжка. Отиваш в ловно рибарски магазин и търсиш есенция за примамка на сом има едни тубички с розова течност вътре. Вземаш спринцовка с игла и я пълниш след което я изпразваш през вратата вътре и си готова. Тия есенции смърдят толкова отвратително, че ще се види в чудо какво да прави поне седмица.

  5. #55
    Голям фен Аватара на hey.mistery
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    535
    На тази възраст накои са много заядливи и се дразнат от най-малкото нещо.
    Не съм чела всичките коментари нагоре, извинявам се, ако повтарям нечии думи. Предполага, че си доататъчно голяма, за да се занимаваш с детски истории. Можеш просто да й обясниш, асансьора е за всички, така че всички го употребяват, вашите плащат за него, тя не може да ти казва какво да правиш и какво не. Това с номера е безсмислено, поне според мен, няма да имаш никаква полза от това, най-много да плащаш врата.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си