.
Отговор в тема
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 55
  1. #26
    Супер фен Аватара на DennisCobain
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 304
    Въх.. Предишните съседи такива гадории ми правеха на мен, че не е истина.. Пишеха ми по вратата "емо идиот", "емо лайно" и още куп, куп глупости.. Мажеха ми бравата със храчки и сополи.. Нашараха ми колата със спрей, пукаха гуми, счупиха ми пощенската кутия, слагаха лепило в ключалката, сто пъти сменях патрони и брави и всичко това, защото по цял ден свиря на китара и те били чували... Аре моля ти се.. Намалила съм усилвателя до край ама те "чували"... Изнесоха се преди месец, защото направих нещо много лошо което не бива да казвам.

  2. #27
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    1 373
    Изсери се пред вратата им, звънни им, поискай им тоалетна хартия, избърши се и кажи, че е корава.

  3. #28
    Супер фен Аватара на kitty02
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Някъде из Тетевен .. <3
    Мнения
    2 715
    Оригинала - надуваш музиката на макс - да не ти пука

  4. #29
    Супер фен Аватара на druzilla
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    България
    Мнения
    1 182
    Както ти сама каза това са някви пенсионери на по 100 години,защо трябва да им съсипваш последните години от живота с номера? Следващият път просто им обясни,че си в правото си да използваш асансъора и той точно за това е предназначен и няма как да ти го забранят..Не се занимавай с глупости
    “If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.” - Michael Jackson ♥

  5. #30
    Супер фен Аватара на shmatarok
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    2 493
    Цитирай Първоначално написано от DennisCobain Виж мнението
    Въх.. Предишните съседи такива гадории ми правеха на мен, че не е истина.. Пишеха ми по вратата "емо идиот", "емо лайно" и още куп, куп глупости.. Мажеха ми бравата със храчки и сополи.. Нашараха ми колата със спрей, пукаха гуми, счупиха ми пощенската кутия, слагаха лепило в ключалката, сто пъти сменях патрони и брави и всичко това, защото по цял ден свиря на китара и те били чували... Аре моля ти се.. Намалила съм усилвателя до край ама те "чували"... Изнесоха се преди месец, защото направих нещо много лошо което не бива да казвам.
    бих се радвала да ми споделиш на лс какво си направила ако искаш.

  6. #31
    Голям фен Аватара на Elli *
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    737
    Цитирай Първоначално написано от shmatarok Виж мнението
    бих се радвала да ми споделиш на лс какво си направила ако искаш.
    И на менн

  7. #32
    и на мен ми стана интересно
    Всеки път когато си отворя устата чувам някой идиот да говори.

  8. #33
    хвърлай и пиратки по терасата или пред вратата

  9. #34
    ЗНАМ КАКВО ДА НАПРАВИШ!
    Вземи един балон, без значение какъв, залепи или завържи за нещо една бележка, на която да пише "Съжалявам, че се качвах с асансьора, но след като ходя да потичам на вън или като се прибера от училище много се изморявам и не мога да се качвам пеша! Ако го направя това ще понижи оценките ми! Ще се прибирам малко по-късно, ще трябва да си почивам от изкачването, после да ям бързо, което ще навреди на организма ми, а калориите от бързото хапване са повече и е невъзможно с това изкачване да ги изгоря, следователно ще стана дебела! А ако не ям бързо ще имам по-малко време за учене и ще ми намалее драстично успеха! С тези неща ще руша имиджа на входа, а той трябва да се вдигне, че... има хора, които са главно малоумни и го сриват" С уважение : името ти!
    И звънни на звънеца, да отворят веднага и да го прочетат! Ще ги затапиш- най-малкото!

  10. #35
    Цитирай Първоначално написано от DuMbErRr Виж мнението
    Изсери се пред врата и им поискай тоалетна хартия. \/
    Ти наред ли си...?!

  11. #36
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    1 373
    Някои хора ме убиват! Между другото и на мен ми стана интересно какво е направила DennisCobain ако може да ми каже и на мен на ЛС ! Ще ми бъде интересно.

  12. #37
    И на мен ми стана интересно за DennisCobain може ли и на мен

  13. #38
    И аз искам да знам

  14. #39
    Супер фен Аватара на kitty02
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Някъде из Тетевен .. <3
    Мнения
    2 715
    Ооо, и аз, и аз!

  15. #40
    Повече от фен Аватара на autumn_eyes
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    321
    Всички искаме да знаем!

    Иначе добри идеи давате... аз имам един такъв много гнусен съсед, ще свърши работа.
    Според мен класика в "старческия" жанр е да ги засегнеш на "гробищна" тема. Примерно им кажи, да почнат и те да ги ползват, защото ковчега няма да влезе в асансьора, та да свикват, както се вика. Ако са се разбързали и те пререждат или избутват, кажи им, че гробищата ще си ги чакат. И така... неща в тоя дух. гадно, ама... никой не ги кара да злобеят щом си плащаш таксата.
    И, разбира се, ги скъсай от ползване на асансьора.

  16. #41
    Оу, много неща могат да се направят. И много от тях бяха изброени вече. Аз веднъж доста се ядосах на постоянно подслушващите и шпиониращите ми съседи и им залепих листче на шпионката (която ползват по 116 пъти на ден). Оказа се, че били суеверни и си помислили, че ще им правят черна магия. После като продължиха да изскачат веднага на терасата, като се покажа и като ме наблюдават, чак докато не им се изгубя от погледа си поиграх. На един лист начертах перфектна петолъчка и малко руни (можеш да намериш всякакви в нета), които не значеха нищо. Бяха се яко паникьосали.

  17. #42
    Кажи на другите баби от блока , че теа са говорили за тях лошо , и гледай сеир..;

  18. #43
    Повече от фен Аватара на autumn_eyes
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    321
    Цитирай Първоначално написано от liverp Виж мнението
    Кажи на другите баби от блока , че теа са говорили за тях лошо , и гледай сеир..;
    аххаха т'ва важи!! Ще стават междусъседски войни!

  19. #44
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    Oхо, като почнете с тия "детска му работа" ми бъркате не знам в коя част на мозъка. Вие като сте толкова пораснали и това ви харесва, не влизайте в темите на децата, че ние сме глупави и не разбираме! (facepalm) А към авторката, да рисуваш графити по вратата е глупаво наистина, но някакви малки трикчета никому не пречат (освен на въпросния човек) и дори са забавни. Примерно да залепиш с тиксо звънеца, или просто да изцапаш вратата с нещо, което се чисти лесно, колкото да и направиш малко работа, или през 5 минути да ползваш асансьора за нещо. Такива гадорийки. Остави ги тия големите, те са забравили какво значи детско забавление.
    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  20. #45
    Голям фен Аватара на black pearl
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    653
    Замери им терасата с яйца ! Другите интересни работи ги изброиха.. Бтв и аз искам да знам за лошото нещо ! ;DDD

  21. #46
    Голям фен Аватара на pepa97
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    808
    Това ,което си мислиш е много грубо от твоя страна.Според мен ти се заяждаш ,остави ги хората да си живеят нормално.Като им надраскаш вратата нищо няма да се промени ,най-много да извика полиция и да види на баща ти или майка ти сметката.Така ,че не се замесвай в неща ,които не ти отиват.Това е лично мое мнение.

  22. #47
    Навремето, когато живях в блок взимах пощата на съседката, разтапях плика, за да не си личи, че е отварян, сканирах и сметките и от сума да кажем 30лв и я преправях на 240лв на компютъра и слагах сметката обратно в плика и го пусках в пощата или и пишех, че от 5 месеца не си ги е плащала и да отиде да си ги плати с огромни лихви на място. Само я разкарвах тази жена, ама си заслужаваше. Често я целих с балони пълни с вода през балкона с братовчед ми.

  23. #48
    ^ Отвратително. Да отваряш чужда поща е изключително гнусно.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  24. #49
    Повече от фен Аватара на ~sweeettt~
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    318
    Забранява ти да с екачваш с асансьора WTF? Нея кво я засяга , ако щеш и по 1000 пъти на дне ще с екачваш и слизаш с него, а тя като го използва не с ели чува? И асансьора не ели направен , з ада с екачваш и слизаш? Е, не има некви бабки дет търсят с кой да с езаяждат? Относно номерата няма смисъл...ще разберат , че си ти (вероятно)..като ти кажат пак нещо им се изропчи..

  25. #50
    laska
    Guest
    вземете валериан и го изсипете на площадката на съседите цяла нощ ще има мяу мяу и бау бау ако има кучета

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си