.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Родителите ми се опитват да ме променят

    Това не ми харесва, а и не мога да им се противопоставя, защото не ме пускат да излизам или направо ме бият.
    Преди исках да си боядисам косата в хубав нюанс червено, но майка ми, ми каза, че няма да ми отива. После и аз започнах да мисля така, но не бях сигурна дали съм повлияна от нейното мнение или от моето и така се получи и с други неща. Харесваме различни стилове дрехи, а това също е огромен проблем.
    Също исках да се науча да свиря на китара, но тях не ми позволи ; нямам собствена стая ; исках да се науча да карам скейтборд, но ми каза, че това не е за момичета. И сега като сега погледна в огледалото не съм това, което искам да съм! Как да я накарам ми даде малко повече свобода ?

  2. #2
    Говори с нея за това как се чувстваш. В добрия случай.
    В лошия случай, какъвто беше моят - бягай от вкъщи или прави нещата на пук. След 2-3 години се отказват.
    Не е никак зряло, но пък по-добре от това да те зомбират и да бъдеш част от стадото...
    Отстоявай себе си и не позволявай да загубиш вътрешният си глас.
    Нека разберът, че живота си е твой и ти решаваш как да го изживееш.

  3. #3
    Пробвай да не и говориш няколко дена.

  4. #4
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Кажи и, че от 1 година пушиш трева, имаш тайна връзка с 30 годишен и секса с него започва да ти омръзва вече. След това останалото ще и се види като детска игра.

  5. #5
    Повече от фен Аватара на didi_marin0va
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    331
    Цитирай Първоначално написано от ~FUCK IT~ Виж мнението
    Това не ми харесва, а и не мога да им се противопоставя, защото не ме пускат да излизам или направо ме бият.
    Преди исках да си боядисам косата в хубав нюанс червено, но майка ми, ми каза, че няма да ми отива. После и аз започнах да мисля така, но не бях сигурна дали съм повлияна от нейното мнение или от моето и така се получи и с други неща. Харесваме различни стилове дрехи, а това също е огромен проблем.
    Също исках да се науча да свиря на китара, но тях не ми позволи ; нямам собствена стая ; исках да се науча да карам скейтборд, но ми каза, че това не е за момичета. И сега като сега погледна в огледалото не съм това, което искам да съм! Как да я накарам ми даде малко повече свобода ?
    Подай анонимна жалба в Държавната агенцията за закрила на детето (ДАЗД)!
    Последно редактирано от didi_marin0va : 07-19-2014 на 20:51

  6. #6
    Обясни им, че ако не започнат да те пускат и да се държат по свободно с теб ще започнеш да правиш нещата, които искаш само, че те няма да знаят за това. Ще бягаш и ще лъжеш. Би трябвало след това да те разберат. Успех

  7. #7
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Къде да бяга бе хора, вие сериозно ли?
    Говори с нея и стигнете до някакъв компромис. Ако ли не, прави каквото си искаш и упорито си понасяй последствията.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си