.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 55
  1. #1

    Съседи..Мръсни номера

    Съседите ми са просто некви невероятни интриганти.. некви на по 100000 години излезли в пенсия и нямаши кво да правят по цял ден освен да се заяждат с младите....вчера съседката ми крещя ,че трябвало да се качвам по стълбите защото в асансьора кат се возя много се чувало .. обаче ест. аз съм гадничка и смятам да и няправя некво гадно номерче но не ми хрумват много. .. Имам идея да и надраскам вратата с графити или да пусна от онези смръдливи бомбички под вратата и ...ама давайте некви идеи щтото започвам да се изчерпвам...

    ПС:нямам нищо против дъртаците просто специално тия в моя блок са некви дебилни...само ходят и се оплакват на майками кво правя

  2. #2
    Супер фен Аватара на GLaDOS
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Purgatory
    Мнения
    1 261
    И какво като им съсипеш вратата или ги усмърдиш с бомбичка ? Дали нещо ще се промени ?
    То просто няма смисъл . Не им карай на пук и не прави гадно .
    Това че са ти казали да не използваш асансьора ... другия път им кажи че си плащате данъка стълби и асансьор и готово . Няма право никой без причина да ти забранява ... при положение че си плащаш . \/

  3. #3
    Според мен не им прави гадории, ами като ти забранява нещо не го изпълнявай!

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Да не би ти да си плащала за вратата?

  5. #5

    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    САЩ
    Мнения
    23
    Според мен им направи някоя гадорийка , иначе ако проявиш разбиране и почнеш да се качваш по стълбите те пак ще намерят нещо с което да те дразнят. Аз също имах такива съседи и това беше единствения начин с който се ''разбирах'' с тях

  6. #6
    най-гадното "номерче" е редовно, поне по 3 пъти на ден да слизаш и да се качваш с асансьора, който толкова много ги дразни.

  7. #7
    Мега фен Аватара на MegiBoOm
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Света На Мечтите
    Мнения
    4 031
    Цитирай Първоначално написано от mArMaLaDkA
    най-гадното "номерче" е редовно, поне по 3 пъти на ден да слизаш и да се качваш с асансьора, който толкова много ги дразни.

  8. #8
    Голям фен Аватара на LaChupacabra
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    885
    Цитирай Първоначално написано от MegiBoOm
    Цитирай Първоначално написано от mArMaLaDkA
    най-гадното "номерче" е редовно, поне по 3 пъти на ден да слизаш и да се качваш с асансьора, който толкова много ги дразни.
    точно.. а и ако наистина ходят при майка ти да се оплакват ...обясни и какво става...и да,щом си плащате за асансъора нищо не могат да ти кажат...
    two thousand years I've been awake waiting for the day to shake...to all of you who've wronged me...I am.I am a zombie. :]

  9. #9
    Супер фен Аватара на scrooper
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 184
    викни дружинката и застани на стълбищната площадка на те съседи и почнете да тропате, скачате, викате. Като излезе, втурнете се надолу. После като се оплаче, оправдай се, че не си ползвала асансьора, както тя те е помолила.
    ПС: Това няма да промени нищо, но е забавно :Р
    always late but worth the wait!

  10. #10
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897
    Детски работи...

    Следващия път като ти каже нещо за асансьора й кажи,че няма никакво право да ти забранява и готово.Не се излагай.

  11. #11
    Голям фен Аватара на kyka1
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    657
    Аз преди със моите френдове много гадорийки сме правили.Най - бруталната беше когато отидохме до една конюшна и зехме малко наторална тор и ги запалихме пред вратата и звъннахме.Еии каква миризма беше нямам думи
    Живота е рисуване без гума за триене...





    МОМЧЕ СЪМ !

  12. #12
    Супер фен Аватара на dPa3HuTeJl
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Silent hill.
    Мнения
    1 590
    Лапешка му работа Бомбички щяла да пуска,като ти каже нещо и кажи че няма право да ти забранява нищо,тъй като нито ти е майка,нито е шефа на блока и на всичкото от горе си плащате за всичко,като ги дразни асансьора техен проблем,няма всички да се съобразяват с тях,и само ти ли ползваш асансьор в тоя блок,на другите не крещи ли ?
    “Gravitation cannot be held responsible for people falling in love. How on earth can you explain in terms of chemistry and physics so important a biological phenomenon as first love? Put your hand on a stove for a minute and it seems like an hour. Sit with that special girl for an hour and it seems like a minute. That's relativity.”
    -Albert Einstein

  13. #13
    Повече от фен Аватара на qsiii
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    410
    аз като бях малка на съседката слагах череши под чергата на вратата и тя като стъпеше ги размаваше ей това ми беше редовния номер
    Вярвай, че ще успееш, и наистина ще го направиш!!! ;xx

  14. #14
    Мега фен Аватара на vagarious
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 055
    Цитирай Първоначално написано от qsiii
    аз като бях малка на съседката слагах череши под чергата на вратата и тя като стъпеше ги размаваше ей това ми беше редовния номер

  15. #15
    Мега фен Аватара на Pamaa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Карлово <33
    Мнения
    4 329
    Цитирай Първоначално написано от GLaDOS
    И какво като им съсипеш вратата или ги усмърдиш с бомбичка ? Дали нещо ще се промени ?
    То просто няма смисъл . Не им карай на пук и не прави гадно .
    Това че са ти казали да не използваш асансьора ... другия път им кажи че си плащате данъка стълби и асансьор и готово . Няма право никой без причина да ти забранява ... при положение че си плащаш . \/
    И аз така мисля... нищо няма да промениш, просто си прави. каквото ти се прави и така :P
    И не искам вече да поглеждаш назад.. Аз те моля, затвори очи ! Мечтая лудо за старите дни !! <33

  16. #16
    Мега фен Аватара на MegiBoOm
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Света На Мечтите
    Мнения
    4 031
    Цитирай Първоначално написано от vagarious
    Цитирай Първоначално написано от qsiii
    аз като бях малка на съседката слагах череши под чергата на вратата и тя като стъпеше ги размаваше ей това ми беше редовния номер

  17. #17
    Аз, редовно мажех с лепило [Ц200] дръжките на вратите, и мажех с яйца самите врати .. Много беше забавно!
    Всяко лято има своята история . . . < 3

  18. #18
    да правиш номера на съседите не е особено умно,особено,ако са големи инати и мрат трудно.Обаче със моите съседи сме в гражданска война от вече две години.Всеки ден им надувам главата с любимите си песни,минимум три часа death metal.Залепям с тиксо звънецът им да си звъни сам,три пъти съм рисувала графити по вратата им,скатах им лампата от коридора на блока,прерязах кабелите на външния звънец.Мисля,че вече около година не са получавали нито една сметка по пощата(хич не се и усещат,че ключовете за кутиите са еднакви).Всъщност то всичко започна като сложихме климатик и те се оплакаха,че много бучи и напсуваха майка ми така,че просто империята ми отвърна на удара.
    Относно асансьора-ползвай го по-честичко ,дори и да не ти трябва,като се сетиш го викай на етажа ти,пък не е необходимо да слизаш.
    Боря се да вървя нагоре,по стълбата която води надолу.

  19. #19
    Повече от фен Аватара на fanpire
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    401
    Въпреки,че по този начин нищо няма дапромениш,ще ти дам няколко идеи:

    1.Побъркай ги със силна музика.
    2.Когато си искаш използвай асансиора без да се съобразяваш с тях.
    3.Намажи с гел за коса или олио дръжката на вратата им от външната страна.
    4.Сложи череши или друг плод под изтривалката им под вратата,както каза някой по-горе

    Е,това е от мен.Успех
    There's no such thing as too much Supernatural!
    There are no people who don't like Supernatural-just people who haven't seen it yet...or are insane!


  20. #20
    Аватара на Infection
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    Plovdiv майна
    Мнения
    1 228
    Офф,и аз мразя съседите си но не им прявя номера!!!
    Търпя ги и тва нищо не се постига с номерцата!!!
    Единственото което прявя е когато се прибера от даскало усилвам на макс басколоните ми !!! Ами така де няма само те да ме дразнят!!!
    I'll never be alone, be alone ,be alone
    Cause you are in my soul ,in my soul ,in my soul
    I'll never make you cry, make you cry ,make you cry
    You give me sunrise with your smile ...

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    1 081
    Кажи й да си сложи тапи в ушите, щом толкова й пречи шумът от асансьора.
    Ако искаш да си щастлив - бъди.

  22. #22
    Хм..еми аз на съседите съм правела досна номера като малка

    1.отивах,звънях на званеца и те ми отварят.аз им викам "Може ли сол" и отиват да носят и през това време влизам и им хвърлям габарки в обувките.

    2.техния звънец е доста счупен и кат минават около тях им махам копчето

    3.слагала съм бомбички под вратата

    4.кучето ми го накарах да се изака пред вратата ми и после званнах и те нагазиха в лайната

    За др не се сещам

  23. #23
    С една приятелка сме правили толкова много неща .. най-лудото беше, когато къртихме дупчица в стената на съседите и се получи с мн труд

  24. #24
    Изсери се пред врата и им поискай тоалетна хартия. \/
    ~Tiesto. <3

  25. #25
    ем... аз на мойте съседи често им правя номера
    1.слагам сурови яйца под изтривалката им за обувки
    2.когато излязат им слагам дъвка в ключалката на вратата,за да не могат да се приберат
    3.слагам развалени яйца когато си отворят входната врата
    за друго в момента не се сещам

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си