.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Стягане на тялото

    Здравейте. От известно време търся в нета разни упражнения за стягане на тялото. Не искам да отслабвам!! Достатъчно съм си слаба, даже се чудя как да напълнея но в същото време искам и да си поддържам тялото, да си стегна малко мускулите, но без отслабване. Търся някакви лесни упражнения, които да ми помогнат и да мога да ги правя в домашни условия.
    Ще съм ви благодарна, ако ми препоръчате нещо...

    Иначе имам вкъщи пътека и тичам на тея отвреме навреме но искам нещо постоянно, което да заздрави, един вид, тялото ми, да се постегна за лятото

  2. #2

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218

    Re: Стягане на тялото

    Цитирай Първоначално написано от jmotoo
    Здравейте. От известно време търся в нета разни упражнения за стягане на тялото. Не искам да отслабвам!! Достатъчно съм си слаба, даже се чудя как да напълнея но в същото време искам и да си поддържам тялото, да си стегна малко мускулите, но без отслабване. Търся някакви лесни упражнения, които да ми помогнат и да мога да ги правя в домашни условия.
    Ще съм ви благодарна, ако ми препоръчате нещо...

    Иначе имам вкъщи пътека и тичам на тея отвреме навреме но искам нещо постоянно, което да заздрави, един вид, тялото ми, да се постегна за лятото
    Тичай по час на стадиона и увечили калорийте примерно с 400-500 и си готова..Кво друго искаш?И крака и дупе стяга,тренира и сърцето

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    1 022
    За стегнато коремче - коремни преси

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си