.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    Защо ставам добър приятел със всички момичета

    Защо винаги ставам добър приятел с момичета които примерно зарибявам?Не знам каде е причината - помогнете ми

  2. #2
    Голям фен Аватара на kyka1
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    657
    Ми пич не не сме ти в главата и незнаем какво мислиш и какво чувстваш
    Живота е рисуване без гума за триене...





    МОМЧЕ СЪМ !

  3. #3
    и на мен ми се случва доооста често

    предполагам, че се дължи на доброто държание с тях

  4. #4
    Мега фен Аватара на fenastz
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Land of the blind
    Мнения
    3 221
    Не знам, третирай ги като боклук и или ще ти вържат, или ще те намразят.
    Не знам - това са две думи и се пишат ОТДЕЛНО

    Цитирай Първоначално написано от TykaSePisheNick
    Вие сте много глъми.Са ревете, че темата е стара, ама после някой като направи нова тема със същото заглавие ще има да ревете "има такива теми" и нз. си кво..В шибаното си трупане на мнения и сами се обърквате..

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от fenastz
    Не знам, третирай ги като боклук и или ще ти вържат, или ще те намразят.
    И аз съм забелязал че колкото по-лошо се държа с тях повече ме търсат,а когато се държа добре и им угаждам ставаме близки приятели :X

  6. #6
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Като виждаш, че тактиката ти води единствено към сприятеляване, тогава я смени. Не им угаждай, така дори да те намират за мил, в същото време те мислят и за мекушав. Също така сигурно си срамежлив и спазваш твърде голяма дистанция. Закачай се и посягай по-смело.

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Не си сексуално атрактивен за тях

  8. #8
    anonymous546178
    Guest
    Или те не са сексуално атрактивни за теб... сеш се

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от fenastz
    Не знам, третирай ги като боклук и или ще ти вържат, или ще те намразят.
    Хаххх... не знам коя би се вързала на такъв човек.. По-добре забрави за лошото държание и промени тактиката... В смисъл след като се държиш приятелски, какво друго отношение очакваш, освен същото. Ако харесваш някоя, признай й

  10. #10
    Аватара на VaMpiRKaTaaa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    София
    Мнения
    2 652
    Прави се на недостъпен.
    Не им ходи постоянно по задника.

  11. #11
    Не знам какво лошо има в това да си приятел с момичета. И аз съм по същия начин като теб. Почти всичките ми приятели са момичета, момчетата се броят на пръсти, но това не ме притеснява.

  12. #12
    Мхм, жените обичаме недостъпните, но недостъпен, не означава тип лошо момче.

  13. #13
    Мега фен Аватара на Pamaa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Карлово <33
    Мнения
    4 329
    зарибявам
    И не искам вече да поглеждаш назад.. Аз те моля, затвори очи ! Мечтая лудо за старите дни !! <33

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    1 081
    В теб е причината. Ако дадеш малко повече информация, ще ти кажа къде бъркаш, според мен.
    Ако искаш да си щастлив - бъди.

  15. #15

    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    София
    Мнения
    99

    Re: Защо ставам добър приятел със всички момичета

    Цитирай Първоначално написано от invictusss
    Защо винаги ставам добър приятел с момичета които примерно зарибявам?Не знам каде е причината - помогнете ми
    Че това не е нищо лошо - колкото повече приятели от женски пол имаш, толкова по-голям е шансът някоя да ти върже (освен ако не си се заселил на левия бряг)
    Give me the mic и гледай как небостъргачи падат.Гледай как големите играчи лапат, за да ги издигнат на почетната стълбица.Дупките са дълбоки, завоите стръмни са.Пръстите ти са широки, ама по света спират много животи.Кой боботи, кой познавал мафиоти - i don't give a shit.Разбивам с римите си поредния шибан мит.Не шофирам джип, курви не чукам.Просто се оплитам да разплета възела усукан.Пея това, което чувствам, my style is real.Нямам време да тъгувам, това е моя стил

  16. #16
    Може да си гей

  17. #17
    ми закачай се с тях,подхвърляй по някое мръсно коментарче от време на време...аве общо взето тва е :P
    Приятел е този, който като му кажеш "Копеле, убих човек", а той да ти каже "Копеле, къде ще копаем?". XD
    момиче

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си