.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2

Hybrid View

  1. #1
    Фен Аватара на lubby
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Кърджали Town xD
    Мнения
    113

    Изсветляване на тъмно-руса коса?

    Не намерих по подходящ подфорум за тази тема,предполагам,че тук и е мястото
    Имам тъмно-руса коса,често хората ми казват че е светло до средно кестенява,но не и много тъмна.
    Косъмът винаги ми е бил гъст,косата чуплива.
    Бях с дълга коса,подстригах се на френска черта,порастна ми и от детинщини я подстригах,въпреки че много исках да ми порасне пак,и сега използвам хининова вода,за да расте по-бързо уж.
    Интересува ме ако някой/някоя от вас е боядисвал тъмно-руса коса към светло руса(слънчево руса я наречете,дори да бледнее повече)
    http://static.tvfanatic.com/images/g...momsen-pic.jpg ето такова русо имам предвид.Мога да покажа още снимки,ако трябва.
    Четох в интернет какви ли не неща,че първо трябва да яя изсветлиш,след това да я боядисаш с желания цвят и всякакви неща,но тъй като не съм наясно,а отида ли при местната фризьорка-колкото и да е добра в работата си несъмнено ще ми предложи да ме боядиса,а 45-50 лева не ми се дават.
    Ако имате въпроси,моля задавайте ги (:

  2. #2
    моя приятелка има тъмно руса коса и я направи платинено рус от раз с боите на палете, без никакви оранжеви оттенъци, но аз да те предупредя, че гъста, чуплива и руса коса иска адска поддръжка и пари, тая мойта приятелка има естествено права и мазна коса, а сега русото я изсуши и косата и е много хубава, а твоята като се изсуши от боята ще бъде като метла, ако имаш възможност за амппули, редовни подстрижки, маски и всякакви занимавки давай

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си