.
Затворена тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 104

Hybrid View

  1. #1

    Секс за първи път

    Първо искам да се извиня, ако има такава тема.
    Здравейте, на 13 съм .. момиче и искам да правя секс за първи път с гаджето си. Въпросът е, че не знам каква поза ще е най-удобна за двамата, къде да го направим, колко време ни трябва, какъв презерватив да използваме и т.н... Моля, някой запознат по въпроса да ми помогне. Има и още няколко неизяснени неща:
    1. Не ми идва Незнам дали това е проблем и мога ли да го правя, след като не ми идва ...
    2.След като приключим, има ли някакъв период .. да кажем няколко часа през които да не правя секс [-o< [-o<
    Ясно ми е, че преди акта трябва да си взема обилен душ, и добре да се измия, но по другите въпроси съм малко неинформирана.. Знам, че съм малко малка за това, но мои приятелки са го правили и ми казаха че е страхотно..
    Благодаря предварително за отделеното време
    Всичко е по-лесно, когато се настроиш за него, приятел !

  2. #2
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    А ти какво ? Искаш да го правиш само,защото приятелките ти са го направили ? А ти да не останеш по-назад ли ? Пфф..Каквото и да кажа,ти си си го наумила - така,че...
    Ако приятелят ти е опитен - той ще знае какво да прави..Презервативи има всякакви по аптеките..
    И преди да си попитала - възможно е да има някаква болка,но няма да е болка за умиране..Възможно е пък въобще да не те боли,същата работа е и с кръвта..
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  3. #3
    да започна от последното-ВСИЧКО ДРУГО Е СТРАХОТНО„НО НЕ И ПЪРВИЯ ПЪТ ! Та за презервативи аз използвам Спортекс,но съм чувала,че и Дюрекс са хубави.Няма нужда да спазваш някакъв някаква норма колко време да не правиш секс след това,защото няма никакво значение.Позата ... ми при първия път те съветвам да бъдеш отдолу,защото не се усеща чак такава болка,но това е въпрос на нагласа.По другите ти въпроси изчакай още отговори понеже не съм толкова запозната по въпроса с "цикъла".Не ми се е налагало да започвам полов живот на 13 и още да не ми е идвало.Това показва,че не си достатъчно развита и че не си готова за това,но все пак ти си решаваш,просто изказвам мнение

  4. #4
    Супер фен Аватара на ThisIsMe
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    1 514
    100 % ебавка.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от SmilezZz
    А ти какво ? Искаш да го правиш само,защото приятелките ти са го направили ? А ти да не останеш по-назад ли ? Пфф..Каквото и да кажа,ти си си го наумила - така,че...
    Ако приятелят ти е опитен - той ще знае какво да прави..Презервативи има всякакви по аптеките..
    И преди да си попитала - възможно е да има някаква болка,но няма да е болка за умиране..Възможно е пък въобще да не те боли,същата работа е и с кръвта..
    SmilezZz, изобщо не ми е за тфа да не остана по-назад.. Просто съм ги питала. Това не значи, че ще хукна да се фукам, че съм правила секс. Това, че съм на 13 не е толкова важно. Това си е мое решение, исках съвети, не критики. Приятелят ми е на 16 и мисля, че е достатъчно опитен.. Просто ме е срам да питам него ...
    Всичко е по-лесно, когато се настроиш за него, приятел !

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от ThisIsMe
    100 % ебавка.
    Какъв ти е проблема, кое според теб е ебавка ??
    Всичко е по-лесно, когато се настроиш за него, приятел !

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от smile98
    Цитирай Първоначално написано от SmilezZz
    А ти какво ? Искаш да го правиш само,защото приятелките ти са го направили ? А ти да не останеш по-назад ли ? Пфф..Каквото и да кажа,ти си си го наумила - така,че...
    Ако приятелят ти е опитен - той ще знае какво да прави..Презервативи има всякакви по аптеките..
    И преди да си попитала - възможно е да има някаква болка,но няма да е болка за умиране..Възможно е пък въобще да не те боли,същата работа е и с кръвта..
    SmilezZz, изобщо не ми е за тфа да не остана по-назад.. Просто съм ги питала. Това не значи, че ще хукна да се фукам, че съм правила секс. Това, че съм на 13 не е толкова важно. Това си е мое решение, исках съвети, не критики. Приятелят ми е на 16 и мисля, че е достатъчно опитен.. Просто ме е срам да питам него ...

    Щом те е срам да го попиташ , за какъв секс става дума ?! Ти НЕ си готова още ! Съветвам те да не го правиш за сега .

  8. #8
    Здравей. Казваш, че си на 13 и още нямаш цикъл. Това според мен значи, че организмът ти не е готов за секс. Не си съзряла още.
    Първият път няма да ти донесе удоволствие, не мисли, че ще изпиташ оргазъм. Опитайте в мисионерската, би трябвало да му е по- лесно да проникне.
    За презервативите- зависи от пенисът му. Иначе има много варианти - Durex, Sportex, Sure..
    И не, няма период след секса, в който да не трябва да го правиш отново.

    Но все пак, според мен не си готова за секс. Полово несъзряла си.

  9. #9
    Мега фен Аватара на britzy
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    In Lady Gaga's Starstruck 8-)
    Мнения
    3 755
    Ох и до утре да и четете морал тя си е навила на пръстенцето ,че иска секс и това е .Ще боли,ще е ужасно по-скоро отколкото прекрасно и пълно с рози като по филмите .А ти обичаш ли си гаджето,защото си на 13-рядко е някой да обича истински на толкова .Все едно-направи сефтето ,въпреки че ти дори нямаш цикъл.Цици имаш ли?Да има какво да мачка,сеш' се .Ще кърви известно време,но ще търпиш като ти се ч*ка
    Има само едно мнение-МОЕТО


    Uploaded with ImageShack.us

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от krissy7
    Цитирай Първоначално написано от smile98
    Цитирай Първоначално написано от SmilezZz
    А ти какво ? Искаш да го правиш само,защото приятелките ти са го направили ? А ти да не останеш по-назад ли ? Пфф..Каквото и да кажа,ти си си го наумила - така,че...
    Ако приятелят ти е опитен - той ще знае какво да прави..Презервативи има всякакви по аптеките..
    И преди да си попитала - възможно е да има някаква болка,но няма да е болка за умиране..Възможно е пък въобще да не те боли,същата работа е и с кръвта..
    SmilezZz, изобщо не ми е за тфа да не остана по-назад.. Просто съм ги питала. Това не значи, че ще хукна да се фукам, че съм правила секс. Това, че съм на 13 не е толкова важно. Това си е мое решение, исках съвети, не критики. Приятелят ми е на 16 и мисля, че е достатъчно опитен.. Просто ме е срам да питам него ...

    Щом те е срам да го попиташ , за какъв секс става дума ?! Ти НЕ си готова още ! Съветвам те да не го правиш за сега .
    Това си е моя работа, ама все пак мерси .. Не схвашам за к'фо се спичате толкова ?
    Всичко е по-лесно, когато се настроиш за него, приятел !

  11. #11
    БАхта в калеша.Ми върви са чукай както искаш.Кво ли ша са занимаваме с теб.Само по после не ми пълни форума с въпроси от типа "Толкова ме еба че замириса на пържоли.Може ли да съм забременяла?".Айде и със здраве!

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от smile98
    Цитирай Първоначално написано от krissy7
    Цитирай Първоначално написано от smile98
    Цитирай Първоначално написано от SmilezZz
    А ти какво ? Искаш да го правиш само,защото приятелките ти са го направили ? А ти да не останеш по-назад ли ? Пфф..Каквото и да кажа,ти си си го наумила - така,че...
    Ако приятелят ти е опитен - той ще знае какво да прави..Презервативи има всякакви по аптеките..
    И преди да си попитала - възможно е да има някаква болка,но няма да е болка за умиране..Възможно е пък въобще да не те боли,същата работа е и с кръвта..
    SmilezZz, изобщо не ми е за тфа да не остана по-назад.. Просто съм ги питала. Това не значи, че ще хукна да се фукам, че съм правила секс. Това, че съм на 13 не е толкова важно. Това си е мое решение, исках съвети, не критики. Приятелят ми е на 16 и мисля, че е достатъчно опитен.. Просто ме е срам да питам него ...

    Щом те е срам да го попиташ , за какъв секс става дума ?! Ти НЕ си готова още ! Съветвам те да не го правиш за сега .
    Това си е моя работа, ама все пак мерси .. Не схвашам за к'фо се спичате толкова ?
    Не ние сме спекнати, мило момиче. Спекнатата ще си ти, когато след седмица видим твоя тема "Бременна ли съм?" .. Повечето хора тук са на достатъчно години за да знаят за себе си какво правят и да не се спичат, но деца /съжалявам, че така го казвам, но си все още дете/ на твоята възраст, не са особено на ясно какво правят.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от britzy
    Ох и до утре да и четете морал тя си е навила на пръстенцето ,че иска секс и това е .Ще боли,ще е ужасно по-скоро отколкото прекрасно и пълно с рози като по филмите .А ти обичаш ли си гаджето,защото си на 13-рядко е някой да обича истински на толкова .Все едно-направи сефтето ,въпреки че ти дори нямаш цикъл.Цици имаш ли?Да има какво да мачка,сеш' се .Ще кърви известно време,но ще търпиш като ти се ч*ка
    цици...Има пъпки

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от smile98
    Цитирай Първоначално написано от krissy7
    Цитирай Първоначално написано от smile98
    Цитирай Първоначално написано от SmilezZz
    А ти какво ? Искаш да го правиш само,защото приятелките ти са го направили ? А ти да не останеш по-назад ли ? Пфф..Каквото и да кажа,ти си си го наумила - така,че...
    Ако приятелят ти е опитен - той ще знае какво да прави..Презервативи има всякакви по аптеките..
    И преди да си попитала - възможно е да има някаква болка,но няма да е болка за умиране..Възможно е пък въобще да не те боли,същата работа е и с кръвта..
    SmilezZz, изобщо не ми е за тфа да не остана по-назад.. Просто съм ги питала. Това не значи, че ще хукна да се фукам, че съм правила секс. Това, че съм на 13 не е толкова важно. Това си е мое решение, исках съвети, не критики. Приятелят ми е на 16 и мисля, че е достатъчно опитен.. Просто ме е срам да питам него ...

    Щом те е срам да го попиташ , за какъв секс става дума ?! Ти НЕ си готова още ! Съветвам те да не го правиш за сега .
    Това си е моя работа, ама все пак мерси .. Не схвашам за к'фо се спичате толкова ?


    Ми като си е твоя работа , що пускаш теми да те питам аз ? А ?! Не се опитвам да ти казвам кво да правиш , за тва написах СЪВЕТВАМ ТЕ ! И толкова ли ти беше трудно да използваш ши*ания GOOGLE ?! Цикъла ти не е дошъл , за секс ше ми говориш . И аз го направих на 13 ама поне имах някви знания в тиквата ! Утре ше ми пуснеш тема ' духах му и ми се изпразни в ши*аната уста , бременна ли съм ?! '

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от krissy7
    Цитирай Първоначално написано от smile98
    Цитирай Първоначално написано от krissy7
    Цитирай Първоначално написано от smile98
    Цитирай Първоначално написано от SmilezZz
    А ти какво ? Искаш да го правиш само,защото приятелките ти са го направили ? А ти да не останеш по-назад ли ? Пфф..Каквото и да кажа,ти си си го наумила - така,че...
    Ако приятелят ти е опитен - той ще знае какво да прави..Презервативи има всякакви по аптеките..
    И преди да си попитала - възможно е да има някаква болка,но няма да е болка за умиране..Възможно е пък въобще да не те боли,същата работа е и с кръвта..
    SmilezZz, изобщо не ми е за тфа да не остана по-назад.. Просто съм ги питала. Това не значи, че ще хукна да се фукам, че съм правила секс. Това, че съм на 13 не е толкова важно. Това си е мое решение, исках съвети, не критики. Приятелят ми е на 16 и мисля, че е достатъчно опитен.. Просто ме е срам да питам него ...
    Щом те е срам да го попиташ , за какъв секс става дума ?! Ти НЕ си готова още ! Съветвам те да не го правиш за сега .
    Това си е моя работа, ама все пак мерси .. Не схвашам за к'фо се спичате толкова ?


    Ми като си е твоя работа , що пускаш теми да те питам аз ? А ?! Не се опитвам да ти казвам кво да правиш , за тва написах СЪВЕТВАМ ТЕ ! И толкова ли ти беше трудно да използваш ши*ания GOOGLE ?! Цикъла ти не е дошъл , за секс ше ми говориш . И аз го направих на 13 ама поне имах някви знания в тиквата ! Утре ше ми пуснеш тема ' духах му и ми се изпразни в ши*аната уста , бременна ли съм ?! '
    Ма дойде от ония, дет мясат на аборигени, кат извади половин метър пишка, та да ти я забучи отзаде ша видиш ти едни презарвативи, един секс.Само тва ша та оправи, помни ми думата

  16. #16
    Мега фен Аватара на britzy
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    In Lady Gaga's Starstruck 8-)
    Мнения
    3 755
    Всички сте прави ама с тия километричните цитати-плс
    Има само едно мнение-МОЕТО


    Uploaded with ImageShack.us

  17. #17
    Супер фен Аватара на ThisIsMe
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    1 514
    Цитирай Първоначално написано от smile98
    Цитирай Първоначално написано от ThisIsMe
    100 % ебавка.
    Какъв ти е проблема, кое според теб е ебавка ??

    Ще си затворя очите и ще приема ,че темата е ебавка.В противен случай ще станеш обект на нападки и ще чуеш истина,която никак няма да ти хареса.Предпочитам да замълча.Просто нямам думи.

  18. #18
    Не съм първата, която ще го прави на 13, не съм и последната. Исках съвети за по-горе описаните неща. Не ви исках "Съветите" кога да го правя. Знам на колко години съм, знам и какво е секс. Спрете да ме критикувате и обиждате!! Изобщо не знаете нищо за мен, нито за живота ми, че да ми казвате че съм малка. За цици си имам, колкото една 13-годишна .. А въпроса за пъпките... първо виж моя снимка тогава пиши такива простотии
    Всичко е по-лесно, когато се настроиш за него, приятел !

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от smile98
    Не съм първата, която ще го прави на 13, не съм и последната. Исках съвети за по-горе описаните неща. Не ви исках "Съветите" кога да го правя. Знам на колко години съм, знам и какво е секс. Спрете да ме критикувате и обиждате!! Изобщо не знаете нищо за мен, нито за живота ми, че да ми казвате че съм малка. За цици си имам, колкото една 13-годишна .. А въпроса за пъпките... първо виж моя снимка тогава пиши такива простотии
    Нямам желание да знам нищо за тебе , вЕрвай ми.Казах ти , вземи прочети малко ! И честно казано съмнява ме , че знаеш какво е секс ! Защото секса не е просто удоволствие , това е отговорност ! Ама кво съм тръгнала и аз да ти се обеснявам , ходи се е*и .

  20. #20
    Мега фен Аватара на britzy
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    In Lady Gaga's Starstruck 8-)
    Мнения
    3 755
    За да правиш секс трябва да има любов-но на 13-пха,моля ти се
    Има само едно мнение-МОЕТО


    Uploaded with ImageShack.us

  21. #21
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Приятелят й е на 16 обаче е опитен.... доообре.
    Welcome to the Jungle...

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar
    Приятелят й е на 16 обаче е опитен.... доообре.
    мдам...сигурно вече и СПИН има
    Истината за теб:

    Ти си поредната необразована кифла тука,дето щом си има гадже,мисли че знае всичко.Щото всичките ти дружки са се чукали,непременно и ти трябва да го направиш.И не ми казвай,че щом не те познавам,не мога да кажа ква си.Еми тъпа си ,да.По-тъпа няма на къде.От това ,което си писала прецених ,че си супер зле.Още цикъл няма,тръгнала да мисли за секс.Тва си е повече от шокиращо.Само като чета как разсъждаваш и ми призлява.
    Заблудено,заблудено ми детенце,прави каквото си знаеш!
    Само после недей да пускаш безброй теми и да драматизираш как ''опитният'' ти приятел те е зарязал,понеже му се е доебало нещо друго.
    ''Кой каквото си надроби,това ще сърба'
    Ще си сърбаш и ти попарата след време,ама ще е късно и ще те боли,защото вече ще си се опарила.
    И Моля те,ако видиш,че твоите мили дружки са решили да се хвърлят от някой мост,хвърли се и ти!
    Нали затова сте приятелки.

  23. #23
    защо не изчакаш малко .. това не е шега работа , това че приятелките ти са го правили не означава , че трябва и ти . Да всеки човек е индивидуален и сам решава кога иска да прави секс ! Моят съвет е да изчакате още малко с приятеля ти защото първия ти път трябва да е специален и да има любов . Но ако решиш да го направиш си купете durex и му кажи да бъде много внимателен защото първия път не е особено приятен ....
    I think i lowe you baby
    - I think i love you too !
    (h)

  24. #24
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Цитирай Първоначално написано от lavicaa
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar
    Приятелят й е на 16 обаче е опитен.... доообре.
    мдам...сигурно вече и СПИН има
    Истината за теб:

    Ти си поредната необразована кифла тука,дето щом си има гадже,мисли че знае всичко.Щото всичките ти дружки са се чукали,непременно и ти трябва да го направиш.И не ми казвай,че щом не те познавам,не мога да кажа ква си.Еми тъпа си ,да.По-тъпа няма на къде.От това ,което си писала прецених ,че си супер зле.Още цикъл няма,тръгнала да мисли за секс.Тва си е повече от шокиращо.Само като чета как разсъждаваш и ми призлява.
    Заблудено,заблудено ми детенце,прави каквото си знаеш!
    Само после недей да пускаш безброй теми и да драматизираш как ''опитният'' ти приятел те е зарязал,понеже му се е доебало нещо друго.
    ''Кой каквото си надроби,това ще сърба'
    Ще си сърбаш и ти попарата след време,ама ще е късно и ще те боли,защото вече ще си се опарила.
    И Моля те,ако видиш,че твоите мили дружки са решили да се хвърлят от някой мост,хвърли се и ти!
    Нали затова сте приятелки.
    +1 Браво,много точно казано!
    Мила ми усмивчице, ти си още дете.Повярвай ми ще съжеляваш за това!Не се връзвай на твоите приятелки.Не винаги те са прави.Аз ако съм слушала моите приятелки,когато съм била на твоите години,сега да съм на 17 с бройка 100+,да пия под някой мост и т.н.
    Щом задаваш толкова много въпроси,значи си несигурна в себе си,щом си несигурна,по-добре си учи уроците,вместо да мислиш за такива неща!Казвам ти го съвсем приятелски!

    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  25. #25
    Недей бе миличка!Недей бърза!
    Защо си се впуснала в такива крайности?
    Има време,не бързай!
    Учи си,живей си,изчакай да ти дойде,порасни и се запознай постепенно с нещата,които трябва да знаеш.Никак не е препоръчително да започваш полов живот,преди да е дошла менструация.Още организмът ти не се е развил ,че да ти дойде,та каму ли да започваш да правиш секс.
    Имай си приятели,имай си и гадже,но не стигайте до секс!
    Целувайте се ,натиксайте се ,но не правете секс!Едно,че ще те вземе за лесно достъпна и ще остане с лоши впечатления за теб(колкото и да не ти се вярва) ,друго ,че още си малка според мен за тази стъпка и след време може и да му омръзнеш.Тогава няма ли да ти е тежко??
    Ще остави рана в теб до живот.Мислиш си,че си достатъчно запозната,но вярвай ми,не си!
    И ако все пак категорично си решила да спите(което за мен е огромна грешка),най-малкото вземи се образовай както наистина трябва.
    Прочети важните теми.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си