.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 91
  1. #1

    Обезкосмяване на крака?!?

    Здравейте!
    Имам малък "проблем"
    Обезкосмявам тялото си без краката и ръцете.
    Обаче гледам, че всички мои съученици(момчета) си обезкосмяват краката.И направо се страхувам да отида по къси гащи на училище, защото са някакви супер кретени и ще ме спукат от ебавки...
    Космите ми са съвсем нормални, не са някакви черни и гадни.
    Аз не искам да си обезкосмявам краката, ама...
    Не знам какво да правя.

    На 17 съм, момче.

  2. #2
    Голям фен Аватара на DeViLMaN
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    У туй ве, там дето такова ...
    Мнения
    559
    аз на дискотека одя с къси гащи и с "чорапогащника" е верно не са ми много гъсти космите на краката ама си е леко смешно няма да са бръснеш щом не ти харесва ..

  3. #3
    Ае, кво ти пука за тея некадърници ве... игнорираш ги и толкова !!! Не си ли гледал филми, не си ли говорил с баща си ... тея педераси винаги свършват с миене на кенефи... еби им путката майна брато !

  4. #4
    Мега фен Аватара на KumchoValcho
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    4 794
    Ами..де да знам. Прави това, което на теб би ти харесало. Ако се харесваш с космати крака си стой с космати, ако не - обезкосми се. Ако те ебават, ше ти кажа няколко пъти нещо и ще им мине мерака.

  5. #5
    Мега фен Аватара на KumchoValcho
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    4 794
    Цитирай Първоначално написано от Artyom
    Ае, кво ти пука за тея некадърници ве... игнорираш ги и толкова !!! Не си ли гледал филми, не си ли говорил с баща си ... тея педераси винаги свършват с миене на кенефи... е** им п****та майна брато !
    Като гледам средностатистическия български баща е ограничен балкански мачо, който ще му каже да прави това, което по негово време е било нормално, а не това, което сина му иска. И какво да гледа филмите? Там няма нищо реално..
    И не е задължително като някой си обезкосмява краката да свършва в миене на кенефи. Всъщност какво общо има това нз, успокояваш ли се като говориш така?
    Авторе, прави това, което ти е кеф на душата.
    За едни ше си педал, за други готин, за трети еди-къв си, такъв е живота. Най-важно е ти как се приемаш.

  6. #6
    Мега фен Аватара на britzy
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    In Lady Gaga's Starstruck 8-)
    Мнения
    3 755
    Какъв затормозяващ проблем.Съдбоносен....
    Съдбата на човечеството е в твои ръце-да се избръсна или не?

    ЪЪ човек,не плащаш данък обществено мнение-като не ти е кеф нИдей.Толко ли е сложно?!
    Има само едно мнение-МОЕТО


    Uploaded with ImageShack.us

  7. #7
    Бъди зомби човече !!! Бъди зомби !

  8. #8
    Супер фен Аватара на WaterLilly
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    2 716
    Недей... Подкрепям това страшно, ама страшно космати момчета да си махат космите, но щом си нормален защо да ги махаш? Не е нужно всичките да сте с гладки педалски крачета.

  9. #9

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    104
    Ще си легнеш някоя вечер с някое момиче и ще потърсиш крачето и под завивките и ще хванеш гладкия ти крак Брат ако ти пречат космите ги махни, ако ли не - недей Прави това, което ти е присърце.. Не слушай разни комплексарчета, които умеят само да се подиграват и нищо друго Аз лично съм като Чубака в краката , обаче ся за лятото мисля да отида на кола маска... Успех !
    И аз винаги ще копнея за плътта ти , винаги ще жадувам кръвта ти...

  10. #10
    Мега фен Аватара на Gr0zDan0v
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Софето ;d
    Мнения
    3 367
    Цитирай Първоначално написано от britzy
    Какъв затормозяващ проблем.Съдбоносен....
    Съдбата на човечеството е в твои ръце-да се избръсна или не?

    ЪЪ човек,не плащаш данък обществено мнение-като не ти е кеф нИдей.Толко ли е сложно?!

  11. #11
    Мега фен Аватара на KumchoValcho
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    4 794
    Цитирай Първоначално написано от WaterLilly
    Недей... Подкрепям това страшно, ама страшно космати момчета да си махат космите, но щом си нормален защо да ги махаш? Не е нужно всичките да сте с гладки педалски крачета.
    не схващам.
    Каква е идеята на подписа ти? Защото това, което аз мисля, противоречи на мисленето ти

  12. #12
    Мисля че не трябва много да ти пука за хорското мнение ..
    Ако на теб ти харесва си бръсни краката ако ли не недей, мнооого трудно!
    Бургас

  13. #13
    Повече от фен Аватара на KASAPA
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    488
    Аре бе ще си бръснеш краката да не си пендел!
    Прасета,прасета..Всичките прасета на мезета...

  14. #14
    Голям фен Аватара на rammstein123
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    512
    Какво прави темата в този раздел?
    Ако си боядисат косите розови, ще го направиш ли, за да не се е*ават с теб?
    Saatana! Vittu! Perkele!

  15. #15
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Те утре, други ден могат да дойдат с вибратори в ушите...

  16. #16
    Защо се влияеш от чуждото мнение?

    Примерно ако не искаш да се забелязват "намажи" ги с кислородна вода за да порусеят... Аз съм така : )
    It's too late...

  17. #17
    раздел СЕКС,въпрос:ОБЕЗКОСМЯВАНЕ НА КРАКА..

  18. #18

  19. #19
    Луди ли сте всички ,какво глупости говорите било педалско ала бала , ако не знаете всяка промяна която и някой момчета я правят в момента са я усъвършенствали жените .. Начи ще кажете че не си бръснете подмишниците ??? Не си бръснете брадата ??? Е..ако го правите това СЪЩО ви прави в правдопадни педали според вашите критерий... Един лекоатлет ако не е обръснат знаете ли как лошо ще изглежда на репутацията му ?? В САЩ дават луди пари за изчистване на веждите само за да могат да изглеждат добре на пресконференций ... Ама не ..вие си оставате "истинските мъже" дето знаят само да пият бира и да викат подир някоя мацка "ЕЙ КУКЛО" ...Лично аз се епилирвам целия (без ръцете) ...Тренирам си когато мога през седмицата някаде 3 пъти , бягам си редовно така че не са ми нито занемарени краката нито нищо.Не се правя на "баш мъжа" да викам подир момичетата защото не е и такав начина ... @Kasapa ти точно се праиш на мъж селянин такъв .. Според мене всички сте селяни който викат че някой неща са педалски а ако сами видите у вас вие какво правите ще забележите че и вие сте от ЛЕВИЯ БРЯГ ..Естественно според ваще заключения ..


    ПП - Това че половината БЪЛГАРИЯ че даже малко по голяма част от нея са само КОМПЛЕКСАРИ ,не ви дава приоритет да викате на някой който се подържа че е бил ПЕДАЛ...Щом сте толкова големи мъже ,спрете да се бръснете и да се къпите да видя ...Аре че много се изнервих ..


    Бензин, а не кръв! Карбуратор, а не сърце!Машина, а не човек!

    Цитирай Първоначално написано от zero
    Маса се прави на маса :]
    Ядеш кат животно и спиш кат животно

  20. #20
    А на жените с мустаци ,как трябва да им казваме ?
    Ти ше свириш, а аз народни песни ше пея

  21. #21

    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Моят град е вашата столица!
    Мнения
    21
    За тялото съм съгласен, но не и за краката. Тези момчета които си бръснат краката искам да ги попитам как се чувствате, като сте по-гладки от приятелките си? Не ви ли става поне малко тъпичко ... :/

  22. #22
    Мега фен Аватара на KumchoValcho
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    4 794
    Цитирай Първоначално написано от DaKurlzz
    За тялото съм съгласен, но не и за краката. Тези момчета които си бръснат краката искам да ги попитам как се чувствате, като сте по-гладки от приятелките си? Не ви ли става поне малко тъпичко ... :/
    Мне, екстра ни е.

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от DaKurlzz
    За тялото съм съгласен, но не и за краката. Тези момчета които си бръснат краката искам да ги попитам как се чувствате, като сте по-гладки от приятелките си? Не ви ли става поне малко тъпичко ... :/
    Никак даже. А на тези момичета,които има по-голям мустак от приятеля си не им ли е малко неудобно ?
    Ти ше свириш, а аз народни песни ше пея

  24. #24
    аз си ги махам с машинка за постригване че става по барзо ама само лятото.. през другото време ги оставям

  25. #25
    Аз нестига че нямам ами ми остава и да обръсна това което имам
    I JUST DONT GIVE A FUCK !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си