.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Диета с портокали :)

    Здравейте знаете ли някоя диета с портокали

  2. #2
    Мега фен Аватара на britzy
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    In Lady Gaga's Starstruck 8-)
    Мнения
    3 755
    Пхахахаха първото ми мнение в този форум беше именно за такава диета-ти луда ли си?!По-добре ограничи сладкото ,мазното и БЕЛИЯ хляб,спортувай .Я стига глупости
    Има само едно мнение-МОЕТО


    Uploaded with ImageShack.us

  3. #3
    има някои бая сладки портокали и изобщо няма да отслабнеш от тях, по-добре послушай britzy

  4. #4
    Супер фен Аватара на zoreto
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    2 342
    А има ли диета , с която ще ви заработят мозъците?


  5. #5
    Супер фен Аватара на Lian4ety
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 484
    Цитирай Първоначално написано от zoreto
    А има ли диета , с която ще ви заработят мозъците?
    де да имаше

    ПТ: Престанете с тия измислени диети!! Отслабва се само с разделно хранене и спорт. Някви си диети с портокали па с ягоди,малини,ябълки,круши и незнам си какво?! Полезни са плодовете и включени в диетата стават, но само на портокали не става. Моят съвет е храни се балансирано ( без бял хляб,сладко,газирано,чипсо е,пържено ) и спортувай ( или ако ти е далеч училище ходи пеша, може да се запишеш на танци,волейбол,тенис,плува е и т.н) и превърни спорта в забавление/хоби. Не искам да съм груба,но от диетите на Дюкан, ябълки и чай и всякаквъв вид гладуване няма да стане работата, и дори да стане ще е с '' йо-йо '' ефект ще си ги върнеш бързо. Успех
    Най-скъпото е онова,за което плащаме със сълзите си!

    Трудно е да очакваш нещо,което знаеш,че няма да се случи.. но още по-трудно е да се откажеш,когато знаеш,че това е всичко,което искаш!

    Едва когато се докоснеш до истинското,разбираш колко фалшиво и незначително е било всичко останало!

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    626
    Момичето ви попита дали има такава диета ... вие почвахте да и казвате какво да яде. МНОГО ДОБРЕ ЗНАЕ КОИ СА ВРЕДНИТЕ ХРАНИИ .. ЕДНО И СЪЩО ПИШЕТЕ ВЪВ ВСЯКА ТЕМА !!

  7. #7
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    Да, и на мен ми писна от подобен тип теми , но смятам, че достатъчно съм изписала вече за неправилното хранене и по-точно за гладуването.
    Затова ето една такава диета на авторката , а тя сама ще си реши дали е подходяща. В диетата са включени портокали , но не се кара само на тях!

    http://www.doctorbg.com/page.php?id=13445
    To infinity and beyond.

  8. #8
    Голям фен Аватара на akinom
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    889
    Цитирай Първоначално написано от chocolatedidi
    Момичето ви попита дали има такава диета ... вие почвахте да и казвате какво да яде. МНОГО ДОБРЕ ЗНАЕ КОИ СА ВРЕДНИТЕ ХРАНИИ .. ЕДНО И СЪЩО ПИШЕТЕ ВЪВ ВСЯКА ТЕМА !!
    Абсолютно.. все едно като ги пишат ще им дойде акълът на гладуващите!
    Само си губят времето.
    http://vbox7.com/play:dd4b6909
    Цената на истината -[м.ю.з.ii.к]-` (h)

  9. #9

    Re: Диета с портокали :)

    Цитирай Първоначално написано от ElenaGilbert
    Здравейте знаете ли някоя диета с портокали
    http://www.doctorbg.com/page.php?id=13445
    ето ти някаква диета с портокали :]

  10. #10
    Супер фен Аватара на Lian4ety
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 484
    Цитирай Първоначално написано от chocolatedidi
    Момичето ви попита дали има такава диета ... вие почвахте да и казвате какво да яде. МНОГО ДОБРЕ ЗНАЕ КОИ СА ВРЕДНИТЕ ХРАНИИ .. ЕДНО И СЪЩО ПИШЕТЕ ВЪВ ВСЯКА ТЕМА !!
    Ако имаше мен в предвид, просто я посъветвах да не си разбива стомаха с подобни измислени диети, пък ако тя настоява да я прави точно тази нейна си работа
    Най-скъпото е онова,за което плащаме със сълзите си!

    Трудно е да очакваш нещо,което знаеш,че няма да се случи.. но още по-трудно е да се откажеш,когато знаеш,че това е всичко,което искаш!

    Едва когато се докоснеш до истинското,разбираш колко фалшиво и незначително е било всичко останало!

  11. #11
    Повече от фен Аватара на pinkflower
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    София
    Мнения
    470
    Аз знам само една диета с портокали
    Ядеш всичко друго освен портокали :P
    Отслабването е умствено на 100%

  12. #12
    Фен Аватара на shupishup
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    sofia
    Мнения
    166
    Цитирай Първоначално написано от chocolatedidi
    Момичето ви попита дали има такава диета ... вие почвахте да и казвате какво да яде. МНОГО ДОБРЕ ЗНАЕ КОИ СА ВРЕДНИТЕ ХРАНИИ .. ЕДНО И СЪЩО ПИШЕТЕ ВЪВ ВСЯКА ТЕМА !!
    Така е. Може да не пиша много, но от 6 месеца чета всичко в този раздел и точно така правите.
    Ден 1
    За закуска: Фреш от портокали

    За обяд: Пуешка пържола с резенчета портокал

    За вечеря: Салата от плодове

    Ден 2
    За закуска: Кисело мляко с ябълка и овесени ядки

    За обяд: Печени картофи с домати

    За вечеря: Агнешко печено и портокали

    Ден 3
    За закуска: Препечена филя пълнозърнест хляб с тънко резенче обезмаслено сирене и портокал

    За обяд: Зеленчукова супа и едно варено яйце

    За вечеря: Варен ориз и салата от моркови, подправена с малко зехтин и лимон

    Ден 4
    За закуска: Чаша прясно мляко, в което сте изстискали сока от портокал и сте добавили малко мед

    За обяд: Телешко с портокали

    За вечеря: Салата от зеле,цвекло и соеви кълнове

    Ден 5
    За закуска: Портокал

    За обяд: Пилешка супа и една филиика препечен пълнозърнест хляб

    За вечеря: Зеленчуци на фурна и парче сирене, запечено във фолио



  13. #13
    Супер фен Аватара на ScarletBite
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 765
    Оффф, баси идиотите са писали в тази тема. Много обичате да плюете и да се надсмивате над хората.

    Диета с портокали... аз лично не знам готови режими с портокали. Защо не си съставиш диетата сама, базирайки се на основните правила за диета (никакво ядене след 6 вечерта, 5 хранения дневно, начесто по малко, намаляш захарта, солта и пърженото, никакъв алкохол и т.н.) ?
    Струва ми се добър вариант да си правиш фрешчета през деня и това да бъдат, да речем, три от петте хранения, а в другите да редуваш нискомаслено мляко, салати, постни супи, немазно и непържено месо, риба, обикновени бисквити или сухари. Така и на теб ще ти бъде удобно, защото ще си приготвяш храната според продуктите, които имаш в наличност.
    all day... all night... what the fuck?!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си