вход с FB
.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15

Маска с тривитаминол

Ще ми кажете ли колко често се прави маската с тривитаминол.1 път в седмицата,но колко време и почивката след това колко е?Вие какви други неща слагате в нея?Благодаря!

Ами аз дори в момента съм с маска с тривитаминол. Правя си я 1 път седмично от около 3-4 седмици и за сега не съм правила почивки. В маската слагам 2 лъжички тривитаминол, 1 жълтък, 1 лъжичка бадемово масло и лъжичка газ. Стоя с нея 3-4 часа и след това си мия косата с хладка вода.
    "Причината, поради която не пия, е че искам да знам,когато си прекарвам добре."
    (Нанси Уичър Астор)

Супер фен Аватара на lqlq89
    Прави се 1-2 пъти в седмицата, в продължение на 2 месеца, почива се след това 1. Слага се по 2 лъжички тривитаминол, аз слагам само масла бадемово, рициново и кокосово. Стои се 1-2 часа, като си си сложила шапка за баня или найлонова торбичка и отгоре кърпа.
    Научих, че трябва винаги да се разделяш с тези, които обичаш с думи на любов. Може пък това да е последният път, когато се виждате.

Благодаря много!А с какво се измивате след това само шампоан или шампоан и балсам?И може ли да се ползва хининова вода през този период или косата се пренасища?

И да забравих да кажа, че се слага найлонова торбичка или шапка за баня. Иначе аз си я мия само с шампоан и мисля, че може да се слага хининова вода направо в маската.
    "Причината, поради която не пия, е че искам да знам,когато си прекарвам добре."
    (Нанси Уичър Астор)

После си измиваш косата както си я миеш по принцип. Аз си я след маската 2-3 пъти със шампоан, че маслата са доста мазни и не се измиват от първия път. Може хининова вода и в маската, може и след маската.
    Научих, че трябва винаги да се разделяш с тези, които обичаш с думи на любов. Може пък това да е последният път, когато се виждате.

Аз слагам шапка за баня,без хавлиена кърпа отгоре,но едва ли голямо значение дали ще е едното или и двете.Всеки път ли слагате еднакви продукти,защото аз ги сменям често,според зависи какво имам в момента?

Каквото имаш да, понякога слагам и жълтък, мед, кисело мляко.

Повече от фен Аватара на LudotoDevoiche
    Град
    София
    Аз си я правих миналия месец по 2 пъти в седмицата като престоявах по 2-3 часа. Ефекта беше страхотен Слагах по две лъжички от тривитаминола, добавях жълтък, аспирин на прах, бадемово масло или от пшеничен зародиш (или и двете ) , оцет и ако ми попадне и друго . Но това беше основното. Сега този месец почивам от нея и другия сигурно пак ще си я правя

Голям фен Аватара на bebchoOoOoOo
    И аз вмомента съм с маската Правя си я по веднъж в седмицата. Почивката е 1 месец. Аз и слагам кисело мляко, оцет и ракия. Определено има страхотен ефект, и хората около мен го забелязват
    Хубавите неща искат време,прекрасните стават веднага!!!

Фен Аватара на shupishup
    Град
    sofia
    има ли такава готова маска ? която си се продава в аптеките?

Голям фен Аватара на GrippingBosh
    Няма такава маска в аптеките.Тривитаминола можете да го намерите във ветеринарните аптеки,моят беше за 6 лева.Аз си я правя 2 пъти в седмицата ,слагам 1 с.л. оцет ,свинска мас , 1 с.п.бадемово маско на Икаров ,ракия пак 1 лъжица ,1 жълтък го разбивам 1 счукан аспирин( не знам дали е правилно ,прочетох го някъде ) 2 лъжици тривитаминол 2 лъжици кисело мляко,успях да измъдря шапка за баня и си я слагам стоя така 2 часа и колкото мога повече Мнооооого съм доволна
    LOVE не означава Legs Open Very Easy !!!
    момиче

тривитаминол

Аз също си я правя по 1-2 пъти в седмицата, но престоявам цяла вечер.. И я правя тривитаминол, оцет, зехтин, ракия,, кисело мляко и мед

Супер фен Аватара на WaterLilly
    Цитирай Първоначално написано от dobrataloshata
    Аз слагам шапка за баня,без хавлиена кърпа отгоре,но едва ли голямо значение дали ще е едното или и двете.Всеки път ли слагате еднакви продукти,защото аз ги сменям често,според зависи какво имам в момента?
    Всъщност целта на кърпата е да се затопли маската. Така е много по-ефективна.
    Според мен трябва почивката да ти е колкото си правила и маската, за да не се получи предозиране с витамини, при което последствията са дооста лоши.

А не може ли да правя маската 3 месеца и да почивам после 3?

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си