.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 49

Тема: стромба

  1. #1
    Голям фен Аватара на go71n
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    806

    стромба

    мисля да пиина един цикъл стромба, няколко мой приятели пиха и казаха, че има видими резултати сила и т.н, но аз съм 60кила ям като разпран и нищо не ми се лепи, вие какво ще ме посъветвате да я пия или не? има ли някви странични ефекти? вие пили ли сте? иии кво да правя общо взето мерси на тези който ще ми отговрят
    Обещания безброй уш да ме правят герой, една след друга лъжи въляха като порой.. [music]``

    Роден съм известен, Разпознаваем съм.. И ако сина ти не знае.. Сигурен съм, че дъщеря ти е добре запозната!

    women are people too
    sometimes

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Първо най-вероятно си някъде на 15 години евентуално щом имаш толкова силен метаболизъм.Ако искаш вземи,ама да знаеш,че трябва да си сериозен,смисъл почнеш ли няма спиране.

  3. #3
    Супер фен Аватара на radeberger
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    1 334
    Колко време опит имаш в залата?

    Аз бих те посъветвал да не се тровиш с тези работи. Тоест, сега като ги пиеш ще си силен, но после като спреш пак си ставаш никой. И тези които са тренирали чисто ще са в много по-добра форма от теб (въпреки, че се получават по-бавно нещата).

  4. #4
    Голям фен Аватара на go71n
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    806
    Цитирай Първоначално написано от DownloadVirus
    Първо най-вероятно си някъде на 15 години евентуално щом имаш толкова силен метаболизъм.Ако искаш вземи,ама да знаеш,че трябва да си сериозен,смисъл почнеш ли няма спиране.
    на 18 съм, и какво имаш под няма спиране? не искам да ставам химик просто не искам да съм 60кг ям като разпран, но не качвам, имам проблеми с бъбреците не ми дават да пия протеин щото щял да остане част от него в бъбреците и евентуално да направя бъбречна криза, а искам да кача някви килограми.. направо не знам .. дайте съвет ;д ;д
    Обещания безброй уш да ме правят герой, една след друга лъжи въляха като порой.. [music]``

    Роден съм известен, Разпознаваем съм.. И ако сина ти не знае.. Сигурен съм, че дъщеря ти е добре запозната!

    women are people too
    sometimes

  5. #5
    Голям фен Аватара на go71n
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    806
    Цитирай Първоначално написано от radeberger
    Колко време опит имаш в залата?

    Аз бих те посъветвал да не се тровиш с тези работи. Тоест, сега като ги пиеш ще си силен, но после като спреш пак си ставаш никой. И тези които са тренирали чисто ще са в много по-добра форма от теб (въпреки, че се получават по-бавно нещата).
    ами около половин година тренирах, после ми оперираха китката на ръката и спрях и ся мисля пак да се връщам, и не мисля веднага да почна със стромбата, но след около месец да пийна, че някак си ме влече за лятото да имам напомпани гърди раце и неква преса, че ся съм си тумбак иии ддз и аз искам да съм чист, но като не ми се лепи това което ям, тостери, сандвички, месо, мазно всичко от което се качват кг. ям, но не ми се лепи и това е ;x
    Обещания безброй уш да ме правят герой, една след друга лъжи въляха като порой.. [music]``

    Роден съм известен, Разпознаваем съм.. И ако сина ти не знае.. Сигурен съм, че дъщеря ти е добре запозната!

    women are people too
    sometimes

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Цитирай Първоначално написано от go71n
    на 18 съм, и просто не искам да съм 60кг ям като разпран, но не качвам
    Вземай,вземай.Ама после няма да вдигаш самолета И като легнеш с гаджето,няма да можещ нищо да и направиш.Само ще я зяпаш и пощипваш Накрая ще те зареже.
    60 килограма,но колко си висок?Зависи от ръста ти,дали си слаб или атлетичен.Само с храна не става.Фитнесът стимулира мускулите към растеж.А мускулите тежат повече и оттам килограмите литват нагоре.

  7. #7
    Голям фен Аватара на go71n
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    806
    Цитирай Първоначално написано от redbul2
    Цитирай Първоначално написано от go71n
    на 18 съм, и просто не искам да съм 60кг ям като разпран, но не качвам
    Вземай,вземай.Ама после няма да вдигаш самолета И като легнеш с гаджето,няма да можещ нищо да и направиш.Само ще я зяпаш и пощипваш Накрая ще те зареже.
    60 килограма,но колко си висок?Зависи от ръста ти,дали си слаб или атлетичен.Само с храна не става.Фитнесът стимулира мускулите към растеж.А мускулите тежат повече и оттам килограмите литват нагоре.
    ами не съм и висок около 1.70 съм.. знам, че не ми трябва много а някви 5-10кг, но колкото и да ям не качвам.. де да знам ако някой знае как да кача само с ядене да ми направили един хранителен за режим примерно за 1 месец, ше го спазвам и след 1 месец ше кажа качил ли съм или не съм .. ;x
    Обещания безброй уш да ме правят герой, една след друга лъжи въляха като порой.. [music]``

    Роден съм известен, Разпознаваем съм.. И ако сина ти не знае.. Сигурен съм, че дъщеря ти е добре запозната!

    women are people too
    sometimes

  8. #8
    Супер фен Аватара на Everytime
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 232
    махни тая стромба и си вземи един протеин/гейнер и креатин монохидрат (: можеш да добавиш и BCAA xD
    A journey of a thousand miles begins with a single step..
    You are never a loser until you quit trying..!

    skype - adrenalincho__
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000929970991

  9. #9
    Голям фен Аватара на go71n
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    806
    Цитирай Първоначално написано от Everytime
    махни тая стромба и си вземи един протеин/гейнер и креатин монохидрат (: можеш да добавиш и BCAA xD
    проблема е, че лекари ми забраниха щото иам болни бъбреци и протейна оставал в бъбрека и имало вероятност да се получат усложнения нещо такова ми казаха ;s
    Обещания безброй уш да ме правят герой, една след друга лъжи въляха като порой.. [music]``

    Роден съм известен, Разпознаваем съм.. И ако сина ти не знае.. Сигурен съм, че дъщеря ти е добре запозната!

    women are people too
    sometimes

  10. #10
    Ако не е добре да прекаляваш с месото и яйцата (протеина) при болни бъбреци, то за химия просто не трябва и да си помисляш. Ако наистина имаш проблем с бъбреците, просто рискуваш да се увредиш до края на живота си при прием на някои вещества. Не знам точно как стромбата се отразява на бъбреците, но рискът е много голям. Пък и каченото по този начин след спиране на химията си заминава, особено при кратки, единични цикли и при начинаещи.

    Не тренираш и не ядеш достатъчно, затова не качваш. Сега може да ти се струва, че се тъпчеш, но или наистина не си свикнал да се храниш много, или се храниш добре, но от скоро време. Имай търпение.
    http://vbox7.com/play:392c45b4
    My street fitness trailer^

  11. #11
    Супер фен Аватара на Everytime
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 232
    тва за пръв път го чувам,че от протеин можеш да си докараш усложнения на бъбреците (:
    Да е Метанолон да .. ама пък от протеин ..
    A journey of a thousand miles begins with a single step..
    You are never a loser until you quit trying..!

    skype - adrenalincho__
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000929970991

  12. #12
    Не ги увреждат, а ги натоварват в известна степен. При вече увредени бъбреци може да стане беля.
    http://vbox7.com/play:392c45b4
    My street fitness trailer^

  13. #13
    Голям фен Аватара на go71n
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    806
    Цитирай Първоначално написано от Myrth
    Ако не е добре да прекаляваш с месото и яйцата (протеина) при болни бъбреци, то за химия просто не трябва и да си помисляш. Ако наистина имаш проблем с бъбреците, просто рискуваш да се увредиш до края на живота си при прием на някои вещества. Не знам точно как стромбата се отразява на бъбреците, но рискът е много голям. Пък и каченото по този начин след спиране на химията си заминава, особено при кратки, единични цикли и при начинаещи.

    Не тренираш и не ядеш достатъчно, затова не качваш. Сега може да ти се струва, че се тъпчеш, но или наистина не си свикнал да се храниш много, или се храниш добре, но от скоро време. Имай търпение.
    мога да ям колкото си искам и каквото си искам с изключение на вътрешности на животни, там дробчета/сърца и т.н това ми е забранено, а протейн на прах ми е забранен защото течностите минават през бъбрека няма проблем организма да ми го усвои въпроса е,че ще остане някво количество в бъбрека и от там може да се получи проблем докато ги изчистя и аз като го пия 2-3 седмици или месец риска е доста голям.. а относно яденето, всички приятели ми казват, че съм най-малък пък ям най-много наистина супер много ям, но бързо ми го усвоява организма ии нищо не задържам ;x
    Обещания безброй уш да ме правят герой, една след друга лъжи въляха като порой.. [music]``

    Роден съм известен, Разпознаваем съм.. И ако сина ти не знае.. Сигурен съм, че дъщеря ти е добре запозната!

    women are people too
    sometimes

  14. #14
    Бърз метаболизъм = бързо градене на мускул и бързо разграждане на мазнини. По начало мускулът се гради много бавно, каченото е основно гликоген, мазнини и вода. Така че бързият метаболизъм е нещо хубаво. Кажи колко много ядеш и от колко време ядеш така.
    http://vbox7.com/play:392c45b4
    My street fitness trailer^

  15. #15
    Голям фен Аватара на go71n
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    806
    редактирах си поста не метаболизъм, а организъм..

    еми не ям по някакъв график но да речем днес така ядох
    към 7;10 банан, в училище 10 часа един тостер с пилешко месо домати краставици и кола, към 13 часа кола, сега се прибрах не съм гладен, но към 3 ще огладнея и ще ям някакви сандвичи пак хляб и месо ще има.. и вечерта към 19-20 часа пак ще ям нещо, но още не знам какво ям само мазни и тестени изделия не знам дали е правилно, но всички избягват да ги ядат за да не надебелеят, а аз само тях ям и пак не качвам килограми..
    Обещания безброй уш да ме правят герой, една след друга лъжи въляха като порой.. [music]``

    Роден съм известен, Разпознаваем съм.. И ако сина ти не знае.. Сигурен съм, че дъщеря ти е добре запозната!

    women are people too
    sometimes

  16. #16
    Ядеш малко повече от брат ми, който е на 8 и е слабичък. Няма нищо чудно
    http://vbox7.com/play:392c45b4
    My street fitness trailer^

  17. #17
    Голям фен Аватара на go71n
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    806
    Цитирай Първоначално написано от Myrth
    Ядеш малко повече от брат ми, който е на 8 и е слабичък. Няма нищо чудно
    е ти луд ли си ;х като съм сит как да се тъпча с храна?.. как, че ям малко... ;x
    Обещания безброй уш да ме правят герой, една след друга лъжи въляха като порой.. [music]``

    Роден съм известен, Разпознаваем съм.. И ако сина ти не знае.. Сигурен съм, че дъщеря ти е добре запозната!

    women are people too
    sometimes

  18. #18
    Закуска1 – 4 яйца и пълнозърнест хляб
    Закуска 2 – сандвичи с 150 г сирене/ 100 г кашкавал
    Обяд – Месо/яйца, салата, хляб/картофи/ориз
    Закуска 3 – сирене/кашкавал 100-200 г/ яйца
    Вечеря месо/яйца/ сирена
    Преди лягане – млечни изделия

    Абсолютно примерно е това. Нищо общо с твоето хранене.

    едит: апетитът идва с яденето. Ако не ти понася, сменяй спорта Тяло се прави с много ядене и тренировки.
    http://vbox7.com/play:392c45b4
    My street fitness trailer^

  19. #19
    Супер фен Аватара на fatrat
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 233
    определено не! Цикъл само с орален стероид, при това и първи...
    сигурно блиц некв ще направиш и спирането щи е колд търки както се казва! Кажи поне каква е стромбата? Кажи и колко още пари имаш /можеш да отделиш да видим какво може да измислим! Включи и добавки за излизане!

  20. #20

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    TaM..
    Мнения
    636
    Преди се хранех 2-3 пъти дневно и все бях сит. Сега се храня по 5-6-7 пъти дневно и през 20-30 минути огладнявам ... както каза опитния човек над мен " С яденето идва апетита" . Виж какви неща прави Myrth и ще разбереш защо трябва да следваш съветите му.
    Също така стромбата не е особено подходящ за качване.

  21. #21
    Тая стромба ще те исуши и ще се обезводниш =>трябва да пиеш повече вода,което незнам дали няма да ти натовари бъбреците.Стромба хубава няма да си намериш,поне да няма нещо друго а само да е слаба.Иначе минимум 300лв. и то от много твой човек.
    The time's for sobieski

  22. #22
    Супер фен Аватара на fatrat
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 233
    хахаххаха ! Ванка правил ли си некви цикли брат? Стромбата ща изсуши..
    точно най-добрата стромба в момента е молдовска по 10мг таблетката и 60 6 блистера могат да се намерят за 60 кинта!

  23. #23
    Супер фен Аватара на Everytime
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 232
    отново към ванката

    еми брат в грешка си...
    за тия 300 лева ще си направи 3 цикъла с стромба (:
    A journey of a thousand miles begins with a single step..
    You are never a loser until you quit trying..!

    skype - adrenalincho__
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000929970991

  24. #24
    Супер фен Аватара на fatrat
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 233
    малко по-малко излизат не точно 3 цикъла
    Но като цяло както казах нищо не става , само парите си дава...

  25. #25
    Голям фен Аватара на Naik1
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    538
    Цитирай Първоначално написано от Everytime
    махни тая стромба и си вземи един протеин/гейнер и креатин монохидрат (: можеш да добавиш и BCAA xD

    Ей като почнете да пишете без да четете.. момчето каза, че има проблеми с бъбреците, какъв монохидрат му говориш?Глупости..
    До автора: Не се лигави.. ако си 30 годишен и пак не качваш.. вземай.. ама пак не е за предпочитане.. по-добре прави тежки силови тренировки във фитнеса и вкарай протеини и въглехидрати главно от храната. Явно при теб нещата ще се развият по-бавно, но пък за сметка на това релефът ти ще върви добре
    И още нещо - не се опитвай да качваш кг от тостери и мазни храни )
    Цитирай Първоначално написано от NeSumSuglasen
    Дори и аз съм съгласен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си