.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Искам да си върна естествения цвят на косата

    Зсравейте !пускам тази тема защото не мога да се реша и да чуя малко странични мнения и съвети ..Първо аз съм на 16 и може би преди година се боядисах в черно исках малко разнообразие а си и взех черно удължение ..както и да е,но сега ми хрумва ,че не мога да се възприема с черна коса толкова добре (някак си ми е прекалено изкуствено или и аз не знам ,искам да си възвърна естествения цвят за да не си и съсипвам косата повече ..) но ще е доста трудно понеже ми е мн светла косата и това черно кой зн колко време няма да се махне трябва да ходя с половин черна и половин светла глава няма да мога да се понасям така просто та искам да взема окончателно решение дали да спра с това черно от сега и да си оставя моя цвят и за това искам малко помощ от вас ,съжалявам ,че ви занимавам но не мога да реша самакак ми е по добре а ето и снимки ..само да уточня ,че с моя естествения свят снимките са доста стари там съм на 14 год някъде не са от скоро ,черна ми е косата от може би малко по малко от година ...
    http://prikachi.com/images.php?images/276/3029276D.jpg
    http://prikachi.com/images.php?images/284/3029284e.jpg
    http://prikachi.com/images.php?images/286/3029286z.jpg



    http://prikachi.com/images.php?images/288/3029288F.jpg
    http://prikachi.com/images/289/3029289h.jpg
    http://prikachi.com/images/293/3029293y.jpg
    [/img]

    Старай се да слагаш описателни заглавия!
    kalpazanka

  2. #2
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Черното те състарява прекалено много. А и естествения ти цвят е разкошен. Но за да си го върнеш се консултирай с добър фризьор. В никакъв случай не опитвай да се изсветляваш сама.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  3. #3
    Супер фен Аватара на ScarletBite
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 765
    Тц-тц... какъв хубав естествен цвят и как те озарява Защо ти е трябвало да се почерняваш? Момичета с твоя тип хубост изглеждат най-добре с руса, медена коса или на кичури.

    Отиди на фризьор. Най-вероятно ще ти предложат леко обезцветяване или ще се наложи да се боядисваш няколко пъти. Не вярвам иначе да изсветлее толкова от първия път...
    Между другото, дори след като я боядисаш с близък от твоя цвят, пак ще се усеща разликата. Няма да е фрапантно, но... Ако след това не ти харесва, можеш да я минеш с матиращо балсамче (Престиж имат хубави, водят им се безамонячни бои, но са си чисти балсами) или Лореал Кастинг Крийм Глос (безамонячна боя, страхотна е и си заслужава напълно 15-те лв на опаковка).
    all day... all night... what the fuck?!

  4. #4
    Жалко, че боите нямат махане. И наистина се консултирай с фризьор.

    От мен съветът е да се боядисаш възможно най-най-най-близко до естествения ти цвят и да не я боядисваш повече.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от ScarletBite
    Тц-тц... какъв хубав естествен цвят и как те озарява Защо ти е трябвало да се почерняваш? Момичета с твоя тип хубост изглеждат най-добре с руса, медена коса или на кичури.

    Отиди на фризьор. Най-вероятно ще ти предложат леко обезцветяване или ще се наложи да се боядисваш няколко пъти. Не вярвам иначе да изсветлее толкова от първия път...
    Между другото, дори след като я боядисаш с близък от твоя цвят, пак ще се усеща разликата. Няма да е фрапантно, но... Ако след това не ти харесва, можеш да я минеш с матиращо балсамче (Престиж имат хубави, водят им се безамонячни бои, но са си чисти балсами) или Лореал Кастинг Крийм Глос (безамонячна боя, страхотна е и си заслужава напълно 15-те лв на опаковка).

    а това обезцветяване не вреди ли много на косата и с какво всъщност и вреди?

  6. #6
    Супер фен Аватара на ScarletBite
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 765
    Вреди, при това много. Химическо обецзветяване - изсветляване. Ако се използва силен обезцветител косата може да се изсветли и до бяло или пък направо да изпада. Но на теб ще ти сложат лек обезцветител и ще го държат, докато се получи кестеняв цвят (предполагам). След това ще ти нанесат боята, която искаш.
    all day... all night... what the fuck?!

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от ScarletBite
    Вреди, при това много. Химическо обецзветяване - изсветляване. Ако се използва силен обезцветител косата може да се изсветли и до бяло или пък направо да изпада. Но на теб ще ти сложат лек обезцветител и ще го държат, докато се получи кестеняв цвят (предполагам). След това ще ти нанесат боята, която искаш.
    звучи стряскащо ..не е ли по добре просто да подстригвам косата по често и да я оставя боята да падне макар ,че малко труфно ще се възприма да ходя така ама ...

  8. #8
    Супер фен Аватара на ScarletBite
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 765
    Нормално е да звучи страскащо, казано от мен, защото преди седмица бях брутално "изрусена" в един салон. Но ако отидеш където трябва, ще се погрижат добре за теб.

    Аз лично не бих издържала година с двуцветна коса.
    Можеш да пробваш и с боядисване без обезцветяване, но вероятно ще се наложи да повториш следващия месец, за да постигнеш цвета.
    all day... all night... what the fuck?!

  9. #9
    Всъщност може да се боядисаш кестенява без да се изсветляваш и да правиш оная терапия с лайката за изсветляване... Но аз нищо не знам, така че не ми се доверявай

    ЕДИТ: Виж какво намерих току-що:
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=391519
    Пробвай го!
    (въпреки че аз по-скоро бих яла това, отколкото да го слагам на косата си )

  10. #10
    Мега фен Аватара на Pamaa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Карлово <33
    Мнения
    4 329
    Цитирай Първоначално написано от TheBeliever
    Черното те състарява прекалено много. А и естествения ти цвят е разкошен. Но за да си го върнеш се консултирай с добър фризьор. В никакъв случай не опитвай да се изсветляваш сама.
    ++ :P Ако пробваш сама, може и ръжа да станеш
    И не искам вече да поглеждаш назад.. Аз те моля, затвори очи ! Мечтая лудо за старите дни !! <33

  11. #11
    на мен пък много ми харесваш черна, естествения ти цвят те прави по-малка, а черна си много хубава, в прочем ако не съм много нахална с каква боя се направи черна

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от ri41
    на мен пък много ми харесваш черна, естествения ти цвят те прави по-малка, а черна си много хубава, в прочем ако не съм много нахална с каква боя се направи черна
    с най обикновенна боя се направих мм бюти

  13. #13
    благодаря ти за отговора, черната боя се маха само с изпиране на косата, прави се в по-скъпите салони и струва около 200/300 лв. след него ще бъдеш вероятно рижава, ще ти сложат една боя близка до твоя цвят, чакаш да израсте и това е всичко

  14. #14
    anonymous708973
    Guest
    Чисто логически ми звучи най-добре да те боядисат с максималко близо до твоя цвят коса и да чакаш твоята да си израсте... Няма да е толкова фрапираща разликата.

    Обаче това черно те прави да изглеждаш на 25 поне. (не е лоша възраст, някой да не се засегне!!)

  15. #15
    Здравейте,
    Моля за помощ!
    Боядисах си косата с безамонячна боя на perfect mosse кафява, а след това ходих на фризьор и ме боядиса с кафява амонячна боя. Не се харесвам и искам да си върна естествения тъмно рус цвят
    Някой има ли идея как ще стане това?

  16. #16
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от babybooooo96 Виж мнението
    Здравейте,
    Моля за помощ!
    Боядисах си косата с безамонячна боя на perfect mosse кафява, а след това ходих на фризьор и ме боядиса с кафява амонячна боя. Не се харесвам и искам да си върна естествения тъмно рус цвят
    Някой има ли идея как ще стане това?
    Здравей бейбибоо96,

    Видях, че молиш за помощ относно твоята коса. Имам само хубави новини за теб .
    Пишеш, че този цвят не ти харесва. Добре, отиди някъде където има огледало и си виж косата. Ако я изчакаш приблизително 1 година, зависи колко бързо ти расте косата, и ще си възвърнеш стария цвят. Естествено, през този период незабравяй да се подстригваш. Ако този вариант ти се струва, че би отнело прекалено много време, то, нямаш грижи, има втори, по-бърз!
    За вторият вариант, е нужно да си запазиш час при фризьора и д му споменеш своите искания.
    Това е.

    Поздрави!
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  17. #17
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Авторката е много яка, сигурно доста е пораснала за 7 години

  18. #18
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от babybooooo96 Виж мнението
    Здравейте,
    Моля за помощ!
    Боядисах си косата с безамонячна боя на perfect mosse кафява, а след това ходих на фризьор и ме боядиса с кафява амонячна боя. Не се харесвам и искам да си върна естествения тъмно рус цвят
    Някой има ли идея как ще стане това?
    Намери си Деколор - в Лили съм засичала. И четеш как се използва, защото там и аз не съм на ясно. Но знам от приятелка, че сваля цвета доста добре.
    квак

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си