.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    анален сърбеж ,болки и кръв :(СПЕШНО!!

    от известно време имам проблем с изхождането.Храня се нормално, но от време на време имам сърбеж в областта на анала. При изхождане изпитвам ужасни болки, а нямам запек. след изхождането има кръв..Някой знае ли от какво може да е?

  2. #2
    Супер фен Аватара на ImmortalSportFreak
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 930
    Отиди на лекар,лекува се и колкото по-рано отидеш,толкова по-добре!

    "Вярвам в розовото. Вярвам, че смехът е най – добрият начин да изгориш няколко калории. Вярвам в целувките, в многото целувки. Вярвам, че трябва да останеш силен дори тогава, когато изглежда, че всичко върви на зле. Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."
    Audrey Hepburn

  3. #3
    някои може ли да ми каже поне какво може да е ?btw пропуснах да кажа, че имам добра лична хигиена

  4. #4
    още нещо пропуснах да кажа. тези проблеми ги имам след като пих 1седмица антибиотици, възможно ли е да е алергия?

  5. #5
    Супер фен Аватара на ImmortalSportFreak
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 930
    Не мога да раздавам диагнози(по правилата на сайта).

    "Вярвам в розовото. Вярвам, че смехът е най – добрият начин да изгориш няколко калории. Вярвам в целувките, в многото целувки. Вярвам, че трябва да останеш силен дори тогава, когато изглежда, че всичко върви на зле. Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."
    Audrey Hepburn

  6. #6
    да де тфа е ясно , но все пак искам да знам какво да очакваm

  7. #7
    или спри да даваш отзад, или провери дали не сереш трици...

  8. #8
    Супер фен Аватара на Abigoria
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Добрич
    Мнения
    1 495
    Хемороиди вероятно. Иди на лекар

  9. #9
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    100% хемороиди

  10. #10
    Голям фен Аватара на ex7azy
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    763
    Не искам да те плаша, но баба ми имаше подобен проблем.. изхождаше кръв и я болеше! Почина преди 3 години от рак на дебелото черво ( да почива в мир ), но по вероятно са хемороиди.. ходи на лекар и то по - бързо!! Може да е нещо сериозно!
    Can't get you outta my mind

  11. #11
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Извинявам се, че ще влеза в подробности, но за да няма плашене. При рак изпражненията са черни и лепкави заради кръвните съсиреци омешани с тях. При спукан хемороид кръвта е алена.

  12. #12
    Супер фен Аватара на ImmortalSportFreak
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 930
    Цитирай Първоначално написано от dimitar_ak
    100% хемороиди
    и аз тва щях да кажа

    не плашете момчето с рак ;д мисля,че е малък за рак на дебелото черво о.О

    "Вярвам в розовото. Вярвам, че смехът е най – добрият начин да изгориш няколко калории. Вярвам в целувките, в многото целувки. Вярвам, че трябва да останеш силен дори тогава, когато изглежда, че всичко върви на зле. Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."
    Audrey Hepburn

  13. #13
    ненене кръвта не е в изпражненията а на ануса ми .Анален секс не правя (да си кажа все пак )

  14. #14
    btw аз съм момиче бре O.O

  15. #15
    Супер фен Аватара на ImmortalSportFreak
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 930
    сори

    "Вярвам в розовото. Вярвам, че смехът е най – добрият начин да изгориш няколко калории. Вярвам в целувките, в многото целувки. Вярвам, че трябва да останеш силен дори тогава, когато изглежда, че всичко върви на зле. Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."
    Audrey Hepburn

  16. #16
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Говори с личния лекар за направление при гастроентуролог, а до тогава може да си вземеш Масту С свещички. Съдържат и Лидокаин в себе си и ще ти облекчат сърбеж или болка ако има. Не се навивай на оперативен метод за лечение, ако случайно ти го предложат.

  17. #17
    Мега фен Аватара на GossipGirl89
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    3 959
    За да не правя нова тема искам да попитам тук - по принцип с гастроскопията може ли да се огледа за евентуални образования на дебелото и правото черво или за там са нужни друг вид изследвания?
    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!

    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

  18. #18
    Аватара на GossipGir1
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Монреал
    Мнения
    86
    Скъпа, това което имаш е много просто..



    П.П от мъжа на GossipGir1
    [/img]


  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    329
    dimitar_ak, пич кефиш ме но този път ще ти каза - НЕ СЕ ИЗКАЗВАЙ НЕПОДГОТВЕН! ...
    Мацка тичай до личния за направление за гастроентеролог!!! Може и да са хемороиди но може и да е фисура.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си