.
Затворена тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20

Тема: Защо така?

  1. #1

    Защо така?

    По принцип освен, че имам един малък дефект, повечето момичета с които се запознавам започват да ме избягват след като разберат, че съм евреин. Защо е толкова от значение етническата група и националност след като двама човека са се опознали предварително.

  2. #2
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Щото евреите са агресивна, неприятна нация, която винаги е целяла доминация в близкия изток с насилие и подкрепа от силите на САЩ.

    И освен това са алчни.
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  3. #3
    Мега фен Аватара на nepowtorima
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    ^___^
    Мнения
    3 549
    Нищо не можеш да направиш ... Това си ти и си с такава раса..
    Преживей го..

    ~ ` всяка минута, в която сu тъжен,
    губuш по една мuнута щастuе..
    ♥♥

  4. #4
    Не аз не се притеснявам от този факт, баща ми е Евреин, а майка ми е Българка дълго време не се чувствах на място в България и ме беше срам, че съм българин, но после като се преместих да живея в Израел с баща си той ме успокои, че всичко е до вярата и убежденията и, че приема ли кръвта във вените си която искам такъв ще бъда. Скоро направих 12г, а в Израел не мога да науча Иврит и се чувствам изолиран и там.

  5. #5
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Щом те е било срам, че си Българин, хващай пътя обратно към пустинята. Дано да ти е приятно с другите ашкенази и т.н.

    Аман. Като баща му е еврен и вече направо всичко се променя.
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  6. #6
    Мега фен Аватара на BlueFace
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    3 412
    Това, че баща ти е евреин не ти пречи да бъдеш Българин и още повече християнин. Всеки сам избира религията си....

    П.П. Подкрепям мненията на w0sh

    --------------------------------------------------------

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от w0sh
    Щом те е било срам, че си Българин, хващай пътя обратно към пустинята. Дано да ти е приятно с другите ашкенази и т.н.

    Аман. Като баща му е еврен и вече направо всичко се променя.
    Не мога защото имаме огромна фирма развита в България няма да споменавам каква, но не може да не остане никой в България от семейството. Отдавна искам да напусна тази държава, но за съжаление баща ми е по-влюбен в работата си и прекарва почти половината си време в тази страна, а само почивки и празници се връщаме в Израел. Иначе аз харесвам юдаизъма като религия, но съм си християнин.

  8. #8
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Или си евреин, или си християнин. Ако не ти е известно догмите на юдаизма изискват всички евреи да спазват тази религия.
    Айде ориентирай се малко за расовата/религиозната си принадлежност и тогава говори.
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  9. #9
    w0sh Моля те спри да коментираш защото си крайно не-компетентен, след като написа, че евреите са агресивни разбрах, че си типично невеж както по-голяма част от населението. Евреите са етно-религиозна група, и се броя за роден като евреин. Евреите приели юдаизма трябва да знаят дори каноните наизуст. Зареди хора като теб България няма да има бъдеще и ще изчезне. С моята приятелка бяхме влюбени и всичко беше наред докато тя не каза на баща си, че съм евреин и и забрани да се вижда с мен.

  10. #10
    w0sh, също така ние направихме от пустинята рай, както и не само целим да завладеем запада, а вече сме завладяли света.

  11. #11
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Цитирай Първоначално написано от badboyplayboy
    w0sh, също така ние направихме от пустинята рай, както и не само целим да завладеем запада, а вече сме завладяли света.
    Това сигурно е доказателство, че не сте агресивни.

    Сигурно войната в Ливан и нападенията над Кувейт и убийствата в Палестина са просто приятелски действия.

    Хайде сега спри да се държиш като евреин, сложи си синята звезда на шлифера и дим да те няма, защото самочувствието ти е оправдано само в страната, където събота няма ток, защото електроцентралите не работят.

    То бива бива да си първобитен.
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  12. #12
    Повече от фен Аватара на valll
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    308
    давай, аз те взимам

    лятото работих постоянно с евреи. едно мога да кажа, уникални хора са . останах много очарована от тях. и като им кажеш 2 думи на ибру и се разтапят. много готини хора са и създадох много контакти с израелците
    ама аз съм пристрастна

    по темата. не трябва да се притесняваш от това. отговорът се съдържа във въпросът ти. щом за едно момиче това е проблем, значи няма такова нещо като любов между вас. лично мен ако питаш незнам какъв е проблемът, че си евреин, в крайна сметка българите и евреите имат общо минало, нали се сещаш по времето на Хитлер. както и в Сексът и градът, един ден ще намериш такова момиче, което дори ще е готово да смени религията си за теб, или може би ти ще го направиш за нея

  13. #13
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от badboyplayboy
    Не аз не се притеснявам от този факт, баща ми е Евреин, а майка ми е Българка дълго време не се чувствах на място в България и ме беше срам, че съм българин, но после като се преместих да живея в Израел с баща си той ме успокои, че всичко е до вярата и убежденията и, че приема ли кръвта във вените си която искам такъв ще бъда. Скоро направих 12г, а в Израел не мога да науча Иврит и се чувствам изолиран и там.
    Просто така ми иде да те изплющя зад врата.

    Ти на 12 години голям опит имаш със свирките. Момчето с единия тестис. Айде стига писахте простотии.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  14. #14
    Щом твърдиш, че събота няма ток добре, но е смешно защото Израел е с по-голямо БВП от България и по-голям ИЧР.
    Не виждам как можеш да защитаваш Палестина това отново потвърждава невежеството ти, в Северен Кувейт нямаше толкова жертви нито бяха виновни евреите, а Ивицата Газа не може да я намесваш в такъв глупав спор. Може да съм на 12, но мога да разбера когато споря с Бай Ганьо, така, че повече няма да пиша тук. Знаеш ли, че Америка е страната с най-много протести? А знаеш ли, че България една с най-малкото? Може би между "агресия" и да не позволяваш да те тъпчат има голяма разлика и ще го разбереш, ако го доживееш след години... Не си прави труда да пишеш, няма да влезна повече тук.

  15. #15
    Фен Аватара на stigmata
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    bulgarian
    Мнения
    293

    Re: Защо така?

    Цитирай Първоначално написано от badboyplayboy
    По принцип освен, че имам един малък дефект, повечето момичета с които се запознавам започват да ме избягват след като разберат, че съм евреин. Защо е толкова от значение етническата група и националност след като двама човека са се опознали предварително.
    Отговора е прост!Не обичат чифути!Ако се научиш да уважаваш нас българите,може би ще е по различно за теб!Щом ще оставаш в България свикни с обичайте и начина ни на държане.

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Горно Надолнище : ))
    Мнения
    389
    Не се учудвам, че те отбягват.. Така като чета мненията ти АЛЧНО СЪЩЕСТВО СИ, ДА!


    Бебокк
    3o.o5.2o1o г. ОБИЧАМ ТЕ!

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от valll
    давай, аз те взимам

    лятото работих постоянно с евреи. едно мога да кажа, уникални хора са . останах много очарована от тях. и като им кажеш 2 думи на ибру и се разтапят. много готини хора са и създадох много контакти с израелците
    ама аз съм пристрастна

    по темата. не трябва да се притесняваш от това. отговорът се съдържа във въпросът ти. щом за едно момиче това е проблем, значи няма такова нещо като любов между вас. лично мен ако питаш незнам какъв е проблемът, че си евреин, в крайна сметка българите и евреите имат общо минало, нали се сещаш по времето на Хитлер. както и в Сексът и градът, един ден ще намериш такова момиче, което дори ще е готово да смени религията си за теб, или може би ти ще го направиш за нея
    Благодаря, но сърцето ми принадлежи на друго момиче. Всъщност да българите са спасили много евреи през втората световна война имаме и паметник в Израел в уважение на този акт, но българите вече не са като преди.

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Горно Надолнище : ))
    Мнения
    389
    Цитирай Първоначално написано от badboyplayboy
    Цитирай Първоначално написано от valll
    давай, аз те взимам

    лятото работих постоянно с евреи. едно мога да кажа, уникални хора са . останах много очарована от тях. и като им кажеш 2 думи на ибру и се разтапят. много готини хора са и създадох много контакти с израелците
    ама аз съм пристрастна

    по темата. не трябва да се притесняваш от това. отговорът се съдържа във въпросът ти. щом за едно момиче това е проблем, значи няма такова нещо като любов между вас. лично мен ако питаш незнам какъв е проблемът, че си евреин, в крайна сметка българите и евреите имат общо минало, нали се сещаш по времето на Хитлер. както и в Сексът и градът, един ден ще намериш такова момиче, което дори ще е готово да смени религията си за теб, или може би ти ще го направиш за нея
    Благодаря, но сърцето ми принадлежи на друго момиче. Всъщност да българите са спасили много евреи през втората световна война имаме и паметник в Израел в уважение на този акт, но българите вече не са като преди.


    Като не ти харесва пътеките.. и обратно там от където си дошъл.. Мизерна работа си... НЯМАШ МЯСТО ТУК! Човек.. който не уважава страната ... няма място тук.


    Бебокк
    3o.o5.2o1o г. ОБИЧАМ ТЕ!

  19. #19
    kradinero казах ти, че не мога да напусна страната, въпреки, че искам от вас се правят добри пари.

  20. #20
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    аз

    Една фейк тема няма да се превръща в място за междуетнически спорове. Край.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си